Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden gelmiyordu

Youlost16 değiştirdi ne güzel olan bize oldu insan bi sorar demi. Nickinizi değiştireceksiniz son 1 gün falan. Pat özelliği kaldırmışlar.
O da şimdi düzeltmek istiyor düzeltemiyor kaybettin16
Okuya okuya hepimiz kaybelicez yakında. Ne güzel çakal karlos yapacaktı değiştiremedi. Youlost16

Çok korkuyorum doğumdan sonrasını düşününce çayım inan
Hamilelikten sonra bana bir yıkım da lohusalıkta yaşatırsa vallahi de boşarım artık

O da şimdi düzeltmek istiyor düzeltemiyor kaybettin16
Okuya okuya hepimiz kaybelicez yakında. Ne güzel çakal karlos yapacaktı değiştiremedi. Youlost16
Evet ya kutsiş falan yapacaktım olmadı çakal kutsiş bide şimdi kazene yazayım diyorum ama diyemiyorum ki çakal kutsiş yazar mısınız falan

5 aydır 2 konuda çok eksiğim mehlikam.
1- uyku
2-koca
Uyuyamıyorum ki depolayayım. Çalışırken çalıştığım için uyku yoktu. Şimdi de çalışmıyorum ama uykum gelmiyor ya da bebek çok rahatsız ediyor aşırı hareketli maşallah. Ya da üst komşu matkap açıyor
ya cici çok yaşa sen emi ay patladım gülmekten
Bence değerlendir

Evet ya kutsiş falan yapacaktım olmadı çakal kutsiş bide şimdi kazene yazayım diyorum ama diyemiyorum ki çakal kutsiş yazar mısınız falan
Ama çakal kutsişsin Allahın bildiğini hepimizin bildiğini kazenden de saklama bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…