Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Resim attım mı ,bak kacirdiysam çok üzülürüm
Bu arada ben de tavada açıp yapardım D börek, ıspanaklı, eşim onu pek sevmiyor yufkayla fırında yapıyorum hep,

Youlost16 değiştirdi ne güzel olan bize oldu insan bi sorar demi. Nickinizi değiştireceksiniz son 1 gün falan. Pat özelliği kaldırmışlar.
Tamam şimdi gördüm mirandam
Tamam sende okursun madem ne yapalım
Evet geyşamın düşüncesi çok güzel ama bana icraat lazım
Olur olur ben güveniyorum eniştemize
Ben katılamıyorum o zaman hakkımı şimdi kullanayım
Ya çok saçma ama merak ediyorum. Şu dizilerde filmlerde içiyorlar ya. Mesela şarap içiyorlar yanına peynir tabağı çeşit çeşit. Ne alaka yani. İçkiyle peynir güzel mi gidiyor acaba.
Ben düşününce zeytin ve domates geliyor sadece aklıma

Ay utanırım kız nasıl diyeyim kaç yaşındaki kadın nicke bak diyecek
Topikte yaptığın çakallıkların ss sini at önce. Sonra nick değişikliği iste. Nicke bak demez neden daha önce yapmadık der

Sen devam et mehlikacim ben kaçıyorum benim ki evde olunca adam depresyona giriyor bön bön bakıyor
Aynen ya,eşim de öyle, kendisi saatlerce tlfla uğraşır ben elime alınca kıskanır, ne yazıyon yine der, onun için merak edip geçen gün eline almış ya telefonu, ben de yanındayım üstelik,kendi teli sandım, sonra baktım benim tel, hemen çektim elinden,topik sayfam açık kalmış son yazdığım sayfayı okuyordu, çok okuyamadan farkettim neyseki

Topikte yaptığın çakallıkların ss sini at önce. Sonra nick değişikliği iste. Nicke bak demez neden daha önce yapmadık der
Ahahahahha gururumu ayakların altına alıpta ben çakallık yapıyorum al Buda kanıtı diyemem yani

Kız bir buçuk sene ne ki,ben 7 buçuk senedir her ay hüsran yasiyorum ama inşallah senin hüsranlarin son bulur bu aydan itibaren
Geçen ay da ben geciktim 5 gün filan,kızlar da bana yap yap yap diyip durdular testi ama 10 gün geçmeden yapmam diye tutturdum, eşime bile soylemedim bı sure geciktiğimi kendi sordu da öğrendi heerr türlü anlıyorum da seni işte içim de el vermiyor test yapmadan beklemene, aynı kendimi görüyorum şuan sende
Evet canım malesef
İyi ki başlamamış herşey yarim kalicakti tüm arkadaşlarimin yarım kaldı canım bu durum da da tüp bebeğin acelesi yok
Ay oyle yarım kalmak daha kötü tabi dilosum bakarsın sende tedaviye gerek kalmadan hamile kalırsın inşallah
9 ayyyy hiç yapmadaannnoyle bı durum da kesin 6 aylık filan dogururum ben o çocuğu,9 ay bekleyemem
Ayni benim kizimda 2 aksam onc agladi annanemi cok ozledim dye
Canım yarın maske eldiven eşliğinde ciksaniz gitseniz arabayla filan çocuğuna da size de iyi gelir sanki,çıkmayın diye uyariyorlar ama toplu taşıma kullanmadan maske, eldiven,mini dezenfektan yada kolonyayla şahsi arabayla cikacaz biz artık şimdiden hazırladım maske mi filan benkorkunun gözünü seveyim diyor eşim

Bu bir itiraf değil ki bu bir soru
Ama olsun bildiğim yerden geldi
Şarap ile peynir çeşitleri çok güzel gider mirandam. Hele bir de kaşar vesaire üstüne azıcık sumak döküp ekşi tat vereceksin.
Ama sadece kırmızı şarapla güzel olur.
Pembe şarap tatlıyla beyaz şarap çerezle gider.

Seksü şempazem beklemek öğrenmekten kötü değil mi yav. Ben hayatta bekleyemem o şüphe beni kemirir durur.
Eskiden adetim gecikmeden yapmam derdim mesela ama işin içine girince birleşmenin ertesi günü daha kana gitmemek için zor tuttum kendimi. Çıldıra Çıldıra bata 3 gün kalaya kadar sabredebildim. Yoksa hayallerimde gecikmek vardı
Yine olsa yine duramam. Ben aşırı sabırsızım

Kardesim 2 gun raporlu ve grip ya oyilessin de belki gene oyle yapariz zatrn babam aldi arabayla aksam da esim aldi oyle geldik toplu tasima kullanmadik

Resim attım mı ,bak kacirdiysam çok üzülürüm
Bu arada ben de tavada açıp yapardım D börek, ıspanaklı, eşim onu pek sevmiyor yufkayla fırında yapıyorum hep,
Yok kiz daha iki saat oldu o msji yazali hemen ne ara yaptık da resim çekip atayım bende D şeklinde katılıyorum ama küçük değil büyük şekilde yapıyorum 3 tane filan alıyor sac büyükte olsa, cabukta pişiyor zaten fırında hiç denemedim bunu

İtiraf aklıma gelmedi hımm peki sağol. Kullanmayacağım bi bilgiyi öğrenmekle elime ne geçti onu da bilmiyorum

Ay saate bakmadım,akşam yazdin sandım Yok fırında yapmıyorum tavada yapıyorum d böreği, fırında yufkayla normal börek yapıyorum kol böreği şeklinde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…