Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah be cicim sen daha yeni adım atmıştın ki bu sürece Allah'tan ilkte tuttuda bizim durumlari yaşamadın valla ilk zmnlar bende öyleydim eminim diğer arkadaşlarda oyleydiler
ama zaman gectikce, istisnasız her ay hüsran yaşayınca bı sure sonra istemsiz bı duyguyla o teste elin varmıyormeraktan çatır çatır çatlasan da negatif görmeye tahammül edemeyeceğin için,hayal kırıklığı duygusu,pozitifi göreceğinden emin olamadığın duygudan daha ağır basinca Cook uzun gecikmeler yaşamadan yapamiyosun testi
Youlost16 Zeprayi o kadaarrr iyi anlıyorum kirabbim aratmasin daha fazla bizlere de insallah

Dün evi çamaşır suyuyla iyice aklayip pakladim, çocukla ugrasinca ta akşama bitti temizlik,sabah kalkınca ne göreyim, kızımla oğlum biri ıslak kek diğeri irmikli tatlı yemişler odalarında yerlere dökmüşler hep, ben ne yaptım, kendilerine temizlettim, önce girgirlattim, sonra ikisinin eline de birer bez yıkayıp verdim her yeri sildirdim

İnşAllah canım benim valla aklıma her geldikçe bide Çocuklarımı sevdiğim sarıldığım zaman da hep içimden dua ediyorum sizin için

Ay saate bakmadım,akşam yazdin sandım Yok fırında yapmıyorum tavada yapıyorum d böreği, fırında yufkayla normal börek yapıyorum kol böreği şeklinde
Heh şimdi anladım canım,önce fırında pişiriyosun bunu sanmıştım,valla kocaman saci çıkarmaya usenirsem bende arada tavada yapıyorum,ama bugün eşim pisirecegi için ocağın üstünde tutamaz tavayı sağ sola kaydırır içindeki gözlemeyi cevirecem diye kendini yakar Allah korusun en iyisi saci vermek önüne
K Kendinisevenbirii bebişim bugün yine pek bi hamarat gördüm seni
Zaten bı mutfaktayim bı yataktayim limonsuzum evin diğer alanlarını unutmaya yüz tuttum artık çok saol canımcim
Ya ben en çok B Brunello Cicinelli ve K Kendinisevenbirii nin itiraflarını merak ediyorum
Kız itirafim edeceğim bı tane bişey var sadece,oda içler acısı olsa da normal bişey valla merak etme boşa bı tane var ayıp bişey oda zaten bosverelim şimdi

İtiraf aklıma gelmedi hımm peki sağol. Kullanmayacağım bi bilgiyi öğrenmekle elime ne geçti onu da bilmiyorum
Merak etmişsin mirandam ne olacak
Ben çok severdim şarap ve birayı. Alkolik değilim yanlış anlaşılmasın özel günlerde işte bide bazen öyle içip çılgın fantaziler yapardık o zaman tabi geyşamın benden kaçmadığı zamanlar adama dedim bebek yapmadan önce son bir kez vuralım meyin dibine. O aralar sofuya bağladı kocam istemedi (son 1 yıldır ağzına sürmedi bana da sürdürmedi) bundan sonra da emzirme süreci 2 sene desem ortaya şu görüntü çıkıyor
Fişne suyu Ben

Yemekleri yatak odasında yemeyin de bari
O zaman onu özelden at bana

İnşAllah canım benim ❤ valla aklıma her geldikçe bide Çocuklarımı sevdiğim sarıldığım zaman da hep içimden dua ediyorum sizin için
Ah limonsuzum başkalarının ettiği dualar daha makbulmus zaten Allah razı olsun canımsın insallah duaların karşı gelir ve bizler de siz sevdiklerimizin duaları sayesin de hamile kalırız da mujdeleriz burda

Aman aman en güzeli. Bayılırım vişne suyuna yav fantazi diyorsunuz insan merak ediyor yapmayın işte böyle şeyler. Yapamıyorum işte

Ah limonsuzum başkalarının ettiği dualar daha makbulmus zaten Allah razı olsun canımsın insallah duaların karşı gelir ve bizler de siz sevdiklerimizin duaları sayesin de hamile kalırız da mujdeleriz burda
İnşAllah canım inşAllah

Aman aman en güzeli. Bayılırım vişne suyuna yav fantazi diyorsunuz insan merak ediyor yapmayın işte böyle şeyler. Yapamıyorum işte
Bu aralar seni degisik gpruyorum limonsuzummm hiii

Kizlar sana ozelden taktik verdiler galibaa himmm

Ben su sarmalarimi sarmaya gidiyore ele tlf alinca hc bisey yapmadan su gbi geciyo zaman yaa

Ben bu maske yüzünden yolda yürüyemiyorumkafamı yere egince maske değişik bişeye yol alıyor kaldırımı göremiyorum boğünnn ayağımı attım pattt diye düşüyordumm

Erkek kardeşimde elektrikli sac var annemle birlikte her hafta yapıyorlar, en güzeli ateşte saçın üstünde yapmak hatta kozun üstünde çok güzel oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…