Son Dakika: ABD'nin Kudüs Büyükelçiliği resmen açıldı, İsrail katliam yaptı!

Hep aynı şeyleri yazıyorsunuz:"Derdim ama demiyorim bak". Bir de orada sadece sizin cevap verdiğiniz şeyler yazmıyor.Cimbizla secip yazıyorsunuz. Siz yine de dikkat edin. Tüm ülkenin kaderi için oy veriyorsunuz sonuçta bunun da hesabı var mı iyi düşüneyim diyin. Niyetim sizle tartışmak değil. Zira derdim ama demiyorum diyen biriyle tartışamiyorum. Burada denmesi kurallar gereğince yasak bir şeyi her seferinde yasak olduğu için demiyorum diye yazmanın akla mantığa uyan bir yanı yok çünkü yok. Hiç yazma yasaksa daha iyi. Gozlerimiz kanadi
.derdim ama demiyorum ne yaa..
Ajdar şarkı sözü gibi..

Tüm Ülkenin Kaderi için Oy veriyorum. Ülkemin ve Dünya Müslümanlarının,daha iyi yarınlara yürümesi için de, Ak Parti Diyorum!..
Ne Demek istediğimi anlamak istiyorsanız şayet, Bugün Recep Tayyip Erdoğanı Ağırlayan Saraybosna Başkanının,Erdoğan İçin Söylediği Sözleri Dinleyin Derim.
O,Sadece Türkiyemin Umudu değildir,O 2,5 Milyarlık İslam Ümmetinin Umududur
Ya siz ''Site Kuralları Gereğince,Dini Paylaşım Yasaktır'' Cümlenin neresini anlayamıyorsunuz?!
Site kurallarınca yasaksa şayet, benim bunu bilerek kasten uymamam,site yönetimine ''Saygısızlık'' demektir!.. (Bazen bilmeden yasakları deliyoruz.O ayrı mevzu)
Yasaklara uyarak dan, elimden geldiğince size açıklama yapmışım.Sizde bir zahmet daha fazlasını, okuyup araştırın derim!..
Daha ne kadar, açıklama yapabilirim ki?!

Yasaksa yapmayın tamam da..
Her mesajınıza da derdim ama demiyorum.
Yazardım da yazmıyorum nedir ya ??

Şimdi araştırma yapmakla ne alakası var. Bilgi derya sonuçta. Her seferinde demenize gerek yok işte ezberledik artık diyorum. Demiştim ya bilgi koca bir derya insanın asla zamanı yetmez her şeyi bilmeye okumaya araştırmaya... Onun için yine de düşünün siz. İnsan başkasıyla ilgili bu kadar keskin konuşmamalı özellikle böyle durumlarda.

filistin davasına sahip çıkmak yanlı ise bir ideolojinin arkasında olmak ise bu sizi o ideolojinin iyi bir savunucusu yapar ama taraflı bir insan da yapar
suriyedeki ölümlere tırlar dolusu silah göndererek mi ses çıkarıyoruz sonra gelen mültecileri avrupaya tehdit olarak mı kullanıyoruz
lütfen biraz tarafsız düşünün
türkiye haması terör örgütü olarak görmediğini söyledi ve açık destek sunuyor peki israilin pyd yi terör örgütü olarak görmemesi pyd nin ülkesindeki zulüme karşı durması diye nitelendiriyor israil
türkiye =israil israil =türkiye denklemini ortaya çıkarmaz mı
israil filistinde işgal gücü türkiyede suriyede işgal gücü olarak görülmesinde ben bir fark göremiyorum
DEVLET SİYASETİNİN İNSANLARA DAYATTIĞI TANTANALARI GELİP BURADA ANLATMAN BENİM İÇİN PEK BİRŞEY İFADE ETMEZ bu söylemleri gidin sizin gibilere anlatın
buna benzer diğer bir konuda da gene söylemiştim kudüs sadece müslümanlar için kutsal değil üç ilahi din için kutsaldır ve
kudüsün özerk olması dinler arası hoşgörü ile yönetilmesi taraftarıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…