Son görücü vakam🤦🏻‍♀️, iç dökme

Çok teşekkür ederim güzel duanız için. Kendimi çok kötü hissettim enerji falan kalmadı zaten. Rabbim güzelliklere çıkarsın sonunu
Ya hiç üzülmeyin, bence densizlik etmiş. Baştan zaten beğenmişsin daha neden tekrar fotoğraf istemiş anlayamadım. En azından bir kere görüşebilirdi. Boydan fotoğraflar sıkıntı olabiliyor. Madem görseydi de öyle karar verseydi.

Boşverin vardır bir hayır. Daha sonrasında biteceğini şimdiden bitmiş daha güzel birkaç güne unutursunuz

Ne kadar m.l insanalr varya gerçekten insanı dleirtirler. Çok ayıp yaptıgı benzer bir durumu bende yaşadım küçüktüm çok lisedeydim o gotoğraf olayı çok kötü sonra beni gördü beğendi etti başka bir şekilde. Benden geçmişti artık. Hemen fotograf istemek ne birde

Şimdi 40 kusur yaşındayım ama ortaokulda çok beğendiğim bir çocuk vardı arkadaşım gitmis söylemiş o da 'o gotten bacağa soyle benden uzak dursun' demis bu arada o şekilde bir durumum yok ayı yani. Travma oldu bende sonra ölmüş cocuk geçenlerde arkadaşım soyledi:) bosverin ayilarla isiniz olmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…