Son pişmanlık nasıl fayda eder ?

daughter83

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
40
5
39
Merhabalar fazla detaya girmeden yazmaya çalışacağım .Ekim ayı gibi bir arkadaşla tanıştım gayet nezaketli yaklaştı amacı ilişki ve flörttü belli ki ben etkilenmedim arkadaş gibi görmek istedim whatsupta yapılan bir kavga sonrası kendisine öyle gördüğümu de söyledim .Tanıştıktan kısa süre sonra whatsup ta tartışmaya ve kavgaya başladık (yakın ama farklı iller)benim yüzümden çıkıyordu genelde ve uzatıyordum. Bir kaç kez engelledi özür dileyip yanına gittim sonra telefondan yine kavga vs 2-3 ay böyle döngü oldu.En son yine her yerden engelledi bir süre sonra yaşadığı yere gittim görüşmeyi kabul etmedi mektup yazdim alalı 2 hafta oldu ses yok .Kaybetmek istemiyorum çok mutsuzum kaybettim mi geri gelir mi her gün düşünmekten çok yoruldum .

Size nacizane tavsiyem ortada bir sorun varsa bunu yuzyuze konusun telefonda degil.

Kavgalar benim yuzumden cikiyordu yazmissiniz, kavga konulari neydi? Yani bu kadar her yerden engelleyecek kadar?
Benim öfke kontrol sorunum var bir miktar irili ufaklı konulara sinirlenip dolaylı hakaret ettiğim de oldu bir iki tolere etti .İlerleyen zamanda devamı gelince böyle oldu en son mektup yazdim işte

Anladığım şu ki adamdan aman aman etkilenmediğiniz için arkadaşça görüşüyorsunuz.

Naz niyaz kavgalar çıkarıyorsunuz ve bu kavgaları uzatıyorsunuz.

Adam sizi engelliyor , etkilenmediğiniz adamın şehrine gidiyorsunuz.

Şimdi de pişmansınız ve geri dönmesini bekliyorsunuz.

Davranışlarınız çok tutarsız.

Benim öfke kontrol sorunum var bir miktar irili ufaklı konulara sinirlenip dolaylı hakaret ettiğim de oldu bir iki tolere etti .İlerleyen zamanda devamı gelince böyle oldu en son mektup yazdim işte
Ben de ofke kontrolu olmayan insana hic tahammul edemem, hele hele kadinsa :KK43: uzgunum ama adam neden katlansin?

Anladığım şu ki adamdan aman aman etkilenmediğiniz için arkadaşça görüşüyorsunuz.

Naz niyaz kavgalar çıkarıyorsunuz ve bu kavgaları uzatıyorsunuz.

Adam sizi engelliyor , etkilenmediğiniz adamın şehrine gidiyorsunuz.

Şimdi de pişmansınız ve geri dönmesini bekliyorsunuz.

Davranışlarınız çok tutarsız.
Eee ? Yargılayacaksaniz yazmayın güle güle.

Demek ki her ser de bir hayir varmis :) boyle dusunun. Bundan sonra da ofkenizi kontrol edin ve sorunlari yuzyuze konusun. Duygulariniz karsilikli ise uzun sure sessiz kalmayacaktir ustune gitmeyin.
Çok iyi anladabilecekken her şeyi mahfetttim küçük küçük konulardan .Konuları büyütüp uzatıp kavgaya donusturuyordum zaten 2-3 kez görüştük whatsup ta da ağır şeyler yazdim.Bu arada yorum yapan herkes kadın mı :) Ocak başı yaşadığı ile gittim görüşmek istemediğini bundan sonra da öyle olacağını söyledi telekomdan aradığımda .Ben de son çare mektup yazdım .İçimden bir ses bir gün karşılık vereceğini söylüyor bir yanım karamsar .

Demek ki her ser de bir hayir varmis :) boyle dusunun. Bundan sonra da ofkenizi kontrol edin ve sorunlari yuzyuze konusun. Duygulariniz karsilikli ise uzun sure sessiz kalmayacaktir ustune gitmeyin.
Çok iyi anladabilecekken her şeyi mahfetttim küçük küçük konulardan .Konuları büyütüp uzatıp kavgaya donusturuyordum zaten 2-3 kez görüştük whatsup ta da ağır şeyler yazdim.Bu arada yorum yapan herkes kadın mı :) Ocak başı yaşadığı ile gittim görüşmek istemediğini bundan sonra da öyle olacağını söyledi telekomdan aradığımda .Ben de son çare mektup yazdım .İçimden bir ses bir gün karşılık vereceğini söylüyor bir yanım karamsar .
Ben de ofke kontrolu olmayan insana hic tahammul edemem, hele hele kadinsa :KK43: uzgunum ama adam neden katlansin?
Tamam da hep böyle gitmeyecek di mi?

Yorum yapan herkes kadin mi derken?

İletişime kapalı şu an yüzyüze konuşma imkanı yok .En son whatsup ta aralık başı konuşmuşuz

Acımasız ve yargılayan mesajlar da geldi de öylesine sordum .

:) Esimle sevgiliyken butun kavgalarimiz telefonda olurdu :) o bana telefonda konusmayalim bunlari dedikce ben hemen cozume ulasmak istedigim icin rahat durmazdim:) bu yuzden ilk postta yazdigim tavsiyeme kulak verin derim :) umarim cozume kavusturursunuz :KK200: telefon saglikli bir iletisim sekli degil.

X