Sonunda bende aldatıldığımi anlatma zamani geli aci ama gercek ):

muhur gozlum812003

Biricik kızım tek gercegim
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
912
613
42
Gecen sene bugunlerde ayni tarikte tekrar ayni kisiyle yakaladim aldtildigimi malesf nasil cumleler kuracigimi bilmiyorum cunku sozun bittigi yerdeyim ):yine bir ramazn gunu telefonda ask mesajlarini gordum beynimden kaynar sular dokuldu sanki,zaten 14 senedir hic mutlu olamadim hic beni sevmemis istememis ama ben sabir sabir diye diye bugunlere geldim kiminle yazistigini soyliyim abisin firininda calisan kasiyerle kendide abisiyle calisyor zaten,ozman kavga edip geri dondugum birhafta sonrasinda ogrendim yeni gelmistim zaten bu olayi ortaliga yayamadim aman dedim dukkandakiler duymasin falan dedim ama tabiki aptallikti kabul ediyorum,inanin caresizlik cok kotu birsey o an sustum oturdum ama supheler hic bitmedi koca olacak sahis zaten akrasif allah korkusu olmayan bana neler cektirdi demekki hepsi sevgiziliktenmis okadr ezdiki beni ama ya sabir dedim hep baba evine gidip dondum yuzum kalmamisti cunku.bu kadinlan konusmaya indim ama sakindim nasil bir allah sabir versiyse bilmiyorum dedim ne bu mesajlar dediki kocani baskalrindan koru sonra benim sucum yok seninki yapti dedi,dedim niye cevao veriyordun bilmiyirsun degip gecistirdi sonra ahsam aradi,yeminler ediyir kendisinin birsey yapmadiginin benimkinin onu istedgini ve tektitler ettigini soyledi kormus guya neyse oyle boyle derken bu kadin oladr piskolok gibi konusmalarivardiki anlatamam beni ikna etmisti benden sana zarar gelmez dedi inann bana dedi neyse bu tukiyeye gitti bu sefer kadinin,askim bitanep napiyirsun falan yazmalrini gordum allahim cok zor bir durum soanra ona saydim mesajda ama gene pikopat oldugunu teketit ettigini soyledi dedim askim falan nasil yaziyorsun dedim onu idare etmek geri donene kadr birseyler ortaya cikmamasi icin guya idare etmis,ama inanin oyle iyi konusmalari varki herkz bukadinin boyle birsey yapamcagina inanir, bziimki onunla evlenmek istemis falan dedi okadr zorki bunlari yazmak,kadin esimi birakmam icin neler soyeldi piskolok gibiydi yemin esiyorum ben aptalmisim ama birsylere pasif davarandigi belliydi ve bukadin isten cokmadi ne der cikairm falan dedi herkez duyar dedi oyle boyle beni susturdu ama biliyorum buyuk hataydi ama kadin iyi laf ureten birydi bana hep ogutler verirdi soyle davran boyle davran kocana diye benimki asikti ama bununda bos olmaidgini bikiyordum yoksa askim falan diyebilirmiydi hep kaami kemirdi bunlar neyse ben bu kadinlan hep iyi oldumki rahat davrana bilsin veya ben tam tavrimi koymaidm sanki buyulemisti beni,tabiki ben yakalamsam sende devam edecektin dedim yok dedi kimse duymadan bitircektim dedi ama ben yutmadim onunda birsyler hissettigini biliyordum ama benim yuzumden cekmeye calisti kendisini ve dune donuyorum ben bunlarin hep whatcapta ayni girip coktiklarini takip ettim dakkalar falan ayniydi biliyordum hissetiyordum ve benimki sen benimi takip ediyorsun dedi fark etmisti kiziyordu dedim ne alaka,neyse dun gece yine telefonunu uyurken barmagini bastiraak actim yine ne gordum bunlar yazisyorlarmis, bu kaidnla yazisiyordum yazistiklarimi gondrrmis buna neyse cok uzatim bu anladi ama, bu adamn telefonundan yazdim yazsana felan diye bu cevap vermedi aradimda ama sesimi vermedim ben 24 saattir uyumadim iki paket sigara ictim allahim sukurler olsun dedim ene karsima cikardin dedim hic ilk ogrendigimdeki gibi uzulmedim aglamdim bile dedimki artik hersey bitti icimde saydim saydim uyudu bu iste hicbir sey yapamicagim diye dusundugu icin umursamadi ama artik icimde hicbirsy kalmadi oysaki cok sevmistim ama bosmus hersey giden yillairma yaniyorum birde kizima, neyse bu kaidna yazdim napiyon diye falan ama anladigini anlamistim, ben eltime gittim bu arada herseyi bilsinler instedim artik hem ispat etmek icin neyse kadinlan konusurken sesini cektik telefona ve itiraf etti kadin bu adami sevdigini ama engel olamadigi bana yardim etmk iatedgini ayirmak amaci degilmis bu benim sinavim dedi haklisin dedi ama seviyorum sonumuz yok dedi cok ugrasmis ama bitirmek icin ama seviyormus dedim senin sucun devam etmekti dedim,icimi bilmiyorsun dedi okadr vicdan azabi cektigini sizi iyi etmeye calistim dedi ha birde dediki bastan beri degil son bir kac aydir baslamis sevmis ha bu arada bu kadin kocasinida sevmiyor yazik gercekten birde utandigini ama bas edemedigini soyledi arkatslar kusura bakmayin uzun oldu ama analtmam lazimdi bastan, eltim isten ikisini atip sen evde kalirsin dedi dukkanda evin asasinda nasil olcak bikiyorum arkataslar kizimi insalalh sirun etmeden birakir cok cirkef bir insan cunku,ben bunu allaha havale edyorum tek uzuldugum gecen yilarim beni ne hallere dusurdugu hic deger vermedi zaten iste sevgizlik insani mutlu edemiyor ettirmiyor ayni bu adamda boyle davrandi ama seviniyoerum artik pisman olurmuyum demicem bitti artik icimdede , uamrim okursunuz hakkinizi helal edi karisik yazmis olabirim

Özellikle sonlarına doğru okuyamadim..Umarım kurtulursun tamamen...Olan yıllarına olmuş..Gerçi sende kandırılmaya çok açıkmışsın,her lafa inanmissin..

Güçlü olun.
Sizi sevmeyen birinin yanında aldatılmasanız bile durmayın.
Çocuğunuza sarılın.
Bir An evvel terk edin o evi.
Allah yardımcınız olsun.
Çalışmiyorsunuz sanırım. Bir iş bulup çalışmanizi tavsiye ederim. İmkanınız varsa terapi alın.
Allah imtihaninizi kolaylaştırsın.

Özellikle sonlarına doğru okuyamadim..Umarım kurtulursun tamamen...Olan yıllarına olmuş..Gerçi sende kandırılmaya çok açıkmışsın,her lafa inanmissin..
Hep supphelrim vardi zaten ben mahsuz devam ettim bu kadinla arkts olmaya ha kabul ediyorum zayif oldumun ama suna cok seviniyorum onu bitirdim icimde ne nefre ne kizginlik var cunku lendimden eminim artik yorumun icin saul

Siz şu an hangi ülkedesiniz?
Eşiniz nerede, kadın nerede??
Bu bir sene içinde sizi aldatan eşinizle beraber olmaya devam ettiniz mi yani?
Birini tehdit ettiğini düşündüğünüz eşinizle neden hala birliktesiniz?
Aldatıldığınız için üzgünüm. Ama siz bile bile lades demişsiniz.

Güçlü olun.
Sizi sevmeyen birinin yanında aldatılmasanız bile durmayın.
Çocuğunuza sarılın.
Bir An evvel terk edin o evi.
Allah yardımcınız olsun.
Çalışmiyorsunuz sanırım. Bir iş bulup çalışmanizi tavsiye ederim. İmkanınız varsa terapi alın.
Allah imtihaninizi kolaylaştırsın.
Kizimin okulu bi tsin burdanda kurtulcam kaynim bugun ahsam ogrencek neyapacigimza konuscagiz ha calismiyirum ama burda imkanlar var onlardan yararlancam iste inslalh bulup caliscam tek kzim benim olsun baska birsey istemiyirum demin yazdi konusak diye dedim yuz yuze konusacak birseyim kalamdi artik git askini yasa dedim kadinda itiraf etti dedim ikna et yasa askini dedim ben bukadr dedim.yorumun icin saul

Ahh keşke ilk farkettiğinizde kıyameti koparsaydınız etrafa ailesine rezil etseydiniz yumuşak başlı görmüş sizi ispatınız varsa verin mahkemeye tazminat davasıda açın ikisine basın k..na tekmeyi ahlaksızlar ar namus kalmamış millette Allah yardımcınız olsun

Siz şu an hangi ülkedesiniz?
Eşiniz nerede, kadın nerede??
Bu bir sene içinde sizi aldatan eşinizle beraber olmaya devam ettiniz mi yani?
Birini tehdit ettiğini düşündüğünüz eşinizle neden hala birliktesiniz?
Aldatıldığınız için üzgünüm. Ama siz bile bile lades demişsiniz.
Almanyadayim canim es olacak bu kadini guya tektit etmis diyordu eskiden ama simdi oni sevdgini itiraf etti bana,malesf bile bile devam ettim bununla birsey yok dedi ama tabiki ben biliyrdum iste, bitme zmani bugünmüs

Ahh keşke ilk farkettiğinizde kıyameti koparsaydınız etrafa ailesine rezil etseydiniz yumuşak başlı görmüş sizi ispatınız varsa verin mahkemeye tazminat davasıda açın ikisine basın k..na tekmeyi ahlaksızlar ar namus kalmamış millette Allah yardımcınız olsun
Cok guzel yazdin bacim aynen cok iyiydim ona ama yaranamdim onu sevmis beyfendi sefsin zeerre kadr uzulmuyorum

Sicagi icagina size yaziyirum eltim kadini aramis ise gelme demis birsey uydur gelme demis bu tabi bana uyi konusan hanim vicdanli bana kinusan bu kadin eltime demiski pislik sana ne demis bana etti itiraflari sunamadi eltime ama sukurler olsun elimizdr ses kaydi var itiraf etiginin,bu benim kimseye soyleyemicegimi eskisini gibi suacagimi sandi biliyordu zaiflarimi cunku dusundu bu demez kimseye cesaret edemez düsündu ama yok hanim busefer oyle degil iste iste cirkefkigini gosterdi sukurler olsun allahima artik ben kazanacam inslalh

X