Sonunda burun ameliyat+gs bytme_zmirde

smyrna

Guru
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
194
1
evet arkadaşlar...:teytey:
Uzun zamandan beri yaptığım araştırmalar sonucunda Allahın izniyle 9 Şubatta burun ucu ve göğüs büyütme ameliyatı oluyorum.:teytey:
Forumu takip eden izmirli arkadaşlar açtığım topikleri bilirler :1rolleyes:
Dün kan tahlillerimi yaptırdım...Yarında akciğer röntgeni çektirecerğim...Sonra da ya 8 Şubat akşamı yada 9 şubat sabahı ameliyat olacağım...Ve inanılmaz heyecanlıyım :dance:
Ameliyat ücretini henüz bilmiyorum. Çünkü doktor bir yakınımız aracılığıyla buldum estetik doktorumu ve kısmetse bu akşam işin maddi yönünü öğreneceğim.
Günde bir paket sigara içen ben, ameliyat günü belli olduğundan beri tek bir sigara bile içmedim...:nazar: Yani 28 şubat akşamı içtiğim son sigaram oldu.
Ameliyat olmayı düşünen arkadaşların nasıl soruları olduğunu çok iyi biliyorum.
Ameliyattan sonra gün gün yaşadıklarımı fotoğraflarla sizlerle paylaşacağım...
Umarım herşey yolunda gider...:eek:
Lütfen benim için dua edin arkadaşlar...
En çok göğüs ameliyatının acısından... burun ameliyatının sonucundan korkuyorum:1no2:

evet arkadaşlar...:teytey:
Uzun zamandan beri yaptığım araştırmalar sonucunda Allahın izniyle 9 Şubatta burun ucu ve göğüs büyütme ameliyatı oluyorum.:teytey:
Forumu takip eden izmirli arkadaşlar açtığım topikleri bilirler :1rolleyes:
Dün kan tahlillerimi yaptırdım...Yarında akciğer röntgeni çektirecerğim...Sonra da ya 8 Şubat akşamı yada 9 şubat sabahı ameliyat olacağım...Ve inanılmaz heyecanlıyım :dance:
Ameliyat ücretini henüz bilmiyorum. Çünkü doktor bir yakınımız aracılığıyla buldum estetik doktorumu ve kısmetse bu akşam işin maddi yönünü öğreneceğim.
Günde bir paket sigara içen ben, ameliyat günü belli olduğundan beri tek bir sigara bile içmedim...:nazar: Yani 28 şubat akşamı içtiğim son sigaram oldu.
Ameliyat olmayı düşünen arkadaşların nasıl soruları olduğunu çok iyi biliyorum.
Ameliyattan sonra gün gün yaşadıklarımı fotoğraflarla sizlerle paylaşacağım...
Umarım herşey yolunda gider...:eek:
Lütfen benim için dua edin arkadaşlar...
En çok göğüs ameliyatının acısından... burun ameliyatının sonucundan korkuyorum:1no2:
geçmiş olsun işallah istediğin sonuçları acısız alırsın haberdar edersin artık fiyattada bilgi verirsen iyi olur bende burun ameliyatı olmak istiyorum :içelim:

inşallah en güzel sonuçlarla döner ve merak eden arkadaşlarıda aydınlatırsın.doktorunun adı ne? allah yardıncın olsun.

smyrna önelikle şimdiden geçmiş olsun.ben burda yeniyim arkadaşlar.bende 3 ocak 2008 de burun ameliyatım oldu.burnumun ucu daha çok şiş ama canımı sıkmıyorum çünkü hepsi geçicek zaten burun şekil alması 3 le 6 ay arası hatta çogu zaman 1 yılı bulabiliyormuş.ben ameliyatımda ve sonrasında en ufak agrı bile duymadım.doktorum parmakla gösterilen bir doktor.yüzümde en ufak morarmı bile olmadı gerçekten korkma nasıl oldugunu anlamazsın bile sadece sonrasında bir süre agzından nefes alıcaksın,tabi bu birza bogaz agrısına sebep olabilir ama geçer sakın korkma.benim burnumda silikon tamponlar 3 hafta kaldı çünkü içerde nefes almamı engeleyen sebeple vardı .bantlarımda geçen hafta sonu çıktı şuan burnumun inmesini beklemek kaldı

poisonous teşekkkürler. adanada çok ünlü bir doktora ameliyat oldum daha önceleri ankarda da uzun yıllar doktorluk yapmış .serkan sayılıkan internetten den araştırabilirsin benim ameliyat sonrasında yüzüm de hiçbir morluk olmadı şuan burnum 1aylık olmasına ragmen gayat normal kimse anlamıyor ameliyat oldugumu çok dadol bir bunum olduöyle burun deliklerim havada degil.

smyrna önelikle şimdiden geçmiş olsun.ben burda yeniyim arkadaşlar.bende 3 ocak 2008 de burun ameliyatım oldu.burnumun ucu daha çok şiş ama canımı sıkmıyorum çünkü hepsi geçicek zaten burun şekil alması 3 le 6 ay arası hatta çogu zaman 1 yılı bulabiliyormuş.ben ameliyatımda ve sonrasında en ufak agrı bile duymadım.doktorum parmakla gösterilen bir doktor.yüzümde en ufak morarmı bile olmadı gerçekten korkma nasıl oldugunu anlamazsın bile sadece sonrasında bir süre agzından nefes alıcaksın,tabi bu birza bogaz agrısına sebep olabilir ama geçer sakın korkma.benim burnumda silikon tamponlar 3 hafta kaldı çünkü içerde nefes almamı engeleyen sebeple vardı .bantlarımda geçen hafta sonu çıktı şuan burnumun inmesini beklemek kaldı

Geçmiş olsun canım... moral verdiğin içinde çok teşekkür ederim... Sende tamponlar biraz fazla uzun kalmış gibi geldi bana...3 hafta çok değil mi?

smyrana benim burnumun içinde çok büyük problemler vardı bana silikon tampon şarttı ve daha sonrasında çok iyi nefes alabilmem için ve ileride tekrar problem olmaması için silikon tamponlar okadar uzun kaldı.ama şuan bir ay olmasına ragmen eskisiyle kıyaslanamayak kadar iyi nefes alıyorum ve birkaç ay sonra çokkkkk daha fazla alıcam

öncelikle geçmiş olsun , sormak istediğim Ankarada da ünlü estetik cerrahlar var neden Ankarada olmayı düşünmedin.Bende Samsunda yaşıyorum estetik için Ankarayı düşünüyorum ama hala karar veremedim.Bir de Adanaya gitmeden önce Ankaradaki doktorlarlada görüştün mü acaba merak ettim?
a.s.

plankton ben adanada yaşıyorum.ben benim doktoru çok araştırdım ve ankaradan geldi gerçekten işinde bir numara herşeyi çok sistemli gerçekten.ameliyat sonrasında bile inanılmaz ilgili benim kontrollerim her hafta devam ediyor.ameliyatta ve ameliyat sonrasında da en ufak acı duymadım.morlıuk nedir bilmedim bile kimse anlamıyor benim ameliyat oldugumu gerçekten çok dogal burun yapıyor.umarım sende en kısa zamanda olursun şimdiden geçmiş olsun

ben geldim arkadaşlar... :)
sonunda silikonlarım takıldı...burnumun ucu daraldı ve inanılmaz mutluyum...
Darısı isteyen diğer arkadaşların başına....
Benim silikonlarım göğüs ucundan tamamen kas altına yerleştirildi... 175cc Cohesive Gel-Round-Textured(Pütürlü) protez koyuldu.
Oldukça doğal görünüyor...İnanılmaz tatlı...inanılmaz yardımcı ve inanılmaz anlayışlı bir doktorum vardı... Sonuçtan çok memnunum. Tamamen doğal görünüyor..Tabii ki şu anda çok sert..Doğal görünüyor dediğim büyüklüğü...yani zaten çok zayıf ve uzun boylu bir bayan olduğum için büyük silikon istememiştim.Sadece olsunlar demiştim :KK66: Şimdi 80B sporcu sütyenini tam dolduruyorum.
1 ay egzersiz ve araba kullanmam yasak....Kendime dikkat ediyorum.
Operasyondan önce burda kas altı operasyonlar için çok yazı okumuştum ve çok şiddetli ağrı bekliyordum ama beklediğim gibi olmadı...
Kendinizi daha mutlu hissedecekseniz bence yaptırın :KK66:
Göğüs ameliyatı dikişleri kendisi atacak sanırım çünkü taa 1 ay sonrası için kontrolüm var....
Gelelim burnuma...
Ameliyatım cuma akşamı oldu ve pazartesi günü tampanlarım çıkarıldı...Çarşamba günüde burun dikişlerim alındı...Açık burun ameliyatı oldum çünkü...
Burnumda, yüzümde en ufak bir morluk dahi olmadı, sadece şişlik var burun ucunda...Benim burnumun sadece ucu daraltıldı. Başka bir yerine ellenmedi. Sanırım o yüzden hiç morarmadı.
Darısı isteyen tüm arkadaşların başına....
Hepimize güzelikler :nazar:

ben geldim arkadaşlar... :)
sonunda silikonlarım takıldı...burnumun ucu daraldı ve inanılmaz mutluyum...
Darısı isteyen diğer arkadaşların başına....
Benim silikonlarım göğüs ucundan tamamen kas altına yerleştirildi... 175cc Cohesive Gel-Round-Textured(Pütürlü) protez koyuldu.
Oldukça doğal görünüyor...İnanılmaz tatlı...inanılmaz yardımcı ve inanılmaz anlayışlı bir doktorum vardı... Sonuçtan çok memnunum. Tamamen doğal görünüyor..Tabii ki şu anda çok sert..Doğal görünüyor dediğim büyüklüğü...yani zaten çok zayıf ve uzun boylu bir bayan olduğum için büyük silikon istememiştim.Sadece olsunlar demiştim :KK66: Şimdi 80B sporcu sütyenini tam dolduruyorum.
1 ay egzersiz ve araba kullanmam yasak....Kendime dikkat ediyorum.
Operasyondan önce burda kas altı operasyonlar için çok yazı okumuştum ve çok şiddetli ağrı bekliyordum ama beklediğim gibi olmadı...
Kendinizi daha mutlu hissedecekseniz bence yaptırın :KK66:
Göğüs ameliyatı dikişleri kendisi atacak sanırım çünkü taa 1 ay sonrası için kontrolüm var....
Gelelim burnuma...
Ameliyatım cuma akşamı oldu ve pazartesi günü tampanlarım çıkarıldı...Çarşamba günüde burun dikişlerim alındı...Açık burun ameliyatı oldum çünkü...
Burnumda, yüzümde en ufak bir morluk dahi olmadı, sadece şişlik var burun ucunda...Benim burnumun sadece ucu daraltıldı. Başka bir yerine ellenmedi. Sanırım o yüzden hiç morarmadı.
Darısı isteyen tüm arkadaşların başına....
Hepimize güzelikler :nazar:

Smyrna"cım sen İzmir'de hangi doktora meme büyütme ameliyatı yaptırdın ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Smyrna çok geçmiş olsun..atlatmışsın en zor kısmını. Umarım en kısa sürede de iyileşirsin.
Hangi doktora olmuştun ve burun fotolarını koyabilir misin?? Çok iyi olur bende bu hafta ya da haftaya görüşmeye gidicem doktora -izmirde-artık bi tarih belirlemem lazım..
Merak ettim doktorunu dediğine göre iyi bi doktormş

mrb derin,msjlarını okudumda bende senin gibi burun estetiği yaptırmak istiyorum adanada ve internetten araştırdığım kadarıyla bende serkan bey düşünüyorum tabi kendisiylede görüştükten sonra bu daha da netleşicek,senden bikaç sorumu yanıtlamanı rica edicem...ben şehir dışında görev yapıyorumda ameliyatımı oyüzden şubat tatilinde yaptırmayı düşünüyorum.ameliyat öncesi işlemler ve sonrasında doktor kontrolün ne kadar sürdü yani bana yeterli olcakmı bu 15gün herşey için vede rica etsem foto yollayabilir misin?haber bekliyorum...

opuyorumnanaktanbu arada kolay gelsin bende iki ameliyat oldum burun ve gogus narkozdan cikinca bayagi bir agridi goguslerim tas gibiydi igne vurdular agri kesici sonra rahatladim gecer sekerim sonucundan cok mutluyum goguslerim bomba gibi 3 ay oldu burnumda yerine yavas yavas oturuyor yani simdi diyorum iykide olmusum ikisinide birden bir tasda 2 kus su an cok mutluyum sende olursun iyisallah basarilar

poisonous teşekkkürler. adanada çok ünlü bir doktora ameliyat oldum daha önceleri ankarda da uzun yıllar doktorluk yapmış .serkan sayılıkan internetten den araştırabilirsin benim ameliyat sonrasında yüzüm de hiçbir morluk olmadı şuan burnum 1aylık olmasına ragmen gayat normal kimse anlamıyor ameliyat oldugumu çok dadol bir bunum olduöyle burun deliklerim havada degil.
bu site sayesinde hiç düşünmediğim bişeyi düşünür oldum.estetik:)adanada olmak istiyorum malum yakın.sorum şu:hatta sorularım.s.sayılgan bey gerçekten iimi?ne kadara mal oldu?zaten sadecve burun ucu ameliyatı olacağım öyle görünüyor.şimdiden tşkkrler arkadaşım

X