Sonunda delirdim

Yanlış anlamayın ama sizin durumunuz da garip.İlk defa bu kadar bir psikopata-deliye bağlılık görüyorum.Bir genç insan asla kendine böyle hakaretler ettirmez.İnsanın aklı almayacağı cümleler kurulmuş size.Durumunuz hiç normal değil.Siz acil bir uzmana gidin ..hemen hem de...

Siz sevgiliyseniz neden molalarda başkaları ile vakit geçiriyor? Yemeği falan neden birlikte yemiyorsunuz?
İlk başlarda herkes biliyordu sözün tatlısını bile yediler, hep bir aradaydık baktık bizim kavgalar artıyor. Gerizekalıda da asla mahremiyet yok anında yüz asılıyor beni tersliyor. Son ayrılıktan sonra çok yakınımız dışında paylaşmayalım dedik adam resmen bunu bekliyormuş. Bu şekilde rahat takılmak için teklif ettiğini çok geç anladım. Milletin ağzına laf vermeyelim diye tamam dedim ama adama yol yapmışım

Sonuç ayrıldınız mı..

Manipüle edilmişsiniz çünkü. Sen hakkettin demesi bile yeter. Psikologu ihmal etmeyin. Kıçına tekmeyi yesin şerefsiz.
Pazartesi sabahı mutlaka gideceğim. Bu zamana kadar hep erteledim ya da iptal ettim. Ama kaybedecek daha fazla zamanım olduğunu düşünmüyorum. Aşırı yıprandım, içimin neşesi gitti. Benim ruhumu emip devam ediyor sanki hayatına

Pazartesi günü sabah doktora gideceğim. Bağlılık mı inat mı hırs mı her neyse normal olmadığının farkındayım. Başkası olsa şimdiye kadar 10 defa çıkarmıştı bu adamı hayatından. Bir de ben nasıl destek oluyorum anama babama bu kadar hayrım dokunmamıştır

Kendine deger vermeyen biri karsisindakinden deger beklememeli bence adam sizi cepte goruyor ne yaparsa yapsin ayrilmamissiniz ki adamin yaptiklari yenilecek seyler degil ne yapin edin uzak durun. Ben sunuda anlamiyorum nasil kurtulucam be demek hayir deyin yani kendi kendinize atese atip sonra agliyorsunuz

Efendim ne kadar safsınız. Kendinize gelin. Ailesi tabi ki delisinin farkında, kaktıracak yer arıyorlar. Kimseye bir şey kanıtlamaya ihtiyacınız yok, siz biliyorsunuz bu yeterli. Akıl satmaya kalkana da "Al, dünya iyisine az da sen doy, bana 2 yıl yetti." deyin.

Siz gerçekten dediğiniz kadar koptuysanız bunu farkettigi an o nazik kçı alev alacak, bekleyin ve görün.

Karşıdaki herifin bundan anlayabileceğini düşünmüyorum nedense yav. Bunların kafasında bir o...tanımı var , önüne gelene derler ama ne hikmetse gerçekten öyle olanlar hakkından gelir bu tiplerin, kul olurlar yoluna. Konu sahibi hırsını alamamış , tek yolunun herkese adamın ne mal olduğunu anlatmak olarak görüyor, ama işe yaramaz. Ben uğraşamam hiç enerjim yok diyorsa senin dediğini yapsın.

Gerçekten merak ediyorum konu sahibi bu adamla birlikte olmak için nasıl bir motivasyon içindesiniz?
Aldatma,hakaret,küfür, aşağılama,dibe çekme, kısıtlama ben yazarken daraldım.siz nasıl kendinize bunu lâyık görüyorsunuz?????

Ben de farkındayım bunu açıkça kendi de ifade ediyor. Bir ara bir durum vardı bana söylemediği, onu fark ettim ben sana yalan da söylerdim söyleyecek olsam bir halt yapabileceğin yok zaten dedi. Böyle yazınca kendimi sülük misali adama yapışmış bir zavallı gibi hissediyorum. O da öyle görüyor hiç net bir tavır almadım çünkü. Kendisini de olumlu kanaatini de istemiyorum ama artık. Bu zamana kadar hep kararlıydım iki lafa düzelecek sanıp koştum. Bıkkınlığıma ve alacağım yardıma çok bel bağladım umarım düze çıkarım bir an önce.

Kendisi hassas noktalarımın çok net farkındaydı bu zamana kadar. Hep onların üstüne yürüdü. Ben de bakın ben öylr bir insan değilim o da öyle biri değil diye kanıtlama çabasına girdim bir şekilde. Konusu dahi gelsin istemiyorum artık.

Siz gerçekten dediğiniz kadar koptuysanız bunu farkettigi an o nazik kçı alev alacak, bekleyin ve görün.
İlk defa kendimden bu kadar eminim, yine öfkeme yenik düştüm destan yazdım sabah ama şimdi ayık kafayla düşününce ben mutlu değilim. Bir ömür sevgi, ilgi dilenerek geçiremem. üstüne üstlük millete gözümün önünde şov yaparak fazlasıyla değer veriyor, önemsediğini belli ediyor. Bitti benim için. Bu zamana kadar anlattıklarını biliyorum bir kere bile bir kız arkadaşına yazmamış beyefendi. Bittiyse bitmiştir. Arkadaşlarına vs rezil olduğunu düşünüyor şu an, en hassas noktası evi. Bugün kapısından döndüm konu komşu görmüştür. Bu itaatsizlik ona büyük hakaret ben sanmıyorum ciddi anlamda ama inşallah da bulaşmaz. Bulaşırsa da kendi zararlı çıkar onu da biliyor.

Dediğim, bıçak gibi kesmek için gerekiyor. (Ki bundan sonra da duruş gerekiyor. Konu sahibi gitmiş gitmiş iletişime girmiş yine)
Karşılıklı laf sokuşmaları ise sadece durumu daha da laçkalaştırır, üstelik adama cesaret de verir.

Ben böyle bir ilişki dinamiği yaşadım mı diye düşünüyorum da; sanırım 19-20 yaşlarında oldu, sevgimi ve hoşgörümü kullanarak manipüle etmeye çalıştı ancak keskin sınırlarım vardı. Oralara destursuz dalmaya çalışınca çıkıştım, üstüne aynen böyle küfürlü laf etti, totosuna da o saat tekmeyi yedi. Dön dolaş evlilik teklifi ile geldi (Salak bi de oradan yokluyor, hani kadın milleti full evliliğe meraklıyız da teklif alınca hemen dibimiz düşecekmiş gibi), "Ne cesaret lan?!" diye bi daha şamarı yedi benden.

Belli bunların yolu. Gerek yok.

Layık görmüyorum inanın. Hep aklımda soru işaretleri hep bir huzursuzluk tek tük mutlu zamanlarda bile. Hak ettiğimin bu olmadığını biliyorum sadece neden izin verdin, neden bunu yaptırdın kendine diye diye o hırs bağladı gözümü. İnsan olur belki dedim, pişman olsun bana öyle davranmasın istedim belki de. En sonunda ondan rezil bir şekilde kaldım böyle

Bu saflik hep ilk ilişkisi olmasindan. Normali bilmiyor ki. Ne kadar 27 yasinda olursa olsun, deneyimsiz.

Siz söyleyince aklıma geldi. Söz bozulunca 2 aydan sonra bir gelişi var. Ben senin için dünyayı yakarım, herkesi karşıma alırım pişmanım diye, sonradan da eee söyledim de yaptım mı diyecek kadar arsız bir yalancı. Sabah tartışma sonrası iletişime geçmedim, hiç konuşmamak lazımdı haklısınız ama tutamadım kendimi. Yüz göz oldum iyice. Bu saatten sonrası da mümkün değil zaten. Eminim şimdi bile bekliyordur elbet yazacak diye. Beklesin o daha. Benden uzak olsun sadece.

Bu saflik hep ilk ilişkisi olmasindan. Normali bilmiyor ki. Ne kadar 27 yasinda olursa olsun, deneyimsiz.
Aynen. Gerçekten sevilmek nasıl oluyor bilmiyorum hiç şans tanımadım. Ne kadar hata yaptığımı o kadar iyi görüyorum ki artık. Herkese denk gelmezdi böylesi belki ama yine de bu kadar uzamazdı bu iş. Ben bu kadar tepeme çıkarmazdım, cesaret edemezdi bu kadarına

Bu tecrübesizlik ergenlikte olurmuş gibi geliyor. Çünkü ilk iliskiler o yasta yaşanıyor. O yuzden yaşınızın büyük olması ve kolay manipüle edilmeniz şaşırtıyor. Bu acı tecrübe umarim hemen son bulur.

Haklılık payın var. Şimdi demiş de , hırsımı alamadım uzun uzun mesaj attım. Ne gerek var hakikaten. Adam orgazm oluyor destanı okurken öfff. Köpek çekeceksen bile uzun uzun çekmeyeceksin, tadı damaklarinda kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…