sonunda kararım fazıl apaydın

Ftsftm

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
352
20
fazıl apaydına ameliyat olmaya karar verdim

Son düzenleme:
Doktor hakkında bilgim yok, umarım sizin için güzel bir sonuç elde edilir, şimdiden çok geçmiş olsun..

hem burnumda kemer var, hem burun yapım çok çok dar, hem konkalarım aşırı şiş.. kısacası yok yok bende...
fazıl apaydına ameliyat olmaya karar verdim. inşallah iyi bir sonuç alırım.
o doktor mu bu doktor mu derken yıllardır hep vazgectım. araştırdıkça hem olumlu hem olumsuz cok yorum okudum..
inşallah doğru karardır benim için...
Daha önceki ameliyatları ile ilgili bilgi aldınız mı? Hangi şehirde bu doktor?

Merhaba;
Fazıl Hocaya ameliyat oldunuz mu , memnun musunuz acaba?
özelden yazdım sanırım size. inanılmaz memnunum. iyiki fazıl hocaya opere olmusum. bu kadar başarılı bir hekim hakkında bu kadar az yorum olması cok şaşırtıcı.

fazıl apaydına ameliyat olmaya karar verdim
Ben Mersin'de ameliyat oldum ama İzmir'de yaşıyorum.bakacak kişi ,şartlar filan derken Mersin'de oldum.neyse doktorum herhangi bir sorun yaşarsam ya da rhatsızlanırsam Fazıl bey i önermişti.alanında çok iyi r doktor olduğunu aynı dönemlerde yurt dışında eğitim aldıklarını söylemişti.ki bunu her doktor yapmaz 😉bu arada fiyat bilgisi alabilir miyim sorun olmazsa?mesaj olarak da yazabilirsiniz.

fiyat bilgisini hocanın asistanından alabilirsiniz. güncel fiyatı bilmiyorum maalesef

özelden yazdım sanırım size. inanılmaz memnunum. iyiki fazıl hocaya opere olmusum. bu kadar başarılı bir hekim hakkında bu kadar az yorum olması cok şaşırtıcı.
bende ameliyat olacağım bilgi verebilirmisiniz sizin ameliyatınız hakkında

Merhaba,

bende Fazıl beye estetik olmayı düşünüyorum. memnun musunuz? prosedür nasıl idi? sorun yaşadınız mı

X