sonunda patladı

peki ya kızınızı size vermeme ihitmalini düşndünüz mü hiç???
eski konularınızdan gördüğüm kadarıyla 6-7 yaşlarında bir kızınız var.ayrıca bu ilişkinizi de 2 yıldır sürdürüyorsunuz...
2 yılda olacakları hesap etmiş olmalıydınız...eşinizin değil de sizin bir planınız olmalı diye düşünüyorum???

olacakları hesap ettim tabi ki o yüzden bu kadar sakinim. benm planlarım vardı aslında ama bundan sonrası için düşünerek hareket etmek zorundayım. eşimin de beklediği bişeydi sadece bu kadarını beklemiyodu

bilmiyorumm. yok gayet sakindi allahından bul dedi vursam değmessin suratına tükürsem ona da değmessin dedi

Valla eşinize helal olsun demesi gerekeni demiş. sizin gibi biri için vurup hapse girmeye değmez. eşinizin çok iyi demiş. Allah doğru yola döndürsün sizi ne diyim. Kimseyide sapıtmasın

sadece napıcağımı bilmiyorum üzgün falan değilim haketmiştim çünkü kafa mı tek kurcalayan şey değdi mi ?

ben onu seviyorum

beklediğim şeydi aslında normal olan da öyle yapması olurdu ama tuhaflık orda yapmadı ya kafasında bişey var planladığı ya da değmiyeceğimi düşündüğünden yapmadı

neye değdimi arkadasım bir iki heyecan için yasadın diye evliliğinin bitmesine degecek ne yasadın kocana bu haksızlık yaparken ne hak etti de o yaptın yada karsıdaki adam sana ne sunduki heyecanlı sekilde kostun kollarına nasıl bu kadar soguksun bu olalardan sonra :KK14:

arkadaş ben hiç bir kadının aldattıktan sonra sonunda paqtladı gibi lakayık bir şekilde anlatıcana inanmıyorum ben eşimi aldatsam ki bu bana göre olamayacak bişey bunu dile getirmek istesem üzüntümden kahrolmustum annem babam a laf gder değerimi düşürdüm evladım varsa yüzlerine nasıl bakıcam diye kocama nnasıl acıklamada bulunucam millete rezil olucam evliliğim bitti hayatıma nasıl yön vericem diye bin takla atıp düşünürken böle relax bir şekilde sonunda patladı falan yakısmıyor tam olarak anlatcaksanız anlatın yoksa inandırıcılıgınız gercekten yok

bunları düşünen bir kadın aldatmazdı diye düşünüyorum..

kendine saygın yok hadi. 5 6 yaşındaki çocuğunada mı yok:KK50: ben gerçkten anlamıyorum. melek gibi bir yavrunuz var.. günahsız, parlayan gözleri olan bir çocuk.. ve siz başka biriyle ilişki sürdürüyorsunuz.. üstelik sevgilizde size hayvan gibi davranıyormuş..

evet aldatma var ve asla tasvip etmeyeceğim ve büyük konuşmiyim yapmayacağım birşey ama konu sahibinin eski konularını da bir göz atsanız diyorum bu kadar acımasız yorumlar yapmadan önce. yanlış anlaşılmasın aldatmasını haklı göstermiyorum ama kıza bunu yaptıracak kadar neler yaşamış onları da düşünmek lazım hangi raddeye gelmiş nasıl bir psikolojiye sokmuş bunları da düşünüp ve en önemlisi kendimizi onun yerine koyarak öyle yorum yapmamız gerekir diye düşünüyorum.

bunları düşünen bir kadın aldatmazdı diye düşünüyorum..

kendine saygın yok hadi. 5 6 yaşındaki çocuğunada mı yok:KK50: ben gerçkten anlamıyorum. melek gibi bir yavrunuz var.. günahsız, parlayan gözleri olan bir çocuk.. ve siz başka biriyle ilişki sürdürüyorsunuz.. üstelik sevgilizde size hayvan gibi davranıyormuş..

ya sinir oldum ben aldatma konusunda erkek veya kadın olmak fark etmez insanın bir insana yapıcagı en kötü haksızlık olarak görüyorum adam vya kadın sana güveniyo hayatına alıyo aynı yastıgı paylasıyo sen gidiyosun onu aldatıyosun yuh diyorum başka birsey demiyorum vede hç telaş yok Allah ım sınır oldum :KK47:

Siz başka bir konuda da yasak aşkınızı dibine kadar savunuyordunuz
Bana göre aşk böyle kirletilmez ya neyse
Yıllarca aldatılan eşinize ve evladınıza acırım sadece
Bir insanda olması gereken değerlerin çoğunu kaybetmişsiiz bana göre
Eşiniz haklı değmez:KK31:

bu arada 2ci adamda evliydi değilmi. sizi aldatma konusundan hatırladım. umarım onun eşide öğrenir bunu.
onun eşi çok önceden öğrenmişti zaten ama umrunda olmadı ben kocamı senden geri alıcam dedi sadece hiç bişe olmamış gibi devam ediyo
arkadaş ben hiç bir kadının aldattıktan sonra sonunda paqtladı gibi lakayık bir şekilde anlatıcana inanmıyorum ben eşimi aldatsam ki bu bana göre olamayacak bişey bunu dile getirmek istesem üzüntümden kahrolmustum annem babam a laf gder değerimi düşürdüm evladım varsa yüzlerine nasıl bakıcam diye kocama nnasıl acıklamada bulunucam millete rezil olucam evliliğim bitti hayatıma nasıl yön vericem diye bin takla atıp düşünürken böle relax bir şekilde sonunda patladı falan yakısmıyor tam olarak anlatcaksanız anlatın yoksa inandırıcılıgınız gercekten yok

evet fazla sakinim o sölediklerinizin hepsini ç.çok düşündüm bile bile devam ettim o yüzden bu kadar sakinim lakayit olması için patladı demedim daha önceki konuda bi arkadaş elinde patlar inşaallh demişti o yüzden patladı dedm daha önceki konulardan bilenler var o yüzden yazmadım tekrar

evet aldatma var ve asla tasvip etmeyeceğim ve büyük konuşmiyim yapmayacağım birşey ama konu sahibinin eski konularını da bir göz atsanız diyorum bu kadar acımasız yorumlar yapmadan önce. yanlış anlaşılmasın aldatmasını haklı göstermiyorum ama kıza bunu yaptıracak kadar neler yaşamış onları da düşünmek lazım hangi raddeye gelmiş nasıl bir psikolojiye sokmuş bunları da düşünüp ve en önemlisi kendimizi onun yerine koyarak öyle yorum yapmamız gerekir diye düşünüyorum.

göz atıcam ama ben gene ne olursa olsun aldatmak konusu olunca kimsenin hak ettiğini düşünmüyorum böle yakalancagına aldatsaydı hemde ben su anda sadece onun gözüyle bakıcam eski konuları okudumda bir de cocugunu düşünün bide kocasını tabi artık bir koca kaldıysa arkada

hiç bir kadın bu kadar geniş olamaz yaaa...aldatıpta sonradan kocası öğrenince sonunda patladı diyemezzzzz..:KK19::KK19::KK19:

onun eşi çok önceden öğrenmişti zaten ama umrunda olmadı ben kocamı senden geri alıcam dedi sadece hiç bişe olmamış gibi devam ediyo

evet fazla sakinim o sölediklerinizin hepsini ç.çok düşündüm bile bile devam ettim o yüzden bu kadar sakinim lakayit olması için patladı demedim daha önceki konuda bi arkadaş elinde patlar inşaallh demişti o yüzden patladı dedm daha önceki konulardan bilenler var o yüzden yazmadım tekrar

burda günah mı çıkarmaya çalışıyorsunuz peki?

bakıcam birazdan eski konularına ama seni aldatmaya bu kadar iten ne oldu ayrlsaydın ozaman

olacakları hesap ettim tabi ki o yüzden bu kadar sakinim. benm planlarım vardı aslında ama bundan sonrası için düşünerek hareket etmek zorundayım. eşimin de beklediği bişeydi sadece bu kadarını beklemiyodu

Kınamak hüküm vermek bana düşmez...yaradan ıslah etsin
ancak neden mutsuzsanız boşanmadınız
boşanıp yeniden bir hayat kurabilirdiniz kendinize.

Son düzenleme:
göz atıcam ama ben gene ne olursa olsun aldatmak konusu olunca kimsenin hak ettiğini düşünmüyorum böle yakalancagına aldatsaydı hemde ben su anda sadece onun gözüyle bakıcam eski konuları okudumda bir de cocugunu düşünün bide kocasını tabi artık bir koca kaldıysa arkada

kesinlikle öyle ayrılması gerekirdi o ayrı bir konu. ama dediğim gibi bazı hakaretleri de hak etmediğini düşünüyorum konu sahibinin yani dediğim gibi ortadaki çocuk için üzülüyorum ama kocasının durumuna çok da üzüldüğümü söyleyemeyeceğim..

X