sonunda patladı

amin tatlım hakikaten cok zor bir durum hatırlıyorum da anasınıfımıydı neydi bir cocugu begenmişim adı ibrahimmiş anne ben ibrahimle evlencem aşık oldu demişim annem olmasa ben ne yapardım Allah babamın gölgesinden annemin sevgisinden beni mahrum bırakmasın

Çok doğru. Şimdi belki bazı arkadaşların duygusallığı vardır bu konuda da yanlış cümle kurmaktan korkuyorum. Sadece şunu dicem; annesi ya da babasız büyümüş bir çocuk hayatında her şey olsa dahi onun boşluğunu bir ömür boyu hissediyor..
Kızım 4 yaşında bir kanserli biri vardı. Kendi aramızda konuşuyoruz eşimle. Benim minik merak etti. Ben de anlayacağı şekilde açıklamaya çalıştım. “işte babaları çok hastaydı, ölmüş, bazen insanların onlara yardım etmesi lazım. Şimdi onlara gideceğiz.” Yemin ediyorum sana ilk cümlesi aynen şuydu: ben babamı vermem…….

amin.
tabi ki böyle.Allah kimseye yaşatmasın bunu.
bunlar bu kadar yok gönlüm kaydı,kalbime söz geçiremedim denilecek kadar kolay şeyler değil.
bir annenin bu kadar bencil olabileceğini aklım almıyor asla.
ben anne değilim henüz ama teyzeyim.onun için ölürüm.anneliği düşünemiyorum bile.
zarar gelecek diye aklım çıkıyor.
hiçbir çocuk böyle bir hikayenin içinde bırakılamaz.
annelik sadece bir 'anne' sıfatı değil.o çok derin birşey.
ama maalesef herkes için değilmiş.
Ben de anne olmadan önce çocukları severdim. Ama anne olduktan sonra kendi kardeşinin çocuğu dahi olsa hiçbir çocuğa o şekilde bakman mümkün değilmiş. O şekilde sevmen hiç mümkün değilmiş.
Allah sana da nasip etsin inşallah isteyen herkese.

Benim de aklıma şey geldi. Birkaç yıl önceydi. 6 aylık bebeğe tecavüz etmişti ya pisliğin biri. Kadın erkek arkadaşlarıyla evin bahçesinde eğleniyormuş. Adamlardan biri içeri girmiş bir türlü gelmek bilmemiş. Kadın bir bakayım nerede demiş ki…..Denecek bir şey yok bu noktada.

Allahımmmmmmm cehennem ateşlerinde yak bu pislikleriiiii

Çok doğru. Şimdi belki bazı arkadaşların duygusallığı vardır bu konuda da yanlış cümle kurmaktan korkuyorum. Sadece şunu dicem; annesi ya da babasız büyümüş bir çocuk hayatında her şey olsa dahi onun boşluğunu bir ömür boyu hissediyor..
Kızım 4 yaşında bir kanserli biri vardı. Kendi aramızda konuşuyoruz eşimle. Benim minik merak etti. Ben de anlayacağı şekilde açıklamaya çalıştım. “işte babaları çok hastaydı, ölmüş, bazen insanların onlara yardım etmesi lazım. Şimdi onlara gideceğiz.” Yemin ediyorum sana ilk cümlesi aynen şuydu: ben babamı vermem…….

oyyyy kıyamam ben ona yaaaaa 23 yasındayım ben hala düşünürum evli olup kendi ayaklarımızın üstünde oldumuz halde ben babamsız annemsiz naparım diye eşimin babası vefat etti biz evlenmeden önce nişanlıyken onun o halini gördüm hala aglar arkasından içim cızlıyor ona bile kp olmasına ragmen ben babamsız heleki anneme cok düşkünüm annemsiz naparım düşündükce gözlerim doluyo ben cok baglıyım ya bazen eşim yasadından dolayı beni laflarla alıştırıyo babanen bir gün ölecek yazık kaç yasında hastanelerde dolasıyosun onun insan lar için ölüm diyor kendim ölsem sorun yokta ölmüş gitmişim ama ya annem babam babaneme bile alısık değilken ya onlarsız offff bir cocuk bir evlat için büyük travma ben anne ve baba sevgisine doymus biri olarak sölüyorken bunu onlar napsın Allah dagına göre kar veriyor isyan deil ama cocuklar cekmesin hiç değilse yavrum :KK43:

Benim de aklıma şey geldi. Birkaç yıl önceydi. 6 aylık bebeğe tecavüz etmişti ya pisliğin biri. Kadın erkek arkadaşlarıyla evin bahçesinde eğleniyormuş. Adamlardan biri içeri girmiş bir türlü gelmek bilmemiş. Kadın bir bakayım nerede demiş ki�..Denecek bir şey yok bu noktada.

Evet hatırlıyorum :KK43: Benim ark ailesi yaşıyordu boşanmamışlardı daha eşi ile anlaşamıyordu 3 yaşında oğlu vardı. Bu artık nasılsa dul derler diye kafasına göre yaşamaya başladı günlük hep netten bulduğu yolda tanışdığı iş yerinden vs gizli saklı garibanın birini de kandırdı evlencez seviyorum diye çok iyi biriydi çünki ama defalarca aldattı garibimde çocuğunla ilgilen tabi diyormuş en son basıldı bu o gariban dediğimiz aslan kesildi tüm sülaleye yaydı yaptıklarını babası kalp krizi geçirdi kurtuldu çok şükür kuzeni ile de yatmış neleri çıktı kocasıda o .yapıyodu zaten diye üstüne rezil etti çocuğuda aldı :KK43: şimdi amca oğlu ike evlendirdiler aralarında 17 yaş var ve olan o çocuğa oldu.

Bize söylediğinde yapma dedim dinlemedi araya mesafe koydum.

Konu sahibi gibi tipler hep mağdurdur yalan ve acındırma en iyi silahlarıdır. Olan ise minişlere oluyor anne baba yeni hayat kurar ya çocuk ?

Benim de aklıma şey geldi. Birkaç yıl önceydi. 6 aylık bebeğe tecavüz etmişti ya pisliğin biri. Kadın erkek arkadaşlarıyla evin bahçesinde eğleniyormuş. Adamlardan biri içeri girmiş bir türlü gelmek bilmemiş. Kadın bir bakayım nerede demiş ki…..Denecek bir şey yok bu noktada.

izmirde yasanmıstı o olay biliyorum cünkü en yakın arkadasımın annesi babası gardiyan ların en yüksek rütbeli ne oluyosa ondan dı işte şimdi aklıma gelmedi hapishanede günlerini gördüler ama :KK47:

Ben de anne olmadan önce çocukları severdim. Ama anne olduktan sonra kendi kardeşinin çocuğu dahi olsa hiçbir çocuğa o şekilde bakman mümkün değilmiş. O şekilde sevmen hiç mümkün değilmiş.
Allah sana da nasip etsin inşallah isteyen herkese.

aminn çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için.
Allah ne sizi ne de başkasını evladıyla sınamasın.

Ne kadar dar kalıp bir görüş bu. Şok oldum.
Eşiniz ve siz zihniyettekilerin burun büktüğü maktül kadınlar sizden çok daha cesur ve güçlü hanımefendi.

Namus eşinizin baya birşey gibi bahsettiği değil. Zira ülkemizde erkeğin değil kadının namusu olur kafadakilerden çekiyor kadınlar.
Her birey kendi namus ve şerefinden sorumludur. Ona eziyet eden adamdan kurtulmak isteyen kadınlar namusunu geride bırakmış olmaz. Bilakis namuslarının yanında onurlarını da geri kazanmış olurlar.

Ama erkek zihniyetiyle eski koca gelir onun yıllarca şiddet/aldatma/tecavüz/hakaret/parasız bırakma vb. kahrını çeken kadını geri ister (hatta sadece ilişkiye girmek isteyenler de vardır) kadın istemez adam da çok onurlu ya ağrına gider ve çeker vurur. Siz gibiler de tvden görüp kadın macera arıyor gözü dışarıdaymış otur evinde işte dersiniz.

Ne diyim inşallah siz kocanızdan boşanmak veya kaçmak zorunda kalmazsınız.

merhabalar konuyu tam olarak okuyamadım bütün yazılanları anladığım kadarıyla eşini aldatan bir kadın var önceki konulardan yazmış karısını aldatan bilerek evli olduğunu gezen tozan kızlar ne kadar yanlış yaptıysa bu kadında o kadar yanlış yapmış yalnız alıntıladığım yazının alıntıladığı yazıyı buldum bende şoke oldum o üçüncü sayfa haberleri eee namus diye bitirilecek haberler hiç değil tanıdığımız bir kadın hem apartmanlara temizlike hem evlere temizliğe gidiyordu kocasının içkisinden dayağından çalışmamasından bıkmıştı kadıncağız adamdan boşanmış evleri ayırmıştı adam da bunu hazmademediğinden kadını bıçaklamıştı Allahtan kadın kurtuldu ee buda mı namus şimdi lütfen o öldürülmüş kadınların hepsini aynı kefeye koymayın
o üçüncü sayfa haberlerinin altında ne hayat hikayeleri var
ayrıca birini öldüren bu kendini aldatan karısıda olsa direkt cehennem o da dini boyutu allahın verdiği canı allah alır

Evet hatırlıyorum :KK43: Benim ark ailesi yaşıyordu boşanmamışlardı daha eşi ile anlaşamıyordu 3 yaşında oğlu vardı. Bu artık nasılsa dul derler diye kafasına göre yaşamaya başladı günlük hep netten bulduğu yolda tanışdığı iş yerinden vs gizli saklı garibanın birini de kandırdı evlencez seviyorum diye çok iyi biriydi çünki ama defalarca aldattı garibimde çocuğunla ilgilen tabi diyormuş en son basıldı bu o gariban dediğimiz aslan kesildi tüm sülaleye yaydı yaptıklarını babası kalp krizi geçirdi kurtuldu çok şükür kuzeni ile de yatmış neleri çıktı kocasıda o .yapıyodu zaten diye üstüne rezil etti çocuğuda aldı :KK43: şimdi amca oğlu ike evlendirdiler aralarında 17 yaş var ve olan o çocuğa oldu.

Bize söylediğinde yapma dedim dinlemedi araya mesafe koydum.

Konu sahibi gibi tipler hep mağdurdur yalan ve acındırma en iyi silahlarıdır. Olan ise minişlere oluyor anne baba yeni hayat kurar ya çocuk ?

kuzeniylemi yatmıs migdem kalktı kuzen evliliklerine bişy demem ama bu migde bulandırıcı resmen :KK53:

Tarihte bir Bevval-ı Ceh-i Zemzem vardır. İnternetten araştırın...
Kısaca;
Ünlü olmak, herkes tarafından tanınmak ve parmakla gösterilen bir kişi olmak arzusuyla yanıp tutuşan ve hiç bir özelliği, hiç bir taktir edilecek meziyeti olmayan bir adam...

Ünlü olmak adına, herkes beni tanısın beni bilsin diye... Gitmiş Zem Zem kuyusuna işemiş!

Hakikaten o günden sonra o adam herkesin dilinde olmuş... Herkes tarafından tanınmış...
Ancak hiç kimse onu kendi ismi ile tanımamış. Kendi ismi ile anılmamış.
O, yaptığı edepsizlikle anılmış. Kimse onu hayırla anmamış. Herkes onu yadırgayarak, kınayarak yad etmiş. Herkes ona; Zemzem Kuyusuna işeyen adam yani: Bevval-ı Ceh-i Zemzem demiş.

Böyle ballandıra ballandıra anlattığınız bu fiilden sonra bakalım siz nasıl yad edileceksiniz!

patladı patlicak diye beklerken sonunda yakalandım. belki burda ki bi çok kişinin de ahı tutmuştur aslında bende artık sonu bekliyodum geldi o son ama ben napıcam bilmiyorum. beklediğim bildiğim son oldu ama neden ben bu kadar sakin durgunum

Ben de burdaki bazı konu sahiplerinin,bu siteye giren binlerce insanın kendisini tanıdığını,konularını bildiğini sanıp,onun üzerinden bulmaca gibi konu açmasına şaşıyorum.Bi de milletin işi gücü yok,burdaki tanımadıklarına ah mı edecekler.:KK43:

Son düzenleme:
Kimse kımseyı sevmek zorunda degıl kocanı sevmıyordun madem ayrılsaydın. Sımdı ne oldu bılıyomusun ? Ne sana ne kocana nede sevgılıne bir şey olmadı. Olan kız evladına oldu. Okulda belkide arkadaşları dalga geçecek arkasından malum kelimeyi söyleyerek. Büyüdüğünde senden hesap sorcak. Cok harika çocuklar yetıstırıyorsunuz. Umarım bu seytan ucgenınden bir kışı çıkar hepınızı kursuna dızer barı cocuk annem babam vefat etti der.sokakta gördüğüm ve en nefret ettiğim kediye bıle acıyorum ancak sızın gıbılere kadın erkek farketmıyor acımıyorum bıle.

bişey soracağım sadece
o adamla sevgililip yapıp çat çat sevişip
rahatça çocuğunun yüzüne bakabiliyor musun?

birşey daha
eğer kocan boşanma davası açarsa
sana hiç göstermemecesine çocuğunu elinden alma hakkı var
buna dayanabilecek misin?

Kimse kımseyı sevmek zorunda degıl kocanı sevmıyordun madem ayrılsaydın. Sımdı ne oldu bılıyomusun ? Ne sana ne kocana nede sevgılıne bir şey olmadı. Olan kız evladına oldu. Okulda belkide arkadaşları dalga geçecek arkasından malum kelimeyi söyleyerek. Büyüdüğünde senden hesap sorcak. Cok harika çocuklar yetıstırıyorsunuz. Umarım bu seytan ucgenınden bir kışı çıkar hepınızı kursuna dızer barı cocuk annem babam vefat etti der.sokakta gördüğüm ve en nefret ettiğim kediye bıle acıyorum ancak sızın gıbılere kadın erkek farketmıyor acımıyorum bıle.

kursuna dizmekmi:KK20: Allah emin ol onlara gününü gösterecektir

X