Tüp Bebek Merkezleri Soranusta serbülent beyden memnun kalanlar veya kalmayanlar

hale-16

Guru
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2008
1.767
84
Slm arkadaslar yaklasık 2 yıllık evliyim esimde sperm sayısı ve hareketinde sorun var en basından beri cocuk istiyoruz evliligimizin 6.ayında esim varikosel ameliyatı oldu ama pek bi degişiklik olmadı su an tüp bebek yapmaya karar verdik serbülent beyi düşünüyoruz fiyatlardanda pek haberi yok bilgisi olan arkadaslar paylasırsa sevinirim

slm bende soranus serbülent beye 2 ay oldu başlayalı nasipse bu ayın sonunda transfer yapılacak fiyatı 4000tl-6000tl arasında değişiyo ama doktor yardımcı oluyo inş herşey istediğin gibi olur

slm daha yeniyim burda Serbülent beye başladım 2 ay oldu memnunum fiyattada indirim yaptı 4000tl-6000tl arası

kızlar slmmm...bu gün serbülent beyle görüşmeye gittim ve bu güne kadar hiç bi doktor böyle konuşmamıştı.kafam açıkcası allak bullak oldu.

daha önce bi yakınımız burda tüp bebek yaptırdı ve şu anda 3 yaşlarında bi çocuğu var.onunla konuştuktan sonra gitme ihtiyacı hissettim.onların sorunu çok ciddiydi ve yaşlarıda çok ilerlemişti.2. denemede sonuca ulaştılar ve doktordan çok memnunlar.
ben 2 tüp bebek denemesi yaptırdım ve 2 sinide farklı yerlerde yaptırdım.açıkcası değiştirmeyi hiç düşünmüyodum ama bugün serbülent bey beni allak bullak etti.tedavi ve aşamaları hakkında farklı şeyler anlattı. yaklaşımı çok sahiplenici ve dizginleri en baştan ele alıyo.mesela tedaviye başlamadan en az 2 ay önceden vitamin destekleri tetkiler programlardan falan bahsetti.

valla ben bide eşimle görüşmeye gitmeyi düşünüyorum.ama daha fazla bilgisi olan hatta tedavi olmuş birileriyle konuşsam içim dahada rahatlıcak.yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyorummmmm

yeşimpat... hangi vitaminleri kullandığını bilmiyorum.detaylı konuşmadım okadar.

Son düzenleme:
ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

ne cıkarcaklarını sasırıyolar zaten..sinir oldum bende neden tek embriyo ya zaten zar zor yaptırıyoruz bu tedavileri..

ya doktorlar bizide bilinçlendirsede bizde bişiyler yapsak.böyle olurmu.başbakan üç çocuk diyo ya üç tüpüde bedava yapsın önce

X