Saç Rengi ve Saç Boyama soru

impossible55

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
34
3
merhabalar,
Saçlarıma 2 senedir açıcı yapıyordum ama sonradan sıkılıp koyu kumral(koleston)a boyadım. Çok koyu geldi ve saçım ara ara kapanmadı.3 gün sonra küllü kumralla(loreal) üstünden geçtim. Hala çok koyu geliyor bana. Sizce açılır mı ne yapmam gerek?????:44:

merhabalar,
Saçlarıma 2 senedir açıcı yapıyordum ama sonradan sıkılıp koyu kumral(koleston)a boyadım. Çok koyu geldi ve saçım ara ara kapanmadı.3 gün sonra küllü kumralla(loreal) üstünden geçtim. Hala çok koyu geliyor bana. Sizce açılır mı ne yapmam gerek?????:44:

akacaktır elbet.. biraz sabret.. benimde öyle oldu.. daha 1 hafta önce boyadım saçımı garnier 5.0 sözüm ona kahve.. yalannn bildiğin siyah çıktı...

beyaz sabunla yıkadım ben akıtıyor boyayı aklında olsun...

önce z.yağı sürdüm 2 saat beklettim. ( hem bakım hem akıtıyor)

sonra beyaz sabunla yıkadım...

en son 1 kez de şampuanladım böylece sertlği gitti..

3 yıkamada çok açıldı renk :KK16::KK16: şimdi kahve allahtan

merhabalar,

bence artık kendi haline bırak. yakarsın saçlarını. gözlerinde alışır yavaş yavaş...

merhabalar,

Akar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X