Sorun kimde? Ne yapmalıyım?

Sanalda kadınlar da 500 kişiyle erkekler de 500 kişiyle yazistigi için, kendini bu kadar beli etmiş adam daha ne yapsın. Berbere gidecem demiş, bizim kız yakına geleyim demiş. Onu bile istememiş. Daha ne desin adam?
Arıyormuş da bilmem ne de. Geçiniz bunları. Ne kadar emeksiz bir yemek.
Ya orası öyle de işte boşlukta olan kızlar kapılıyor bunda bir şey yok zaten.
Hayatının hatası falan değil bu kadar büyütmeye de gerek yok ki.
Daha bir şey demesine gerek yok .
Net olabilir görüşmek istemiyorum da denilebilir böyle iki yüzlü davranmasına gerek yok.
Bu tip adamlar yüzünden bir sürü kadın üzülüyor sende yarın farklı bir versiyonunu görebilirsin o zaman da hak mı vericen adama.

Türkçe dersimin kaç olduğunu yazım kurallarına göre yazdığımı görüyorsan tahminde bulunabilirsin çünkü ben seninkini az çok tahmin edebiliyorum. Ya sizin anlama probleminiz mi var, benim düzgün Türkçe dersimle uğraşacağınıza bir doktora mı görünseniz? Güzel ablam bak ben ne ısrar ettim ne de üzüldüm. Üzülsem ayrılır mıydım 😂😂😂 Bence benden çok siz üzülmüş ve kafaya takmış duruyorsunuz. Yani kimseyi ilgilendirmez buraya açtığım konu, öyle konular var ki benim konuma mı takıldınız gerçekten 😂😂😂 Son cümlenizdeki bu hırs ne anlayamadım, bir şey yazmak zorunda mı? Geri dönmesini ben beklemiyorum, siz de beklemeseniz iyi olur. Güzel kafanızı bu kadar yormayın bu gereksiz konu için, konuyu beğenmediniz ama maşallahınız var 😉
Ya üzülmüşte olabilirsin insanız ne olcak .
Boşver yorumları ya iyice sinirini bozuyorsun.
Herkes mükemmel erkekleri bulmuş demek ki gelip burda egosunu tatmin ediyor.
Burda sürekli pıskolojık şiddet fiziksel şiddet aldatılma vs yaşayan kadın var onlar ne yapsın .
Herkese yükleniliyor zaten boşver

Arkadaşın bu kadar adamın bı taraflarini kaldırmasına kızdım. Haklisiniz sert olmuş olabilir birazcık.
Eminim konu sahibi çok tatlis bir kızdır. Ne gerek var ya böyle embesil birini bu kadar simartmasina. Kıymetini bilenler çıksın karşısına.
Benim de kızım var 14 yaşında. Üzülüyorum böyle tiplerin kizlarimiza böyle davranmasına, kızların da daha o anda hadfini bildirmemesine.
Berberin yakınına geleyim demiş reddetmiş öküz herif. Daha ne yapayım dediğini duyunca kızdım. Bas tekmeyi gitsin o anda.
Arkadasom bir sürü kadın aldatılıyor yarın seninde başına gelir boynuzlanmsk ne ya ayıptır şu uslubunuza biraz dikkat edin ABD de okuduğunu söylüyorsun az vizyon ya az yani bak fazla değil.
Nerden biliyorsun senin tabirinle boynuzlanmadığını hiç hayatta.
Koskoca kadınsınız genç bir kız var karşında biraz daha düzgün cümleler kurarak akıl verebilirsin

Türkçe dersimin kaç olduğunu yazım kurallarına göre yazdığımı görüyorsan tahminde bulunabilirsin çünkü ben seninkini az çok tahmin edebiliyorum. Ya sizin anlama probleminiz mi var, benim düzgün Türkçe dersimle uğraşacağınıza bir doktora mı görünseniz? Güzel ablam bak ben ne ısrar ettim ne de üzüldüm. Üzülsem ayrılır mıydım 😂😂😂 Bence benden çok siz üzülmüş ve kafaya takmış duruyorsunuz. Yani kimseyi ilgilendirmez buraya açtığım konu, öyle konular var ki benim konuma mı takıldınız gerçekten 😂😂😂 Son cümlenizdeki bu hırs ne anlayamadım, bir şey yazmak zorunda mı? Geri dönmesini ben beklemiyorum, siz de beklemeseniz iyi olur. Güzel kafanızı bu kadar yormayın bu gereksiz konu için, konuyu beğenmediniz ama maşallahınız var 😉
-İnsanlara uslubunuz cok kotu
-Evet israr etmissiniz

Bütün yorumları okumadınız sanırım? Bana yazılanlara karşı gözünüz kapalı galiba. Hayır, ısrar etmedim. İyi akşamlar.
6-7 kere söylememe rağmen

Toplamda 3-4 kez görüşelim dedim, hepsini geri çevirdi.

tamam sana yakın yere geleyim dedim
Evet etmissiniz. İyi aksamlar.

Goruntulude kendini gosterirsen bulusmaz diyen arkadaslarin kafasi nasil da guzel ya boyle sacma bisey hic duymadim 😂 adam sizin kadar sizi umursamiyor ve ilgilenmiyor ayrilacaksiniz tabiki iliskinin basinda boyle olan sonra hic ilgilenmez nesini soruyorsunuz anlamadim

Erkekler görsel, biz kadınlar da duyumsalızdır.
Hoşlanan, ilişki kurmak, ilerletmek isteyen bir erkek na yapar ne eder sizinle görüşür bir şeyler yapmak, yüzünüzü görmek ister. Siz de durum tam tersi tek çare ayrılın ve uğraşmayın. Görüşme talep edip reddedilip değerinizi düşürmeyin değmez.

Sizin yaşınız kaç, üslubunuzun farkında mısınız? Adam evli diyorsunuz hala ya, e-devletine mi baktınız bu kadar kendinizden eminsiniz? Bu ego ne, ben insan gibi soru sordum aynı tarzda cevap beklerdim. İlla iğneleyici cümleler yazınca cevap vermiş olmuyorsunuz.
Üslubumun tam olarak neresi sıkıntılı acaba? Gösterirseniz bundan sonra dikkat ederim. Siz insan gibi sordunuz da ben başka bir varlık gibi mi cevaplamışım ? Bana üslup dersi verirken kendi yazdıklarınızı gözünüz görmüyor sanırım.

Merhaba arkadaşlar, hepinize iyi geceler diliyorum öncelikle. Benim 28 Mayıs'ta tanışıp sevgili olduğum biri var. Bu kişi memur ve işi çok yoğunmuş söylediğine göre. Birazdan anlatacağım şeylerin sebebi olarak yoğunluğunu dile getiriyor. Kendisiyle en son 17 gün önce yüz yüze görüştük. Benim bildiğim sevgililik sürecinde haftada ortalama 2 defa yüz yüze görüşme olur. Birkaç gün öncesine kadar günaydın yazardı, artık o da kesildi. Gün içinde bazen 1, bazen hiç konuşamıyoruz ama mesajlaşma da yok denecek kadar az. Bazen görüntülü olarak arıyor, bu görüşmeler 2 saat kadar sürüyor. Pek dışa dönük birisi değil, muhabbeti de yok. Bütün rahatsız olduğum konuları, buluşup konuşamadığımızı 6-7 kere söylememe rağmen hala aynı değişen hiçbir şey yok. Hatta düzelir, sevgililiğe alışmam lazım, böyle şeylere alışkın değilim, arttırmaya çalışıcam da dedi ama aksine konuşmalarımız, günaydınlarımız bile eksildi. Yazının başında belirttiğim gibi yoğunluğunu dile getiriyor lakin evde olduğu zamanlarda bile bir mesajıma 2-3 saat sonra dönüyor. Toplamda 3-4 kez görüşelim dedim, hepsini geri çevirdi. Birinde dışarı çıkmaya halim yok dedi, işe gittiği zaman izinli olduğum günde görüşürüz dedi. Son olarak bugün görüşelim mi dedim erken çıkacağım ama berber randevum var 8'de işim biter dedi, tamam sana yakın yere geleyim dedim fakat eve gidip duş alması gerektiğini ve geç olacağını söyledi, ısrarıma rağmen değişen bir şey olmadığı gibi beni bugün hiç aramadı. Karşılıklı olarak birbirimizi beğendik, bazı arkadaşlarım görüntülüde kendini gösterirsen buluşmaz tabii diyor. Sorun kimde? Ne yapmalıyım? Şimdiden tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bu adamdan olmaz yol ver bence

Merhaba arkadaşlar, hepinize iyi geceler diliyorum öncelikle. Benim 28 Mayıs'ta tanışıp sevgili olduğum biri var. Bu kişi memur ve işi çok yoğunmuş söylediğine göre. Birazdan anlatacağım şeylerin sebebi olarak yoğunluğunu dile getiriyor. Kendisiyle en son 17 gün önce yüz yüze görüştük. Benim bildiğim sevgililik sürecinde haftada ortalama 2 defa yüz yüze görüşme olur. Birkaç gün öncesine kadar günaydın yazardı, artık o da kesildi. Gün içinde bazen 1, bazen hiç konuşamıyoruz ama mesajlaşma da yok denecek kadar az. Bazen görüntülü olarak arıyor, bu görüşmeler 2 saat kadar sürüyor. Pek dışa dönük birisi değil, muhabbeti de yok. Bütün rahatsız olduğum konuları, buluşup konuşamadığımızı 6-7 kere söylememe rağmen hala aynı değişen hiçbir şey yok. Hatta düzelir, sevgililiğe alışmam lazım, böyle şeylere alışkın değilim, arttırmaya çalışıcam da dedi ama aksine konuşmalarımız, günaydınlarımız bile eksildi. Yazının başında belirttiğim gibi yoğunluğunu dile getiriyor lakin evde olduğu zamanlarda bile bir mesajıma 2-3 saat sonra dönüyor. Toplamda 3-4 kez görüşelim dedim, hepsini geri çevirdi. Birinde dışarı çıkmaya halim yok dedi, işe gittiği zaman izinli olduğum günde görüşürüz dedi. Son olarak bugün görüşelim mi dedim erken çıkacağım ama berber randevum var 8'de işim biter dedi, tamam sana yakın yere geleyim dedim fakat eve gidip duş alması gerektiğini ve geç olacağını söyledi, ısrarıma rağmen değişen bir şey olmadığı gibi beni bugün hiç aramadı. Karşılıklı olarak birbirimizi beğendik, bazı arkadaşlarım görüntülüde kendini gösterirsen buluşmaz tabii diyor. Sorun kimde? Ne yapmalıyım? Şimdiden tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bence sorun sizde benimle görüşmek istemeyeni bende istemem bence sevgili olmamissiniz adam sizi yedekte tutuyor gibi geliyor bana elbette görüntülü konuşun ama ne bilim daha ilk zamanlarda bu kadar ilgisizse ilerde hiç düşünemiyorum bile ayrilin gitsin bu arada adam evli olabilir mi merak ettim

Aaa ben böyle davranıyorum ısınamadığım kişilere sevmiyor ama yedekte tutuyor gibi birşey. Sessizce uzaklaş sil hicbir açıklama yapma bak nasıl peşinde koşuyor. Ama yine aynı davranır söyleyeyim erkekler kovalamayı sever çok enteresan yani.

Ben olsam bu adama bir daha ne yazar,ne ararım.ilişkiyide yok farzederim..

Eklentiler

• 1687588507143.png
    1687588507143.png
    122,5 KB · Görüntüleme: 21
X