Sorun kimde? Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, hepinize iyi geceler diliyorum öncelikle. Benim 28 Mayıs'ta tanışıp sevgili olduğum biri var. Bu kişi memur ve işi çok yoğunmuş söylediğine göre. Birazdan anlatacağım şeylerin sebebi olarak yoğunluğunu dile getiriyor. Kendisiyle en son 17 gün önce yüz yüze görüştük. Benim bildiğim sevgililik sürecinde haftada ortalama 2 defa yüz yüze görüşme olur. Birkaç gün öncesine kadar günaydın yazardı, artık o da kesildi. Gün içinde bazen 1, bazen hiç konuşamıyoruz ama mesajlaşma da yok denecek kadar az. Bazen görüntülü olarak arıyor, bu görüşmeler 2 saat kadar sürüyor. Pek dışa dönük birisi değil, muhabbeti de yok. Bütün rahatsız olduğum konuları, buluşup konuşamadığımızı 6-7 kere söylememe rağmen hala aynı değişen hiçbir şey yok. Hatta düzelir, sevgililiğe alışmam lazım, böyle şeylere alışkın değilim, arttırmaya çalışıcam da dedi ama aksine konuşmalarımız, günaydınlarımız bile eksildi. Yazının başında belirttiğim gibi yoğunluğunu dile getiriyor lakin evde olduğu zamanlarda bile bir mesajıma 2-3 saat sonra dönüyor. Toplamda 3-4 kez görüşelim dedim, hepsini geri çevirdi. Birinde dışarı çıkmaya halim yok dedi, işe gittiği zaman izinli olduğum günde görüşürüz dedi. Son olarak bugün görüşelim mi dedim erken çıkacağım ama berber randevum var 8'de işim biter dedi, tamam sana yakın yere geleyim dedim fakat eve gidip duş alması gerektiğini ve geç olacağını söyledi, ısrarıma rağmen değişen bir şey olmadığı gibi beni bugün hiç aramadı. Karşılıklı olarak birbirimizi beğendik, bazı arkadaşlarım görüntülüde kendini gösterirsen buluşmaz tabii diyor. Sorun kimde? Ne yapmalıyım? Şimdiden tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.
Seven bir erkek fbı ajanı olsa yine zaman ayırır. Umursamıyor.

Herifin enerjisi beni taa burdan bayılttı, yaşam enerjimi sömürdü. Senin adına da üzüldüm, neden peşinde koşuyorsun ki? Buluşalım diye ısrar bile etmişsin. Taktikle teknikle olacak şeyler değil bunlar, yok görüntülü konuştuk ondan aramadı, yok daha başındayız falan hepsi bahane, çok itici ve uyuşuk geldi bana, böyle biriyle hayal ettiğin gibi mutlu bi ilişki olmaz bence. Uzatmasan daha iyi.
Bu tür yoruları gördükçe bayılmak istiyorum 😂😂😂 Peşinde koşarak ne yaptım mesela? Adamı kaç kere uyardım, düzelteceğim düzelecek tarzında konuştu. Madem öyle buluşalım tarzında konuştum, sonuç olarak buluşma olmadı ve bugün bitirdim. Bitiren benim. Ben mi peşinde koşmuşum 😂 Yani bitirmek isteseydi düzelteceğim düzelecek inan alışacağım tarzında konuşmalar yapmazdı diye düşünüyorum.

Hayır sürekli görüşelim demişsin üstüne gitmişsin ısrarcı bir davranış şekli bu .
Bu adam ciddi ilişki falan istemiyor belli
Biz tanışmamızın en başında ciddiyet konuştuk, hatta bana evlendiğimizde ailene yakın yerde oturalım bile diyen insandı. Bakın anlamadığınız konu şu adam düzelecek davranışlarım haklısın diyordu bana sürekli haklıysam konuşalım görüşelim dediğimde de bahaneler üreterek buluşmadı, sonuç olarak ayrıldım. Yani üstüne gitsem şu an arıyor olurdum, numarasını silmezdim.

Biz tanışmamızın en başında ciddiyet konuştuk, hatta bana evlendiğimizde ailene yakın yerde oturalım bile diyen insandı. Bakın anlamadığınız konu şu adam düzelecek davranışlarım haklısın diyordu bana sürekli haklıysam konuşalım görüşelim dediğimde de bahaneler üreterek buluşmadı, sonuç olarak ayrıldım. Yani üstüne gitsem şu an arıyor olurdum, numarasını silmezdim.
Ya ben seni anladım ısrarcı derken peşinde koşmuşsun anlamında demedim zaten.
Kendini çekseydin keşke görüşelim vs demeseydin demek istedim.
Tekrar ediyorum bu adam ciddi bir ilişki istemiyor seni beğenip beğenmemesi değil olay.
Var böyle ne istediğini bilmeyen tipler ve maalesef çok var artık.
O konuşmaları boşver herkes atıyor tutuyor evlilik vs diyorlar güven vermek için yada gaza gelip diyorlar ama neyse ne adam bir kere dürüst değil ikincisi toy.
Kendince elde tutuyor seni .
Ben olsam silmezdim de sen de onu elde tut yani silip tepki vermek bile adam yerine koymak bu tipleri.
Sen ciddi bir ilişki istiyorsun o yüzden netlik istiyorsun haklısın ama bu adam o adam değil

Bu tür yoruları gördükçe bayılmak istiyorum 😂😂😂 Peşinde koşarak ne yaptım mesela? Adamı kaç kere uyardım, düzelteceğim düzelecek tarzında konuştu. Madem öyle buluşalım tarzında konuştum, sonuç olarak buluşma olmadı ve bugün bitirdim. Bitiren benim. Ben mi peşinde koşmuşum 😂 Yani bitirmek isteseydi düzelteceğim düzelecek inan alışacağım tarzında konuşmalar yapmazdı diye düşünüyorum.
Peşinde kosmaktan anladigin nedir? Fiziksel olarak kosmak falan mi? Bulusalim diye ısrar etmen, o aramaz yazmazken araman etmen hep peşinde koşma durumları, surekli savunma halindesin de anlattığına bakinca canlanan görüntü bu. Linçlemek için değil, kendini farkinda olmadan kotu durumlara dusurmemen için yaziyorum. Konuda gereksiz yukselme ve saldirmalar da olmus, onlara verdigin tepkide haklisin ama herkesi ayni kefeye koyma, normal yazan insanlar hakli olabilirler mi diye bi düşün bence.
Yani bu kadar aramış sormuş buluşmak istemiş olman bile çok çok kötü, herif çabalamıyosa sen ne uğraşıyorsun?
Söylediklerin kendini avutmak, boyle biri bitirmek istemese, sürdürmek istese böyle mi davranır, velev ki tarzı bu, e o da iğrenç?
Amacin pesinde kosmak değildir zaten ama yine söylüyorum, ne yazik ki öyle olmuş burda.
Sal ipini, arasa da ulaşamasın sana.

Son düzenleme:
Ya ben seni anladım ısrarcı derken peşinde koşmuşsun anlamında demedim zaten.
Kendini çekseydin keşke görüşelim vs demeseydin demek istedim.
Tekrar ediyorum bu adam ciddi bir ilişki istemiyor seni beğenip beğenmemesi değil olay.
Var böyle ne istediğini bilmeyen tipler ve maalesef çok var artık.
O konuşmaları boşver herkes atıyor tutuyor evlilik vs diyorlar güven vermek için yada gaza gelip diyorlar ama neyse ne adam bir kere dürüst değil ikincisi toy.
Kendince elde tutuyor seni .
Ben olsam silmezdim de sen de onu elde tut yani silip tepki vermek bile adam yerine koymak bu tipleri.
Sen ciddi bir ilişki istiyorsun o yüzden netlik istiyorsun haklısın ama bu adam o adam değil
O yüzden ayrıldım.

Peşinde kosmaktan anladigin nedir? Fiziksel olarak kosmak falan mi? Bulusalim diye ısrar etmen, o aramaz yazmazken araman etmen hep peşinde koşma durumları, surekli savunma halindesin de anlattığına bakinca canlanan görüntü bu. Linçlemek için değil, kendini farkinda olmadan kotu durumlara dusurmemen için yaziyorum. Konuda gereksiz yukselme ve saldirmalar da olmus, onlara verdigin tepkide haklisin ama herkesi ayni kefeye koyma, hakli olabilirler mi diye bi düşün bence.
Yani bu kadar aramış sormuş buluşmak istemiş olman bile çok çok kötü, herif çabalamıyosa sen ne uğraşıyorsun?
Söylediklerin kendini avutmak, boyle biri bitirmek istemese, sürdürmek istese böyle mi davranır, velev ki tarzı bu, e o da iğrenç?
Amacin pesinde kosmak değildir zaten ama yine söylüyorum, ne yazik ki öyle olmuş burda.
Sal ipini, arasa da ulaşamasın sana.
Yani kayıtları silmeseydim size ekran görüntüsü atardım. Ben onu arayan taraf olmadım. Genelde hatta her zaman diyebilirim ki o beni aradı. O mesaj atmayınca ben mesaj atmadım, aramayınca aramadım. O beni işten çıkınca aradığında 3 kere ben buluşalım demişimdir, 1 kere özellikle ben buluşmak için aramıştım o da dün. En son bugün aradım, o da ayrılmak içindi. Yani onu arayan, bunaltan ben olmadım. Aksine arkadaşlarım bu kadar ilgisiz olmasına karşın ilgisiz olmama şaşırdılar. Ben insan gibi uyarılarımı yaptım aradığı zamanlarda, bak böyle gitmez sen beni gözden çıkarmışsın tarzında. Her zaman düzelecek diyen oydu. Umarım anlatabilmişimdir 💜

İlla soruyorsun ya. Bosssss vakitlerinde seni arıyor işte. Boş boş oturmaktansa arıyor.
Hala ne yapmalıyım diyorsun. Yahu 1 Aybike olmamış 17 gündür görmüyorsun, günaydın ile demiyor. Daha ne bekliyorsun. Sallamıyor işte. Ne duymak istiyorsun, boynuzlandigini mi?
Sen çok boynuzlandın herhalde, ordan biliyorsun 😂😂😂 Müneccim misin?

Peki bu durumda ben ne yapmalıyım?
Senin ne yapacağın belli , sal gitsin.
Bu insan yoğunluğunu bahane ediyor.
Benim oğlumda inanılmaz yoğun çalışıyor ama arkadaşları aradığı zaman uykusundan bile feda edip mutlaka görüşüyor
Demem o ki bu adam sana değer verse mutlaka zaman bulur
Bununla zaman harcama yavrum

Senin ne yapacağın belli , sal gitsin.
Bu insan yoğunluğunu bahane ediyor.
Benim oğlumda inanılmaz yoğun çalışıyor ama arkadaşları aradığı zaman uykusundan bile feda edip mutlaka görüşüyor
Demem o ki bu adam sana değer verse mutlaka zaman bulur
Bununla zaman harcama yavrum
Haklısınız, yorumunuz için teşekkür ederim. Ayrıldım kendisinden.

Bir de arkadaşlara kizmissiniz. Yok ukala yok bilmem ne.
Sen ayrılalım deyince tamam dedi di mi? Tıpış tıpış. Hiiiiccc gönlünü almadı, mesaja bogmadi beni bırakma duzelicem demedi.
Detay yazmadiginiza göre bunlar olmamış.
Burada size kızan arkadaşların hepsi haklı. Hani senelik ilişki olur kurtarmaya çalışırsınız. Çok büyük aşk yasamissiizdir, son zamanlarda böyle olur anlayış gösterirsiniz. Buraya konu açman bile garip böyle saçma sapan birşey için. Cevap çok bariz çünkü.

Bir de arkadaşlara kizmissiniz. Yok ukala yok bilmem ne.
Sen ayrılalım deyince tamam dedi di mi? Tıpış tıpış. Hiiiiccc gönlünü almadı, mesaja bogmadi beni bırakma duzelicem demedi.
Detay yazmadiginiza göre bunlar olmamış.
Burada size kızan arkadaşların hepsi haklı. Hani senelik ilişki olur kurtarmaya çalışırsınız. Çok büyük aşk yasamissiizdir, son zamanlarda böyle olur anlayış gösterirsiniz. Buraya konu açman bile garip böyle saçma sapan birşey için. Cevap çok bariz çünkü.
Kızmışsınız diyorsunuz, sonra size kızan arkadaşlar diyorsunuz. İsterseniz önce bir karar verin. Görünen köy belli gerçi de, neyse. Yani çevrenize eminim bu şekilde ters konuşmuyorsunuzdur, üslup önemli çünkü. Tanımadığınza sallıyorsunuz burda, ne büyük cesaret klavye delikanlılığı 😂 Size mi soracağım açacağım konuyu, senin ne haddine?

İlla soruyorsun ya. Bosssss vakitlerinde seni arıyor işte. Boş boş oturmaktansa arıyor.
Hala ne yapmalıyım diyorsun. Yahu 1 Aybike olmamış 17 gündür görmüyorsun, günaydın ile demiyor. Daha ne bekliyorsun. Sallamıyor işte. Ne duymak istiyorsun, boynuzlandigini mi?
Adam arıyor soruyor görüşmek için çabası yok konu sahibinin kafası karışmış
İstemeyen adam da aramasın madem .bu erkeklerde artık iyice saçmalıyor
Hersey sanaldan artık .

Kızmışsınız diyorsunuz, sonra size kızan arkadaşlar diyorsunuz. İsterseniz önce bir karar verin. Görünen köy belli gerçi de, neyse. Yani çevrenize eminim bu şekilde ters konuşmuyorsunuzdur, üslup önemli çünkü. Tanımadığınza sallıyorsunuz burda, ne büyük cesaret klavye delikanlılığı 😂 Size mi soracağım açacağım konuyu, senin ne haddine?
Turkce dersin kaçtı okulda? Okuduğunu anlama zayıf. Bi daha oku.
Üslup burada kötü olanilir ama sen cevaplarıni okurken beni bile çileden çıkardın.
1 aydır tanımadığın! (Tanidigin bile değil) biri için üzme bu kadar kendini. Bu kadar israra gerek yoktu, hele burada fikir sormaya hiç yoktu. Değerlisin sen yaaaa. Aramiyorsa arama,sormuyorsa sorma, o yokmuş gibi devam et. Ayrılalım dediğinde ne dedi Allah aşkına yaz.

Adam arıyor soruyor görüşmek için çabası yok konu sahibinin kafası karışmış
İstemeyen adam da aramasın madem .bu erkeklerde artık iyice saçmalıyor
Hersey sanaldan artık .
Sanalda kadınlar da 500 kişiyle erkekler de 500 kişiyle yazistigi için, kendini bu kadar beli etmiş adam daha ne yapsın. Berbere gidecem demiş, bizim kız yakına geleyim demiş. Onu bile istememiş. Daha ne desin adam?
Arıyormuş da bilmem ne de. Geçiniz bunları. Ne kadar emeksiz bir yemek.

Yani kayıtları silmeseydim size ekran görüntüsü atardım. Ben onu arayan taraf olmadım. Genelde hatta her zaman diyebilirim ki o beni aradı. O mesaj atmayınca ben mesaj atmadım, aramayınca aramadım. O beni işten çıkınca aradığında 3 kere ben buluşalım demişimdir, 1 kere özellikle ben buluşmak için aramıştım o da dün. En son bugün aradım, o da ayrılmak içindi. Yani onu arayan, bunaltan ben olmadım. Aksine arkadaşlarım bu kadar ilgisiz olmasına karşın ilgisiz olmama şaşırdılar. Ben insan gibi uyarılarımı yaptım aradığı zamanlarda, bak böyle gitmez sen beni gözden çıkarmışsın tarzında. Her zaman düzelecek diyen oydu. Umarım anlatabilmişimdir 💜
Konuyu başta bu şekilde anlatmadın, kendin de okuyabilirsin tekrar. Insanlar da ona göre yaptılar yorumlarını.
Her neyse, adamın enerjisi de tarzı da kötü, vakit kaybetmemek iyi olmuş, bundan sonra asla ulaşamaması lazım bence sana, burnu sürtsün gelsin falan gibi şeyler sadece zaman kaybı, kimse değişmez. Bi sürü iyi adam da var dünyada.

X