Sorun olur mu?

O bazenden sık sık olur hic süpheniz olmasin. Bence hic o ise girmeyin söz hakkiniz varsa. Esinize kadini birakmadigina göre karari da o vermez. Yardimlasmaya evet ama benim sahit oldugum iyi niyet cok istismar ediliyor
Annesi tamam sessiz sakinde babası olmadıgında evde bana güvenıp bırakacak. Eger tutma durumu olursa eşime söylerım, kendın bakarsın dıye.

Annesi tamam sessiz sakinde babası olmadıgında evde bana güvenıp bırakacak. Eger tutma durumu olursa eşime söylerım, kendın bakarsın dıye.

Kendin bakarsin diye degil..onlar yine sizin üstünüze birakir. Tanidik manidik istemiyorum. Bir sorun ciksa olay büyüyor deyin. Öyle deseniz acik kapi birakmis olursunuz. Ev sahibi siz misiniz? Degilseniz gerekirse ev sahibi ile muhatap olup engel olun 🤷‍♀️

Bizim alt kattaki kiracı bu ay evden çıkıyor. Eşimin arkadaşı ailesiyle yaşıyor. Annesine aşırı düşkün. Annesi babasının kalp hastalığı falan var. Adam kendi işini yapıyor. Bizim ev onun iş yerine daha yakın. Geçenlerde de annesine değişiklik için ev bakıyordu. Bizim alt kat boşalıyor şimdi. Ben eşime söylemedim birşey de. Şimdi arkadaşı alt katımıza taşınırsa kötü olur mu? Eşim adamla çok sıkı fıkı. Ailesi de rahatsız, birkaç kez annesini bana bıraktı. Şimdi alt kata gelince sürekli benden annesigile gitmemi falan rica eder mi bilmiyorum.Annesine alzehirmer teşhisi konulmuş. Birde eşim hergün iş çıkışı direk arkadaşının yanına gider, 2 saat takılır, öyle eve gelir. Bu kadar yakınlık kötü olur mu sizce? Annesi birkaç kez bize geldi. Kadın sessiz sakin kendi halinde. Bende yogunum. Sürekli rica ederse inip çıkamam çünkü.Gerçi ben eşime söylemedim ama eşim duydugunda hemen söyleyecek. Tutacak o da orayı. Kötü mü düşünüyorum bilemedim. Herkese uzak olma taraftarıyım ben herzaman. Bi de eşimle arkadaşı aşırı samimiler
Hergün esiniz adamın yanına gidip napıyor ya 2 saat:S
Tabiki dillendirmeyin böyle biseyi.
Allah sifa versin ama ben alamam böyle bir sorumluluk.
kacsa gitse sizin sorumlulugunuzda:KK43:

Bi
Eşine anlat ben yakınım da olmalrini istemiyorum de saklamak yerine burda olurlarsa şöyle şöyle problem olur sorun olur kötü oluruz dersin eşinde bunu anlayacak mantıktadir her hald
Bısey olmaz merak etme kımse senden bısey ıstemez der. Tutarsa da zırt pırt kapı calarsa acmam, bana kımse emanet etmesın dıycem.ya bırınde annesını bıraktı
Gece gec saat oldu. Cok uykum geldı. Yatmaya gıdecektım
Eşim ayıp olur dedı. Oturdum ama hem sıkıldım hem gec yattım yakında olursa sık bırakır tahmınen
Ve cok

O yüzden ben eşime söylemedim. Gelecek ay ev boşalacak. Eşim görürse vermişler evi diycem. Israrla arkadaşına söylerse kıyametı mı koparsam. Evde huzur kacacak söyleme dıycem duyarsa
Kıyameti koparmadan akıllıca halledebilirsiniz

Bi

Bısey olmaz merak etme kımse senden bısey ıstemez der. Tutarsa da zırt pırt kapı calarsa acmam, bana kımse emanet etmesın dıycem.ya bırınde annesını bıraktı
Gece gec saat oldu. Cok uykum geldı. Yatmaya gıdecektım
Eşim ayıp olur dedı. Oturdum ama hem sıkıldım hem gec yattım yakında olursa sık bırakır tahmınen
Ve cok
Insanlar kendi anne babalarına zor bakıyorlar tamam insaniz yardımcı olalım ama daha önceden bırakıp gitmeleri normal değil düşer sakat kalır ne bileyim bir sürü şey olur sizin özel yaşantınız aileniz var artık bir sekilde bunu istemediğinizi dile getirin

Bağımlı bir kisiliğiniz mi var? Neden size bıraktı? Genelde alzheimer bakıcıları bağımlı bir kisilikten oluşuyor. Tepki koyamaz bir haliniz mi var? Her neyse, yoğunsanız eğer bunu açık bir dille söyleyebilirsiniz yani taşınırlarsa onun dısında bosalacagını söylemeniz uygun olmaz.

Kendin bakarsin diye degil..onlar yine sizin üstünüze birakir. Tanidik manidik istemiyorum. Bir sorun ciksa olay büyüyor deyin. Öyle deseniz acik kapi birakmis olursunuz. Ev sahibi siz misiniz? Degilseniz gerekirse ev sahibi ile muhatap olup engel olun 🤷‍♀️
Bırakamaz. Kıyameti koparırım. Ben kaynanamla uzaktayım. Ona gitgel yapmak benı darlıyor, kı baskasının annesı ıle bı de. Cunku arkadaşı annesıne dıyecekki.canın sıkılınca cık yanına dıyecek

Bırakamaz. Kıyameti koparırım. Ben kaynanamla uzaktayım. Ona gitgel yapmak benı darlıyor, kı baskasının annesı ıle bı de. Cunku arkadaşı annesıne dıyecekki.canın sıkılınca cık yanına dıyecek

Aynen öyle. Realist olmak lazim. Oh ne güzel anne size gelsin beyefendiler de gidip takilsin. Yok öyle. Bizim altkat bir kere bosalmisti. Tanidigimiz bir cift girmek istedi. Ama onlar hep kavga gürültülü ve girdikleri her evde olay cikarttigi icin babam ev sahibini arayip vermemesini söyledi. Gercerli sebepleriniz varsa bundan cekinmeyin. Sizin ki aile apartmani da gecer.

Aynen öyle. Realist olmak lazim. Oh ne güzel anne size gelsin beyefendiler de gidip takilsin. Yok öyle. Bizim altkat bir kere bosalmisti. Tanidigimiz bir cift girmek istedi. Ama onlar hep kavga gürültülü ve girdikleri her evde olay cikarttigi icin babam ev sahibini arayip vermemesini söyledi. Gercerli sebepleriniz varsa bundan cekinmeyin. Sizin ki aile apartmani da gecer.
Öyle ama. Eşim huyumu bılıyor. Zili sökerim cok ciddiyim bu konuda. Kapıyı da acmam kendı rezıl olur. Zaten arkadaşı sürekli bıze gelecek eminim. Suan ev uzak bazen annesını bıze getırıyor. O zaman sürekli getırır

Bağımlı bir kisiliğiniz mi var? Neden size bıraktı? Genelde alzheimer bakıcıları bağımlı bir kisilikten oluşuyor. Tepki koyamaz bir haliniz mi var? Her neyse, yoğunsanız eğer bunu açık bir dille söyleyebilirsiniz yani taşınırlarsa onun dısında bosalacagını söylemeniz uygun olmaz.
Birkez bıraktı. Yok bagımlu degıl sıkıntıya gelemıyorum. Eşime rıca ettı. Bende hadı getirsin dedım. Ama acayip sıkıldım. Eşim gelınce uyumaya gıtcektım. Eşim ayıp olur dedi. Ki eger tasınma durumu olursa eşime söylerım, ben odada olurum, ayıp olur falan deme. Bastan söylerım. Ki umarım esım evın bos oldugunu duymaz ya

Insanlar kendi anne babalarına zor bakıyorlar tamam insaniz yardımcı olalım ama daha önceden bırakıp gitmeleri normal değil düşer sakat kalır ne bileyim bir sürü şey olur sizin özel yaşantınız aileniz var artık bir sekilde bunu istemediğinizi dile getirin
Eşim duydugunda net ıstemedıgımı söylıycem. Bana kımse zırt pırt gelmesın, annesı sürekli cıkmasın kapıyı acmam dıycem. Ben evde sessız ortamda ders calısıyorum. Aksam derse gıdıyorum. Kadının canı sıkılınca oglu hadı üst kata cık dıycek

Öyle ama. Eşim huyumu bılıyor. Zili sökerim cok ciddiyim bu konuda. Kapıyı da acmam kendı rezıl olur. Zaten arkadaşı sürekli bıze gelecek eminim. Suan ev uzak bazen annesını bıze getırıyor. O zaman sürekli getırır

Bence bastan kesin..hic öyle streslere girmezsiniz. Sahsen ayni evde ne kendi ailemden nede baskasini istemem. Sizin durumdada en cok rahatsiz olacak olan kisi sizsiniz.

X