Sorun yaş farkında mı?

ispanakli_kek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
6
1
32
Herkese merhaba

Eşimle aramızda 15 yaş var. Severek evlendik. Evlendikten sonra ilgiyi sohbeti azalttı. Evine karşı sorumluluk sahibi. Çok iyi birisi fakat işten gelince eline telefon alıyor ben sohbet etmesem neredeyse hiç konuşmaz. Hiç dışarı çıkalım demesem hiç çıkmaz neredeyse. Benimle ilgili hiçbirşeyi merak edip konuşmuyor. Sizce yaş farkından mı oluyor?

Herkese merhaba

Eşimle aramızda 15 yaş var. Severek evlendik. Evlendikten sonra ilgiyi sohbeti azalttı. Evine karşı sorumluluk sahibi. Çok iyi birisi fakat işten gelince eline telefon alıyor ben sohbet etmesem neredeyse hiç konuşmaz. Hiç dışarı çıkalım demesem hiç çıkmaz neredeyse. Benimle ilgili hiçbirşeyi merak edip konuşmuyor. Sizce yaş farkından mı oluyor?
Yani yaşın verdiği dinginlikte vardır. Ama yapısı öyledir. benim eşimde öyle Ama benim için problem yok, yani çok Şükür geçinip gidiyoruz bu kadarcık kusur oluversin diyorum olumsuz yönlerine bakarak birbirimizden soğumaktan başka ne geçer elimize değil mi 💕

Yani yaşın verdiği dinginlikte vardır. Ama yapısı öyledir. benim eşimde öyle Ama benim için problem yok, yani çok Şükür geçinip gidiyoruz bu kadarcık kusur oluversin diyorum olumsuz yönlerine bakarak birbirimizden soğumaktan başka ne geçer elimize değil mi 💕
Sizde de yaş farki var mi

Yaş farkı olup çok iyi anlaşan arkadaşlarımda var, yaşıt olup anlaşamayanlarda. Evli olmasanız yaş farkı çok derdim ama bu soru için biraz geç gibi. Eşinizle paylaştınız mı hislerinizi, biraz dikkat etmeye çalışsa

Yaş farkı olup çok iyi anlaşan arkadaşlarımda var, yaşıt olup anlaşamayanlarda. Evli olmasanız yaş farkı çok derdim ama bu soru için biraz geç gibi. Eşinizle paylaştınız mı hislerinizi, biraz dikkat etmeye çalışsa
Paylaştım eşimle de. Göstermelik ilgileniyor. Sonra yine aynı. Pişmanım aslında ama çok geç çocukta var..

Paylaştım eşimle de. Göstermelik ilgileniyor. Sonra yine aynı. Pişmanım aslında ama çok geç çocukta var..
Eşim benden küçük, beni çok sevdiğini biliyorum ama bazen bizdede durum bahsettiğiniz gibi olabiliyor. Yani sorun direk yaştan kaynaklanıyo diyemem ben. Sadece rahatsızsam gerekirse defalarca dile getiriyorum bıkmadan. Çocuk ile ilgisi nasıl

Dışarı planlarını falan ben yaparım genelde, çok düşünemeyebiliyo erkekler. İkimizinde telefon elinde olduğu zamanlar oluyo fakat gece en azından sohbete zaman ayırırız uyumadan

Benimde eşimle sizinki kadar olmasa da yaş farkı var. Fakat bizde sorun olmuyor.. zaman zaman onun kendi alanı vardır, benimde kendi alanım, alan dediğim de ayrı odalar değil tabiki yanlış anlaşılmasın..
İşten geldiğinde elbetteki günün yoğunluğu sebebi ile telefona vakit ayıramıyor ve 1-2 saatliğine telefonda kafa dağıtıyor bu durum bana normal geldiği için zaman zaman ben diyorum telefonla oyalan hayatım diye.. O telefonla uğraşırken bende yapmam gereken işler neyse onu yapıyorum. Daha sonra birbirimizle ilgileniyoruz, dışarı çıkmak istersek çıkıyoruz..
Sizin eşinizle olan iletişiminizde ciddi bir kopukluk olabilir. Siz onun yanında otururken telefonda vakit geçiriyorsa ve bu saatler sürüyorsa size saygı duymuyordur..Onun gibi davranarak da yaptığı yanlışı anlamasını beklemeyin, fakat kendinizi yan yana olmanıza rağmen yalnız hissettiğinizi ve sevgi istediğinizi söyleyin. Hatta başlıkta bahsettiğiniz gibi aranızdaki yaş farkından dolayı mı mesafeli olduğunu, yoksa sizden bi beklentisi olduğunu mu sorun.. Belki de duymayı tahmin edemeyeceğiniz ya da fark edemediğiniz şeyler duyarsınız..

X