Sorun yaş farkında mı?

Yaş farkı problem.

Hayata 15 yıl önce başlamış.

Ne konuşabilirsiniz ki?

Aynı çizgifilmleri izlememişsiniz.

Aynı dizileri izlememişsiniz.

Jenerasyon farkı var.

30 yaşınızla 20 yaşınız bir mi ? 40 da daha yorgun ve tecrübeli olacaksınız.

Her sene yeni bir tecrübe ediniyor insan siz eşinizle aynı start çizgisinde değilsiniz ki

Birbirinizi anlayamazsınız.

Aynı frekansta değilsiniz.

İlgisizliğin yaşla alakası olduğunu düşünmüyorum. Hatta genç karısı var diye daha fazla ilgilenmesi gerekirdi. Acaba siz yaş farkının yarattığı uyumsuzluğu ilgisizlik olarak anlamış olabilir misiniz?

Herkese merhaba

Eşimle aramızda 15 yaş var. Severek evlendik. Evlendikten sonra ilgiyi sohbeti azalttı. Evine karşı sorumluluk sahibi. Çok iyi birisi fakat işten gelince eline telefon alıyor ben sohbet etmesem neredeyse hiç konuşmaz. Hiç dışarı çıkalım demesem hiç çıkmaz neredeyse. Benimle ilgili hiçbirşeyi merak edip konuşmuyor. Sizce yaş farkından mı oluyor?

Kesinlikle değil.
Eşimle aramızda 16 yaş var (10 senedir evliyiz)
Hala ilk gün gibi sohbetimiz hiç bitmez.
Eşinizin karakteriyle alakalı bir durum veya ilgisi bitmiştir.

Aynen öyle, ben anlaşamazdım. Yaş farkı benim için önemli, +, - 5 yaşa kadar normal karşılayabilirdim belki.
ben kendimden yaşça büyüklerle sohbet etmeye bayılan biriyim
ama iş ilişki yaşamaya gelince o bende yok
aynı şekilde kendimden 10 yaş küçük biriyle de asla ilişki yaşayamam

Herkese merhaba

Eşimle aramızda 15 yaş var. Severek evlendik. Evlendikten sonra ilgiyi sohbeti azalttı. Evine karşı sorumluluk sahibi. Çok iyi birisi fakat işten gelince eline telefon alıyor ben sohbet etmesem neredeyse hiç konuşmaz. Hiç dışarı çıkalım demesem hiç çıkmaz neredeyse. Benimle ilgili hiçbirşeyi merak edip konuşmuyor. Sizce yaş farkından mı oluyor?
Bence ayna ol ben öyle davrandıktan sonra eşimde farkı gördüm. Biraz bir iki konuş istediklerini söyle anlat. Ondan sonra herşeyden elini eteğini çek aç telefonu sende onla ilgilen çok sıkınca kendin çık arkadaşlarınla kendi hayatını yaşa bir süre sonra oda bu kopukluktan rahatsız olucaktır. Ben böyle aştım hiç şunu yapalım bunu yapalım demiyorım artık 😁

Büyük ihtimal yaş farkından dolayıdır. 30a 45 çok fazla bana göre, istisnalar kaideyi bozmaz 45 yaşında olup 20lik ruha sahip olanda vardır elbet ama aranızdaki yaş farkı çok fazla. Siz 35 olunca kendisi 50 olacak :KK43:

Herkese merhaba

Ben de severek evlendim aramızda 10 yaş var, Yaş farkından değil bacım. Seni sevmiyor. Hayatı bekarmış gibi devam ediyor, oyun-maç-iş-arkadaş bu kadar. Ben de evde sadece oturayım. Oldu ya, boşanacağız zaten. Ne sorun var dersin söylemez, oturup konuşmaz, iki sohbetin sonu sekse bağlanır, güzel olmuşsun demez. Seni hayattan soğutur ve mahveder. Ona sorsanda sen demezsin. Yakında hem erkek hem kadın oluyorsun. Kaç yıllık evlilik bilmem ama.

X