Sosyal medyadan tanıştığım kişiye güvenmeli miyim?

Sebepsiz_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2014
10
0
Bir sosyal medya üzerinden biriyle tanıştım 2 aydır oradan mesajlaşıyoruz. Farklı şehirlerdeyiz. Çok iyi anlaştığımızı düşünüyorum ama bir kere bile ne sesli nede görüntülü konuşmadık hiç bir şey söylemedi bu konuda bende ondan ses çıkmadığı için bir şey söylemiyorum.

Yanıma gelmek istiyor otelde buluşalım dedi ben kabul etmedim. Bakire olduğumu biliyor ona zarar vermem diye yemin ediyor ama ben bakireliğimi bozmasa dâhi bunun doğru olmadığını anlatmaya çalışıyorum ama yaşam tarzlarımız farklı olduğu için ya anlamıyor yada anlamak istemiyor.

Ama herhangi bir zorlama yada reddettiğim için kızma, trip atma gibi şeyler asla yapmıyor bu yüzden ben konuşmaya devam ediyorum.

Bana karşı olan duygularında samimi mi yoksa istediğini alana kadar bu şekilde mi davranıyor bundan emin olamıyorum.

Biliyorum belki saçma gelebilir size bende yaşamasaydım ne kadar saçma derdim ama öyle olmuyormuş. Onu gerçekten seviyorum.

Sesini bile duymadığın adam seni otele çağırıyor ve bunu bakireyim diye kabul etmiyorsun. İyi misin kardeş sen?
Bu yazılana sonuna kadar katılıp eklemek istiyorum;
artık sosyal hayatta yıllardır tanıdığımız insanlara güvenemiyoruz neyin kafasındasınız sesini bile duymadığınız kişiye güvenmek konusunda?

Eski konularınıza baktım, 32 yaşındasınız şu an. Yaşınızla yazdıklarınız hiç örtüşmüyor. Birkaç yıl önce bizim öğrenciler sosyal medyada bir adama yazmışlar. Adamla iki üç ay konuşmuşlar liseli bir kız olarak. Sonra da okulun önüne davet etmişler. Belli bir kıyafet, yakasında gül, elinde de bir buket çiçek istemişler. Adam geldi. 50 yaşlarında. Yarım saat bekledi orada. İnanılmaz gülüp eğlendi öğrenciler. Müdür fark etti adamı. Polisi aradı ve polis gelip aldı. Ben tesadüfen öğrendim, adamı gösterdiler. Anlattılar falan. Çok kızdım tabii. Ama adamın rezilliğine bakın ki reşit olmayan bir kızla buluşacak 50 yaşında.
Sosyal medya böyle bir şey konu sahibi. Ya dalga geçiyorlar sizinle ya da otel odasına girdiğinizde belki de birkaç tane adamla karşılaşacaksınız ve kurtulamayacaksınız. Ayrıca 32 yaşındaki bir kadının bunları düşünememesi de çok ilginç. Okuduklarıma inanamıyorum gerçekten.

Eski konularınıza baktım, 32 yaşındasınız şu an. Yaşınızla yazdıklarınız hiç örtüşmüyor. Birkaç yıl önce bizim öğrenciler sosyal medyada bir adama yazmışlar. Adamla iki üç ay konuşmuşlar liseli bir kız olarak. Sonra da okulun önüne davet etmişler. Belli bir kıyafet, yakasında gül, elinde de bir buket çiçek istemişler. Adam geldi. 50 yaşlarında. Yarım saat bekledi orada. İnanılmaz gülüp eğlendi öğrenciler. Müdür fark etti adamı. Polisi aradı ve polis gelip aldı. Ben tesadüfen öğrendim, adamı gösterdiler. Anlattılar falan. Çok kızdım tabii. Ama adamın rezilliğine bakın ki reşit olmayan bir kızla buluşacak 50 yaşında.
Sosyal medya böyle bir şey konu sahibi. Ya dalga geçiyorlar sizinle ya da otel odasına girdiğinizde belki de birkaç tane adamla karşılaşacaksınız ve kurtulamayacaksınız. Ayrıca 32 yaşındaki bir kadının bunları düşünememesi de çok ilginç. Okuduklarıma inanamıyorum gerçekten.
32 mi ben net çocuktur bu demiştim😳

sesini dahi duymadığın bi adam senin bakire olduğunu nerden ve nasıl öğrendi nasıl bilebiliyor
ben anlamıyorum siz ne konuşuyorsunuz ya
konu nasıl bekarete geliyor
kaç senedir sosyal medyadan tanışırım insanlarla, bi tanesiyle bile böyle bi muhabbete girmedim
sevgili olduğum kişiler de çoktur sosyal medyadan
noluyo da konu bekarete geliyor

Bir sosyal medya üzerinden biriyle tanıştım 2 aydır oradan mesajlaşıyoruz. Farklı şehirlerdeyiz. Çok iyi anlaştığımızı düşünüyorum ama bir kere bile ne sesli nede görüntülü konuşmadık hiç bir şey söylemedi bu konuda bende ondan ses çıkmadığı için bir şey söylemiyorum.

Yanıma gelmek istiyor otelde buluşalım dedi ben kabul etmedim. Bakire olduğumu biliyor ona zarar vermem diye yemin ediyor ama ben bakireliğimi bozmasa dâhi bunun doğru olmadığını anlatmaya çalışıyorum ama yaşam tarzlarımız farklı olduğu için ya anlamıyor yada anlamak istemiyor.

Ama herhangi bir zorlama yada reddettiğim için kızma, trip atma gibi şeyler asla yapmıyor bu yüzden ben konuşmaya devam ediyorum.

Bana karşı olan duygularında samimi mi yoksa istediğini alana kadar bu şekilde mi davranıyor bundan emin olamıyorum.

Biliyorum belki saçma gelebilir size bende yaşamasaydım ne kadar saçma derdim ama öyle olmuyormuş. Onu gerçekten seviyorum. Ortalık manyak dolu, ne buluşması ne oteli
Siz sakamisiniz? Yada bizle kafamı buluyorsunuz?

Şey mi düşündün acaba aslında ses telleri çok hassasmis konuşursa hasta olurmuş o hasta olursa sende üzülürmüşsun seni üzmemek için hiç seni sesli aramamis .🤗🤗 Dışarıda hava çok bozukmus salgın varmış sen mikrop kaparsan kahrolurmus hatta mikroptan bekaretin bozulurmus falan aslinda iyi bir insan olduğu için seni otele götürmek istiyor 🤗🤗

Biliyorum belki saçma gelebilir size bende yaşamasaydım ne kadar saçma derdim ama öyle olmuyormuş. Onu gerçekten seviyorum.

Allah akıl fikir versin.
Adamın tek derdi cinsellik.
Gittiği yere kadar.
Görüntülü konuşmadığına görede muhtemelen evli.

İnsan yeri geliyor en yakınını bile tanıyamıyor. Bu kadar bozuk bir toplumumuz varken, sesini bile duymadığın ve seni otele çağıran birini sevmek te ne bileyim..

Otel odası lafını ettiği anda ağzına lafı tikasaydiniz.Neyi tanıyacaksınız orada.Yani bu cümle bile anında konuşmayı yazmayı kesmenizi gerektir.Goruntulu bile konusmasiginiz erkekle koştur koştur otel odası

güvenme tabiki,adam senle birlikte olmak istiyor.

X