Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri söz elbisem kötü mü

Elbise kotu degil ama dikiminde bir skinti var, uzerinize kalip gibi oturmali bu tarz elbiseler ama sizde potluk yapmis ve bundan sebep basenlerinizi genis gostermis.
Bir de flastan da oyle gorunuyor olabilir ama bu sekilde cart kirmizi degil de siyah veya bordo olsaymis sanki daha iyi olurmus.
Elbiseleri giyeriz gecer takilmanizi anliyorum hepimiz kadiniz nihayetinde ama en onemlisi saglik ve huzur.

Ben bayildim dantel bu sene abiye elbiselerde cok revacta olan bir sey gayet guzel rengi de guzel abartili degil ama carpici

index.php
index.php
index.php

Merhaba kızlar yaklaşık 1 ay önce aile arasında evde sözüm gerçekleşti. Ben çok abartılı olmasın ve biraz kapalı olsun diye bu elbiseyi tercih ettim. Ama o günden beri elbisem hakkında çokça eleştiri aldım. Yok babaanne elbisesiymiş, yok kalçalarımı yarım dünya göstermiş. Ben de tabi insan olarak etkilendim. Ve keşke başka bir elbise tercih etseydim diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Objektif bakılırsa eğer elbisem çok mu kötü

evde gerceklesen isteme yahut nisan-soz gibi bir davette sormasi ayip tuvalet mi giyecektiniz? esas bu tip durumlarda mubalahali kiyafet giyenler komik duruma dusuyorlar.

Giymeden önce sorsan fikir verirdik de giyilmiş zaten bu elbise, güzelliği önemli değil bence şuan

Söz için yetersiz ve eski model bir elbise. Maalesef.

11 sene önce giydiğim elbise bile şuan giyilecek kadar modern.

Bence nişanda aynı hataya düşmeyin.

Gayet guzle babanne elbisesi diyenlerin babannesi fazla modernmis:KK66:
Ben cok begendim

Nişan veya düğün için önceden buraya ya da tarzına güvendiğin bir arkadaşına sor danış derim. Mesela bu elbise daha şıklaştırılabilirdi ama giydiğin ayakkabıyla ve elbise boyuyla bu fırsatı tepmişsin bence.

Bu elbiseyle şık olmak için boyunu bi 5 7 cm daha uzatmanı ve aynı renkte bir stiletto giymeni isterdim. Boyu çok arada ve fiziğine gitmemiş. Daha uzun olsa modern ve bütünlüklü görünebilirdi

Son düzenleme:
Elbise evet biraz eski bir model, ben 2010'da evlendim dugunumde buna benzer modellerle gelen davetliler vardi. Yalniz sikinti elbise degil de gorunusu cok monoton. Bir kemer veya kolye veya sal gibi bir seyle hareketlendirebilirdiniz. Ayrica vucudunuzu cok kalin gostermis ve hatlarinizi kaybetmis. Siluet olarak da kotu durmus. Rengi de mesela siyah olsaymis bu kadar basit durmazmis.

Diye dusunuyorum :) Yine de olan olmus bu kadar takmayin bence. Diger ozel gunleriniz icin zevkine guvendiginiz birilerinden yardim alabilirsiniz.

Ay ne farkeder 1 ay once giymissiniz gecmis gitmis. Yalniz elbiseyi bu haliyle bidaha giymeyin, kolu cikarilirsa falan biraz gideri olabilir, ama bu sekilde ben bu yasimda giymem.

Vucut tipinize bu tip bir elbise daha uygun olurdu diye düşünüyorum
Hediyelik_13404019.jpg

bir de böyle özel günlerde giyeceğiniz elbiseyi aldıktan sonra bir terziye gidip üzerinize uygun hale getirmenizde fayda var. Çok masraf çıkmaz ama çok daha güzel görünür.

Olay geçmiş bitmiş ama olmamış ya. Düğün olmadıysa olana kadar zayıflamaya çalışın kötü duruyor

Keşke söz den önce koyup fikir alsaydın şimdi ne desek boş olan olmuş. Nişan ve düğün için iyice araştırma yap .
Elbise de potluklar var ayakkabı da siyah olmamış çok keskin geçiş olmuş.

X