Söz Kesimi söz töreni

grimsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2009
26
0
arkadaslar isteme olayını atlattık evde çok kalabalık olmayacak sekilde yüzüklerimizi takıcaz akrabalarımız ve yakın komsularımız olacak ben pek oynamayı falan seven bir insan degilim ama sadece yüzük takıp ikram yapılır sohbet ederiz dedigim herkes göbek atmak o gecenin olmazsa olmazı der gibi yüzüme bakıyor:44: söz törenlerinizde siz neler yaptınız nasıl gecti merak ettim fikirlerinizi almak istedim?? birde ikram olarak neler yapmıştınız misafirlere hatıra amaçlı bişeyler dagıtmışmıydınız?

canım sözde göbek atılmaz benim bildiğim gerçi sizin söz nişan vari olacak anladığım kadarı ile benim söz ve isteme birarada olduğu için oynamalık bir durum olmadı açıkçası.kız istenildi kahveler ikram edildi.annem börek tatlı tuzlu kurabiye yaş pasta yapmıstı.yanındada çay ikram ettik.bide bizde adet istemeden sonra erkek tarafından gelen erkeklere havlu kaduınlara başörtüsü yani elemeği şeyler dağıtılır.onları güzel bi paket yapıp dağıttık .söz yüzüğü takı vs takıldı derken 3 saat kadar sürdü bitti erkek tarafı yaklaşık bi bucuk saat mesafeden geldiği için kalktı gitti sonra hepsi bu.sana kolay gelsin şimdiden güzel heyecanlar bunlar.mutluluklar dilerim canım

cnm benımde 10 ay once falan oldu sozum. bız cok kalabalıktık 80 90 kısı falan vardı yuzukler takıldı buyuk bı pasta yaptırdık o geldı onu kestık. eller falan opuldu butun mısafırlerı tek tek gezdık.oynadık falan baya nısan havasındaydı bızımkı sanırım :))) ıkram olarakta pasta ve kola dagıtıldı cunku o kadr kısıye pogaca borek yetıstırmek ımkansızdı

canım sözde göbek atılmaz benim bildiğim gerçi sizin söz nişan vari olacak anladığım kadarı ile benim söz ve isteme birarada olduğu için oynamalık bir durum olmadı açıkçası.kız istenildi kahveler ikram edildi.annem börek tatlı tuzlu kurabiye yaş pasta yapmıstı.yanındada çay ikram ettik.bide bizde adet istemeden sonra erkek tarafından gelen erkeklere havlu kaduınlara başörtüsü yani elemeği şeyler dağıtılır.onları güzel bi paket yapıp dağıttık .söz yüzüğü takı vs takıldı derken 3 saat kadar sürdü bitti erkek tarafı yaklaşık bi bucuk saat mesafeden geldiği için kalktı gitti sonra hepsi bu.sana kolay gelsin şimdiden güzel heyecanlar bunlar.mutluluklar dilerim canım

çok tesekkür ederim.. sizin ikisi bir arada oldugu için oldukça uzun sürmüş bende keşke öyle yapsaydım diyorum bugünlerde. bende misafirlere küçük hediyeler vermek istiyorum ama ne olacagı konusunda hala karar veremedim düşünmekteyim:44:

cnm benımde 10 ay once falan oldu sozum. bız cok kalabalıktık 80 90 kısı falan vardı yuzukler takıldı buyuk bı pasta yaptırdık o geldı onu kestık. eller falan opuldu butun mısafırlerı tek tek gezdık.oynadık falan baya nısan havasındaydı bızımkı sanırım :))) ıkram olarakta pasta ve kola dagıtıldı cunku o kadr kısıye pogaca borek yetıstırmek ımkansızdı

işte benim çevremdekilerin hayalindeki nişan:) bu eglence meselesi kafamı baya mesgul edecek gibi:)
bende pogca börekle ugrasmak zor olur diye düşünüyorum çünkü bizimkide kalabalık olur pasta daha mantıklı.. buarada paylaştıgınız için tesekkürler sizede mutluluklar.

X