sözlümün ailesi çok pis ve gelecekte sözlümde böyle olacak diye korkuyorum

Midem bulandı okumadın mi başka konuları kaynak kpeder geliyor WC leş gibi bırakıyor vs sen zannediyorsun ki size gelemyeeckler onlarda kalmayacaksınız
Eşin de pisliği sıradan görüyor ileride çok kavga edersiniz
Adamın iyi olması bunu olmasını değiştirmez taharet kültürü bile yoktur adamın ay mide bulantısıdan zor yazıyorum konuya
ama gerçekten çoook iyi bir insan inanki tanısanız şaşırırsınıız. çok temiz bir adam bile bulsam onun gibi birisi asla olmaz. onu kaybetmek istemiyorum

evet yanıma hep kendi peçetemi ve ıslak mendilimi alıyorum onlaa gittiğimde. ve kapıdan girer girmez kendi terliklerimi giyiyorum. evet konuştum sevgilimle ve oda bu kirden rahatsız olduğunu söyledi
Mendiller doğal karşılanır da tuvalet kağıdı da götürseniz dumura uğrarlar, alırlar mesajı 😅

ama gerçekten çoook iyi bir insan inanki tanısanız şaşırırsınıız. çok temiz bir adam bile bulsam onun gibi birisi asla olmaz. onu kaybetmek istemiyorum
Temizliği öğrenir, zor değil eğer ki dirençli değilse. Ailesi sıkıntı olur. Zorla da olsa edinebilirler, en azından evinize geldiklerinde. Kapıdan girer girmez lavaboya buyur edeceksiniz. Onlara yeni havlu çıkaracaksınız ve sabunu onlar varken kontrol edeceksiniz vs ki kullansınlar. Sofraya sizin getirdiğiniz çatalı kirli bulup yenisini getirin. Onlar da lüzumu yok gibi tepki verirler. Kendim kullansam midemin kaldıramayacağı şeyleri başkasına sunamam derseniz mis gibi olur.

Ailecek tedirgin olurlar. En azından siz gidince öncesinde tertemiz etmeye çalışırlar.

Yaşları ileriyse anlamaları biraz zor tabii. Normalde tuvaletten çıkınca elini sabunlamayan insanlar beni görünce iki tur da ellerini yıkıyorlar 🤣🤣 O kişilerin dokunduğu yiyeceği yemem demiştim. Tepki olarak da abartılı temizliğe girişmiştim. Sonuç bu 🤷‍♀️

Sözlümü cidden çok seviyorum ve çok iyi anlaşıyoruz. ailesiyle tanışmadan önce böyle olduklarını bilmiyordum. uzun zamandır beni evlerine çağırıyorlardı ama vakit bulamamıştım ve gittiğimde çok şok oldum. Salona girer girmez koltukların üstünde tüyleri ve sigara yanığı lekeleri gördüm. masayı hazırladıklarını söylediler ama önce elimi yıkamak istedim ve banyoya gittim. en büyük şok burda başladı çünkü tuvaletin her tarafında kıllar vardı. Klozetin kapağını kaldırınca bir gördüm ki sarı sarı lekeler vardı tuvalet hiç temizlenmemiş gibi duruyordu. ne bir sabun ne bir havlu vardı diş macununun kapağı bile kapalı değildi. masaya oturdum ve masa örtüsünde lekeler var ve tabak ve bardaklar iyi yıkanmamış gibi duruyordu. çatallar ve kaşıkların yıkanmadığına yemin bile edebilirim. yemekte saç çıktı ama kimseye bir şey demedim. sevgilim evi gezdirmek istedi. odasına gelince baya yoğun küf kokusu ve ayakkabı kokusu aldım. kız kardeşiyle aynı odayı paylaşıyor ve kız ayakkabılarını yere saçmış. yatak çarşafları temiz durmuyordu ve lekeler vardı. öbür odalara bakınca yerde bir sürü tozlar gördüm hepsi bir köşeye ittirilmiş. İlk gün şoku atlamadım ama ailem sorunca birşeyde demedim. sonra beni sık sık evlerine çağırdılar. bir gün sevgilim bekle bir evi süpürücem dedi ama sadece ortadaki pislikleri aldı. tuvalete babası girdi ondan sonra ben girince sifonun çekilmediğini gördüm ve iyice midem bulandı. bana çay yapmışlardı ve bardak bildiğin çok pisti. çok zorla ictim. Dayanamadım ve bu durumu aileme anlattım onlarda şaşırdılar hiç gitmediler çünkü farklı şehirlerde yaşıyoruz. Annemde ilerde belki ailesi gibi olur bütün gün onun pisliğini mi temizleyeceksin dedi buda beni endişelendirdi. çünkü eğer evlenincede evimin bu şekilde olmasını istemiyorum. ne yapsam bilemedim. lütfen bana bir fikir verin. Sevgimi cidden çok seviyorum ama bu kadar pisliğe dayanmakta çok zor umarım oda ailesi gibi olmaz.
Herkes gibi bende iğrendim özellikle tuvalet durumuna çok takik biriyim ama konusa bilirsin sevgilinle nice pis insanlar var herkesin evi ayrı yolu ayrı açık açık konusursun kabul ederse devam edersin yok etmezse herkes kendi yoluna bir tanıdıgin kayınvalidesi de öyle pislerdi igrencseksiniz ama pedlerini koltuk arkasına bırakan cinstenmis ve neler neler hakkında hayırlısı belki şer gördüğün hayr hayir gördüğün de şer ola bilme durumu yüksek

Herkes kendi dengi kendi aile ve kafa yapısındaki insanlarla birliktelik kurmalı ve evlenmeli. bu kişi ve ailesi demek ki kafa dengi değil olmak zorunda da değil. Emin olun ailesi öyle ama o değil cokkk büyük bir yanılgı bi insanın ailesi neyse o da odur erkekler genelde evlenmeden bunu çok güzel gizliyor sonra konu açarsınız kocamın tuvalet eğitimi yok halıya pisledi diye

Temizliği öğrenir, zor değil eğer ki dirençli değilse. Ailesi sıkıntı olur. Zorla da olsa edinebilirler, en azından evinize geldiklerinde. Kapıdan girer girmez lavaboya buyur edeceksiniz. Onlara yeni havlu çıkaracaksınız ve sabunu onlar varken kontrol edeceksiniz vs ki kullansınlar. Sofraya sizin getirdiğiniz çatalı kirli bulup yenisini getirin. Onlar da lüzumu yok gibi tepki verirler. Kendim kullansam midemin kaldıramayacağı şeyleri başkasına sunamam derseniz mis gibi olur.

Ailecek tedirgin olurlar. En azından siz gidince öncesinde tertemiz etmeye çalışırlar.

Yaşları ileriyse anlamaları biraz zor tabii. Normalde tuvaletten çıkınca elini sabunlamayan insanlar beni görünce iki tur da ellerini yıkıyorlar 🤣🤣 O kişilerin dokunduğu yiyeceği yemem demiştim. Tepki olarak da abartılı temizliğe girişmiştim. Sonuç bu 🤷‍♀️
çok güzel fikir deneyeceğim teşekkürler

Herkes gibi bende iğrendim özellikle tuvalet durumuna çok takik biriyim ama konusa bilirsin sevgilinle nice pis insanlar var herkesin evi ayrı yolu ayrı açık açık konusursun kabul ederse devam edersin yok etmezse herkes kendi yoluna bir tanıdıgin kayınvalidesi de öyle pislerdi igrencseksiniz ama pedlerini koltuk arkasına bırakan cinstenmis ve neler neler hakkında hayırlısı belki şer gördüğün hayr hayir gördüğün de şer ola bilme durumu yüksek
evet konuştum temizlik konusunu ve evinin pis olduğunu söyledi yani benimle ayrı fikirde. evlenince evimizin çok temiz olmasını istiyorum dedim ve tamam dedi.

Herkes kendi dengi kendi aile ve kafa yapısındaki insanlarla birliktelik kurmalı ve evlenmeli. bu kişi ve ailesi demek ki kafa dengi değil olmak zorunda da değil. Emin olun ailesi öyle ama o değil cokkk büyük bir yanılgı bi insanın ailesi neyse o da odur erkekler genelde evlenmeden bunu çok güzel gizliyor sonra konu açarsınız kocamın tuvalet eğitimi yok halıya pisledi diye
bence evlenince temizlik konusunda değişeceğine inanıyorum

Sanki benim kayınvalidemin evini anlatmışsınız gibi geldi 😅 Kişisel temizliğine dikkat eder hiç ter kokmaz mesela ama hali vakti yerinde olmasına rağmen aşırı pis bir insan.. o banyosuna her girdiğimde tiksintiden ölüyorum. Mutfaktaki sarı bezle yeri siler zaten o sarı bez her zaman kapkaradır bi sünger var mutfak süngeri bir zamanlar süngermiş dersin 🥲 evi aydan aya belki süpürür, vileda pis su dolu bi şekilde hep banyoda durur. Bornozları, havluları iğrenç kokar ve lekelidir. Gel gelelim benim eşim de dağınıktır ama pis değil yani kişisel hijyenine dikkat eder. Ama asla temizlik yapmaz sevmez ne biliyim işte dağınıklık onu asla rahatsız etmez. Bana delirmeler geliyor bazen çünkü annem okb derecesinde temizdir öyle bir evde büyüdüğüm için herşeyin yerli yerinde olmasını isterim o unutur, umursamaz. Evlenince bir de kayınvalidenizde kalmanız gereken durumlar olabilir o zamanlar iğrenç oluyor. Siz zamanla eğitirsiniz eşinizi uyumlu biriyse yapar yani o da farkındadır aşırı pis bir evde yaşadığını benimki farkında kendi dalga geçiyor annesiyle çünkü 😂

Hala konusmadin mi?
Temizligin yani sira sevgilin ailesini elestirince nasil bir kimlige burunecek bunu gormek icin bile konusman gerekir
Tek mesele temizlik degil yani
Hala uzak olursak cok gorusulmez vs diyorsun ne diyelim herkes kendi tercihlerini yaşar.

Sanki benim kayınvalidemin evini anlatmışsınız gibi geldi 😅 Kişisel temizliğine dikkat eder hiç ter kokmaz mesela ama hali vakti yerinde olmasına rağmen aşırı pis bir insan.. o banyosuna her girdiğimde tiksintiden ölüyorum. Mutfaktaki sarı bezle yeri siler zaten o sarı bez her zaman kapkaradır bi sünger var mutfak süngeri bir zamanlar süngermiş dersin 🥲 evi aydan aya belki süpürür, vileda pis su dolu bi şekilde hep banyoda durur. Bornozları, havluları iğrenç kokar ve lekelidir. Gel gelelim benim eşim de dağınıktır ama pis değil yani kişisel hijyenine dikkat eder. Ama asla temizlik yapmaz sevmez ne biliyim işte dağınıklık onu asla rahatsız etmez. Bana delirmeler geliyor bazen çünkü annem okb derecesinde temizdir öyle bir evde büyüdüğüm için herşeyin yerli yerinde olmasını isterim o unutur, umursamaz. Evlenince bir de kayınvalidenizde kalmanız gereken durumlar olabilir o zamanlar iğrenç oluyor. Siz zamanla eğitirsiniz eşinizi uyumlu biriyse yapar yani o da farkındadır aşırı pis bir evde yaşadığını benimki farkında kendi dalga geçiyor annesiyle çünkü 😂
evet benim sevgilimde evinin pis olduğunu söylüyor evlenince onu yontacağımı düşünüyorum oda benim gibi temizlik yapmaya başlar. benimde annem çok temizlik yapar ve o evi görene kadar herkesin evini çok temiz sanırdım. gayet de uyumlu biri bana ayak uydurcağına inanıyorum

Hala konusmadin mi?
Temizligin yani sira sevgilin ailesini elestirince nasil bir kimlige burunecek bunu gormek icin bile konusman gerekir
Tek mesele temizlik degil yani
Hala uzak olursak cok gorusulmez vs diyorsun ne diyelim herkes kendi tercihlerini yaşar.
evet söyledim ve kendi evinin pis olduunnu söyled. ailes temizliğe yardım etmyormuş ve temizlikç tutmak içinde para vermiyorlarmış. sevgilim arada yapıyormuş ama bir gün sonra ev yine eskisi gibi oluyor diyor.

evet söyledim ve kendi evinin pis olduunnu söyled. ailes temizliğe yardım etmyormuş ve temizlikç tutmak içinde para vermiyorlarmış. sevgilim arada yapıyormuş ama bir gün sonra ev yine eskisi gibi oluyor diyor.
En azindan senin gelecegin zaman kendisi bi yardimci cagirabilirdi ya
Evin hijyenini gectim catal kasik bardak kirli yani bu insanlar buna bile dikkat etmiyorlar boyle alismislar sevgilin de bunu normal goruyor artik
O hergun o bardaklardan kasiklardan kullaniyor neyse senin bilecegin is ama ilerde sorun cikmasi cok olasi

X