Gebeliğe Hazırlık sperm hareket yavaslılıgı için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bunlari kapsul olarakmi yoksa kur seklinde kullandiniz kapsul ise tam ismini yazarmisiniz
Bunlar kapsül ersağ diye bir marka var ordan sipariş vermiştik memnun kalınca devam ettik netten kontrol edebilirsin fiyatıyla ilgili eşinin ne sorunu var ve ayrıca sen de bir sıkıntı var mı

Canim esimde harekeket ve sekil bozuklugu var bende bi problem cikmadi
Tamam ozaman kullanabilir çünkü sorunun ne olduğu da önemli ben kullanın diyorum ama altını çizerek söylüyorum eşimin sperm kalitesi düşük hareketliliği azdı varıkosel var denildi kullandık çok şükür düzeldi

Tamam ozaman kullanabilir çünkü sorunun ne olduğu da önemli ben kullanın diyorum ama altını çizerek söylüyorum eşimin sperm kalitesi düşük hareketliliği azdı varıkosel var denildi kullandık çok şükür düzeldi
Canim bizim doktorumuz ist da her zaman gidemiyoruz esim yarin ariyacalk soracak ersag kullanabilirmiyiz die

Esim bu gun sperm testi verdi sonuc lar husran ne yapacaz hic bilmiyoruz.
Toplam sperm 28 milyon
Ileri hareket 8
Morfoloji
ne yapalim ne tavsiye edersiniz

Esim bu gun sperm testi verdi sonuc lar husran ne yapacaz hic bilmiyoruz.
Toplam sperm 28 milyon
Ileri hareket 8
Morfoloji
ne yapalim ne tavsiye edersiniz
Merhabalar burda bir çok kez yazdım söyledim tahvile kullanın maca ve demirdikeni mucize gibi birşey bizde kullandık sonuç iki katı arttı deneyin derim

Arkadaşlar merhaba bizde de sıkıntı eşimde yani kadın doğum doktorum çok iyi sayılmaz dedi bizde Çarşamba üroloji uzmanına randevu aldık ben size de yazmak istedim sonuçları destek olur musunuz? Toplam sperm sayısı 92 milyon ileri hareketlilik %19 morfoloji %7 Kısa sürede toparlarız inşallah

Arkadaşlar merhaba bizde de sıkıntı eşimde yani kadın doğum doktorum çok iyi sayılmaz dedi bizde Çarşamba üroloji uzmanına randevu aldık ben size de yazmak istedim sonuçları destek olur musunuz? Toplam sperm sayısı 92 milyon ileri hareketlilik %19 morfoloji %7 Kısa sürede toparlarız inşallah
Değerler güzel bu değerlerle olur. Belki ileri hız artabilir ama o da sıkıntı değil ben ileri hız %14'ken sayı 45 milyonken hamile kaldım. Benden yüksek senin değerler.

Değerler güzel bu değerlerle olur. Belki ileri hız artabilir ama o da sıkıntı değil ben ileri hız %14'ken sayı 45 milyonken hamile kaldım. Benden yüksek senin değerler.
İçimi o kadar rahatlattın ki Allah senden razı olsun. Çarşamba’da bir gidelim doktorda bir incelesin. Ama içimi çok rahatlattın çok ama çok teşekkür ederim ☺️:) :) :)

Arkadaşlar rica etsem bunuda yorumlarmısınız...

Sperm konsantrasyonu42. 1 toplam hareketlilik33 ileri hareketlilik23 yerinde hareketli10 hareketsiz 67 morfoloji5 hareketli sperm konsantrasyonu 14 ileri hareketli sperm 9.5 fonksyonel sperm 1.1 ortalama hız 8 sperm hareket indeksi 36 toplam sperm konsantrasyonu 126.3 toplam hareketli sperm 42 toplam ileri hareketli sperm 42 top. İleri. Har. Sperm 28.5 fonksyonel sperm 3.3 morfolojisi nor al 5.9… Bu değerlere bakarak çocul sahibi olma imkanı nedir acaba?
2011 de sol varikosek oldu eşim.. Şimdide sağda 2 3 reflüvar diyorlar yorumlarınızı beklyrm

Bizde de ileri hız düşüktü. Çakşır kökü suyu, keçiboynuzu özü, E vitamini ve çinko kapsülleriyle %10 artırdık. Sayıyıda 6 milyon artırdık. 10 gün falan anca kullandı. Mucize gibi bu kadar kısa sürede. Şimdi 1 aydır kullanıyor baya yükselmiştir diye düşünüyoruz. Tavsiye ederim.
Çakşır suyu damı iyi geliomuş. Biz sabah aksam kür içiykruz ve promen k aldık onu kullanıyoruz. Fındık bal ceviz kivi tüketiyoruz bunun dısında önerdiğiniz bişey varmı

Çakşır suyu damı iyi geliomuş. Biz sabah aksam kür içiykruz ve promen k aldık onu kullanıyoruz. Fındık bal ceviz kivi tüketiyoruz bunun dısında önerdiğiniz bişey varmı
Çakşırı kesinlikle öneriyorum.

Nasıl kullanılıyor bu su ve nereden yemin ederim
Aktardan alabilirsin. Günde 2 sefer yemeklerden 15-20 dakika önce bi kahve fincanı ya da tadı acı gelirse 1/3 çay bardağı doldurup üzerine içme suyu ekleyip içilebiliyor. Süresi yok sonuçlar iyi çıkına kadar içsin.

Arkadaşlar iyi geceler proxeed plus ilacını kullanıp da olumlu sonuç alanlar oldu mu durumlar ne yazarsanız sevinirim 1 hafta oldu biz başlayalı eşimin sperm sayısı çok düşük. Bir de keçi boynuzu yediriyorum sabah ve akşam. Lütfen görenler yazabilir mi

X