Gebeliğe Hazırlık sperm hareket yavaslılıgı için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar iyi geceler proxeed plus ilacını kullanıp da olumlu sonuç alanlar oldu mu durumlar ne yazarsanız sevinirim 1 hafta oldu biz başlayalı eşimin sperm sayısı çok düşük. Bir de keçi boynuzu yediriyorum sabah ve akşam. Lütfen görenler yazabilir mi
Canım uzun süre kullanırsan gerçekten faydalı bi ilaç eşim klomenle birlikte 6 kutuya yakın kullandı. Klomen sperm sayısında artış gösterdi 52 milyondan 148 milyona cıktı . Proxeed plusla da ileri hareket yüzde 5ken yüzde 29 oldu

Merhaba canım rica etsem ilacın ismini ve aldığınız siteyi söyleyebilir misin. Bizimde ayni konudan şikayetlerimiz var da belki sebep olur 3 yildan beri bekliyoruz bir kere hamile kaldim kalbi durdu kürtaj oldum birdaha da hamile kalamadım

Merhaba canım rica etsem ilacın ismini ve aldığınız siteyi söyleyebilir misin. Bizimde ayni konudan şikayetlerimiz var da belki sebep olur 3 yildan beri bekliyoruz bir kere hamile kaldim kalbi durdu kürtaj oldum birdaha da hamile kalamadım
Merhaba konu sahibi cevabını görür mü bilmem ama benim eşimde sperm sayosında azlık ileri hareketli sayısında azlık ve morfoloji 0 idi. Dr umuz iki ilacı önerdi biri proxeed plus diğeri neofortil m. Bu iki ilacı eczaneden bulabilirsiniz. Trendyolda da satışları mevcut. Eşim kullanmaya başladıktan 6. Ay da hamile kaldım ben. Sağlıkla gelsin sizinde bebeğiniz inşallah🙏🏽

Antulus çok iyi geldi sıfır olan değeri yüzde 50 yaptı hemde 2 ayda tavsiye ederim

Merhaba konu sahibi cevabını görür mü bilmem ama benim eşimde sperm sayosında azlık ileri hareketli sayısında azlık ve morfoloji 0 idi. Dr umuz iki ilacı önerdi biri proxeed plus diğeri neofortil m. Bu iki ilacı eczaneden bulabilirsiniz. Trendyolda da satışları mevcut. Eşim kullanmaya başladıktan 6. Ay da hamile kaldım ben. Sağlıkla gelsin

Merhaba konu sahibi cevabını görür mü bilmem ama benim eşimde sperm sayosında azlık ileri hareketli sayısında azlık ve morfoloji 0 idi. Dr umuz iki ilacı önerdi biri proxeed plus diğeri neofortil m. Bu iki ilacı eczaneden bulabilirsiniz. Trendyolda da satışları mevcut. Eşim kullanmaya başladıktan 6. Ay da hamile kaldım ben. Sağlıkla gelsin sizinde bebeğiniz inşallah🙏🏽
Canim eski sperm sayısı eski hareketli eski morfoloji kacti simdi kac bizlere umut olmak icin yazman mumkun mu ve hangi takviyeyi kullandiniz siz

Canim eski sperm sayısı eski hareketli eski morfoloji kacti simdi kac bizlere umut olmak icin yazman mumkun mu ve hangi takviyeyi kullandiniz siz
Merhaba canım, eşimin eski sperm değerli şu şekildeymiş
Sperm sayısı 5.000.000 muş ama olması gereken 15.000.000 muş.
İleri hareketli %37 imiş morfolojisi 0 mış.
Kulşandıklarımız proxeed plus şaşe ilaç ve neofortil m ilaç. Bunların yanında sababları aç karna ve akşam yatmadan keçiboynuzu özü yiyordu. Müjdeli haberler alırsınız inşallah tez vakit de 🤲🏼

Merhaba canım ben görünce yazayım dedim eşimde onu kullandı ama hiçbişey yaramadı hatta boşu boşuna kullanmış oldu .. eşim kullanmış biri olarak söylüyorum cnm verdiğimiz paraya yazık resmen ..
saylılar çok çok düşükse ve sigara içiyorsanız etkisi az oluyor veya hiç olmuyor canım

Selam kızlar eşi takvıye kullandıktan sonra tekrar test yaptıran var mı yaklasık bır ay olacak takvıye kullanalı uc aydan once test yaptırmayacagız guzel sonuclar var mı ıyı haberler olumlu seyler duymak ınsanı pozıtıf yonde etkılıyor Allah bu yolda herkesın yardımcısı olsun
benimde aradığım tek bilgi bu hatta bu konu ile ilgili öncesi ve sonrası diye konu bile açtım ama burada bi tutam bilgi için sayfa sayfa geziyoruz

benim
Merhaba canım, eşimin eski sperm değerli şu şekildeymiş
Sperm sayısı 5.000.000 muş ama olması gereken 15.000.000 muş.
İleri hareketli %37 imiş morfolojisi 0 mış.
Kulşandıklarımız proxeed plus şaşe ilaç ve neofortil m ilaç. Bunların yanında sababları aç karna ve akşam yatmadan keçiboynuzu özü yiyordu. Müjdeli haberler alırsınız inşallah tez vakit de 🤲🏼
eşiminde düşük ne yapmamız lazım yardımcı olur musunuz ben şu an keçiboynuzu yediriyorum

X