Aşılama Sperm yıkama sonrası değerler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

he475847

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2013
6
0
KIZLAR BEN ARANIZDA YENIYIM BUGÜN İLK AŞILAMAMI OLDUM AŞILAMA BİTTİKTEN SONRA EŞİMİN YIKANMIŞ SPERM SONUÇLARINI VERDİ DOKTOR AMA HİÇ BİŞİ ANLAMADIK SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN PAYLAŞSIN

YIKAMA ÖNCESİ
-Hacım: 1,5
-Konsantrasyon (milyon) 4 milyon
-Viskozite: ++
-Hareketlilik : 4.5 milyon
-A: 0
-B: 75
-C: 0
-D: 25

YIKAMA SONRASI
-Hacim 0,5
-Konsantrasyon (milyon): 4
hareketlilik: 2
A: 0
B: 100
C: 0
D: 0
SİZCE BU DEGERLERLE HAMILE KALMAM MUMKUNMU LÜTFEN YARDIMCI OLUN

kızlar ben aranızda yenıyım bugün ilk aşılamamı oldum aşılama bittikten sonra eşimin yıkanmış sperm sonuçlarını verdi doktor ama hiç bişi anlamadık sizlerle paylaşmak istedim lütfen bilgisi olan paylaşsın

yıkama öncesi
-hacım: 1,5
-konsantrasyon (milyon) 4 milyon
-viskozite: ++
-hareketlilik : 4.5 milyon
-a: 0
-b: 75
-c: 0
-d: 25

yıkama sonrası
-hacim 0,5
-konsantrasyon (milyon): 4
hareketlilik: 2
a: 0
b: 100
c: 0
d: 0
sizce bu degerlerle hamıle kalmam mumkunmu lütfen yardımcı olun

ileri hareketlilik felan cok düşük canım asılamayı size hangi doktor uygun dediki cok acayip bi durum.. Hamile kalma mümkünatı nasip kısmet inşallah tutar nediyelim hayırlısı olsun...

ileri hareketlilik felan cok düşük canım asılamayı size hangi doktor uygun dediki cok acayip bi durum.. Hamile kalma mümkünatı nasip kısmet inşallah tutar nediyelim hayırlısı olsun...

bende anlamadım ama doktor uygun dedi aşılama için hatta iyi dedi sonuçlara acaba bu testtemı bi gariplik var

yanı anlamadığım bi konu var yıkama sonrası değerler diğerine göre daha yüksek olması gerekmıyormu

yanı anlamadığım bi konu var yıkama sonrası değerler diğerine göre daha yüksek olması gerekmıyormu

evet daha yüksek olması gerekiyo o gitign hastaneden aldıgn sonucu baska bir tüp bebek servisindeki doktora göster lütfen bide onlar yorumlasın 4 milyon sperm dio ileri hızlı hiiç yok orta hızlı %100 müş ama bilemiccem bize doktor 5 milyondan fasla olması gerekio asılama için demişti bizm 15 milyondur sperm sayısı bize bile düşüklük var denildi.. rabbim hakıında hayırlısnı versin canm...

abstinans süresi:2 gün
hacim:7.5 ml
ph:7.2
görünüm: normal
viskozite:normal
lifefaksiyon: normal
aglütinasyon: yok
sperm konsantrasyonu (milyon): 15 milyon
%total motolite: %94
%a (ileri hızlı hareketli):%63
%B(yavaş hareketli):%6
%C(yerinde hareketli): %25
%D(hareketisz):%6
pmss(progressif motil sperm sayısı): 11 milyon
yuvarlak hücere(milyon): 300 bin
bu da benim eşimin test sonucuydu canım benim...

Ares haklı 5 milyondan az ise önerilmemeli bizede söylemişti gerci 9 milyon vardı ama genede tutunmadı umarım senin yüzünü güldürür

benm eşiminde spermleirnde cok düşüklük vardı ve hareketsizdi biz biraz düselttik şükür rabbime canım sana önerim eşine keçi boynuzu kürü uygula cok işe yarıo faydasını gördük biz ve eşine söle asla kaynar suyla yıkanmasın hamam vs gitmesin dar iç çamasırı pantolon giymesin düzenli beslensin çörek otu ile balda iyi gelio biz heral 50 çeşit denedik hangisi iyi geldi bilmiorum bide panax ile e1 die bi ilaç kulandı 8 milyondur ileri hareketli 0 dı ... dene istersen derim ve o sonucu baska doktora götür bide o doktordan duy sonrada git o asılmayı yapan doktorla konus... amacınız ne die sor enazından maddi manevi cok bunalıyo insan bu süreclerde...tuatr yada tutmaz orasıda alaha kalmıs canm benim kimse bilemes... ama 5 milyondan az ise önerilmio asılama doktorun hata etmiş....

Son düzenleme:
Ares haklı 5 milyondan az ise önerilmemeli bizede söylemişti gerci 9 milyon vardı ama genede tutunmadı umarım senin yüzünü güldürür

eşim aşılamadan 1 hafta önce yine sperm testi yapmıştı o zaman sperm sayısı 16 milyon çıkmıştı aşılama öneren doktor o sonuca baktı sonuçlar iyi dedi ve aşılama için onay verdi sonrakı hafta yanı bugunkı sperm nasıl bu kadar düşüyor anlamadım. tavsiyleriniz için teşekkür ederim kızlar sağolun

benm eşiminde spermleirnde cok düşüklük vardı ve hareketsizdi biz biraz düselttik şükür rabbime canım sana önerim eşine keçi boynuzu kürü uygula cok işe yarıo faydasını gördük biz ve eşine söle asla kaynar suyla yıkanmasın hamam vs gitmesin dar iç çamasırı pantolon giymesin düzenli beslensin çörek otu ile balda iyi gelio biz heral 50 çeşit denedik hangisi iyi geldi bilmiorum bide panax ile e1 die bi ilaç kulandı 8 milyondur ileri hareketli 0 dı ... dene istersen derim ve o sonucu baska doktora götür bide o doktordan duy sonrada git o asılmayı yapan doktorla konus... amacınız ne die sor enazından maddi manevi cok bunalıyo insan bu süreclerde...tuatr yada tutmaz orasıda alaha kalmıs canm benim kimse bilemes... ama 5 milyondan az ise önerilmio asılama doktorun hata etmiş....

evet canım kesinlikle keçiboynuzu mucizevi birşey ben aşılamadan önce 10 gün yaptım ilk aşılamayla aayip farketti kaldı ki biz daha önce test vermiştk hareketlilik düşüktü sayı da sonra tıpta yaptırdık keçi boynuzu o zamanda uygulamıştım tavan yapmıştı. Bizim ilk aşılamada 20 milyon gibi birşeydi sayı, hareketlilik toplamı zaten %25 gibiydi ileri hız falan hiç iyi değildi şaşırmıştık. Bu sefer aşılamada yıkandıktan sonra değerler sayı:93 milyon, hreketli: 81 milyon ileri hızlı: % 27 yavaş hareketli: %36, yernde hareketli % 24 morfoloji: % 75 çıktı ama ileri hareketi baz alıyorum ben o da gayet iyi yanii. Hareketsiz % 32 ki zaten % 60 hareketli olsa toplamı hareket yetiyor dr lar için ideal deniyor. Tabii Rabbim bilir hayırlısı olsun hakkımızda.

Son düzenleme:
X