Erkek İnfertilitesi Spermde baş anomalisi ile hamile kalanlar...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
DNA hasar testini mutlaka yaptırmanızı öneririm. Bizinmde morfoloji sorunumuz var 3 kez tüp bebek denedik keşke başında yaptırsaymışız diyoruz
Dna hasarı varsa ne yapılabilir ki. Tüp bebek merkeziyle görüştüm. Dna hasarı önemli değil biz zaten iyisini seçiyoruz dedi. Morfolojisi düzgün sperm seçiyoruz, morfoloji düzgünse zaten hasar da olmaz o seçtiğimizde dedi.

Merhaba bayanlar biz 3yillik evliyiz ben 24 eşim 32 yaşında . Hiç gebe kalamadim şimdiye kadar . Başımdan bir başarısız tüp bebek geçti . Şimdiye kadar kullanmadığım ilaç kür görmediğimiz doktor kalmadı . Bana en son histeroskobi yapıldı ama rahmimde çok şükür hiç bir problem çıkmadı eşimde sayı iyi ama.bas anomalisi %95 morfoloji 2 eşime birde varikosel olduğunu söylediler ama hiç bir doktor ameliyat önermedi burda forumda gezerken çoğu kişinin sperm dna hasarına baktirdigimi gördün ve o şekilde hamile kalan olmuş bize hiç bir doktor hasar testi yaptırın demedi sadece genetik testi yaptırdık ondada çok şükür bir şey çıkmadı . Bzide şuan dna hasar testi yaptırmayı düşünüyoruz Kaan Aydosa gitmeyi düşünüyoruz başından geçen bayanlar fikirleriniz çok önemli artık çok yorulduk bu süreci yaşayan bilir çok zor bizde artık mucize müze kavuşmak istiyoruz fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum
Merhaba
Sanırım gebelik oluşmadı o süreden beri baş anomalisi düştü mü süreci nasıl yönettiniz acaba bana bilgi verebilir misiniz?.
Eşimde de baş anomalisi 95 çıktı.. 11 aydır gebelik elde edemedik varikosel var ama alt seviyede

Merhaba
Sanırım gebelik oluşmadı o süreden beri baş anomalisi düştü mü süreci nasıl yönettiniz acaba bana bilgi verebilir misiniz?.
Eşimde de baş anomalisi 95 çıktı.. 11 aydır gebelik elde edemedik varikosel var ama alt seviyede
Kaan aydosa gittik düzelme oldu şuan beklemedeyiz. Ama tekrra vermedik test şuan nasıl bilmiyoruz

Baş anolomisi ve morfoloji sıkıntılı iş Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 3.5 yıl oldu bir kere bile gebelik olmadı.Aşılama öncesi Sayı 75 milyon İleri hareket 60 morfoloji 2 idi 2 aşılama yaptırdık ikiside başarısz oldu.

Baş anolomisi ve morfoloji sıkıntılı iş Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 3.5 yıl oldu bir kere bile gebelik olmadı.Aşılama öncesi Sayı 75 milyon İleri hareket 60 morfoloji 2 idi 2 aşılama yaptırdık ikiside başarısz oldu.
e vitamini ve çoban çöökertenin iyi geldiğini ssöylüyorlar
siz denemişmiydiniz ?

e vitamini ve çoban çöökertenin iyi geldiğini ssöylüyorlar
siz denemişmiydiniz ?
E vitami Evicap 400 kullandı 1 sene ımperly proxed kullandı ileri hareketlilik ve sayı arttı fakat morfoloji düzelmedi.2020 kasım ayında ameliyat olmuştu varikosel tek taraflı yinede gebe kalamadım.Çoban çökerten kullanmadı onun haricinde ceviz nar muz diğer vitaminlere devam siz kullandınızmı

E vitami Evicap 400 kullandı 1 sene ımperly proxed kullandı ileri hareketlilik ve sayı arttı fakat morfoloji düzelmedi.2020 kasım ayında ameliyat olmuştu varikosel tek taraflı yinede gebe kalamadım.Çoban çökerten kullanmadı onun haricinde ceviz nar muz diğer vitaminlere devam siz kullandınızmı
biz 3 ay imprly maxigo ve teatrio kullandık
onunda 20 25 günü içmedi diyebilirim
bu konularda aşırı huysuz bi kocam var ikinci testte herşey aynıydı
şuan ocaktan beri hiç bişey içmiyo
ki doktor bizie en az 6 ay düzenli kullanın dedi
bizde varikoselde var birinci derece reflülü ama ameliyat önermediler
bende kendi çapımda insanların kullanıp yararlandığı vitaminleri araştırıyorum
proseed plus evicap q10 ve çoban çökerten morfolojiye en fayda sağlayan şeyler gibi görünüyor
baş anormalisi çok yüksek bizde çok korkuyorum

proseed plus evicap q10 ve çoban çökerten morfolojiye en fayda sağlayan şeyler gibi görünüyor
Allah hayırlı sağılıklı evlatlar nasip eylesin.Çoban çökerten kapsül mü faydalı çayımı bende onu araştırıyorum.Varikosel hafifse neysede reflü kötü etkiliyor spermleri

Allah hayırlı sağılıklı evlatlar nasip eylesin.Çoban çökerten kapsül mü faydalı çayımı bende onu araştırıyorum.Varikosel hafifse neysede reflü kötü etkiliyor spermleri
çayından fayda gören daha çok hatta geçmiş yazılardan bir arkadaşın yazısını gördüm %98 baş anormalisi ile başlayı 6 ay sonra 79a düşürmüş morfolo4 olmuş ve gebe kalmıştı

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2022-03-24 175806.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-24 175806.png
    166,2 KB · Görüntüleme: 40
çayından fayda gören daha çok hatta geçmiş yazılardan bir arkadaşın yazısını gördüm %98 baş anormalisi ile başlayı 6 ay sonra 79a düşürmüş morfolo4 olmuş ve gebe kalmıştı
Saraçoğlundan şimdi sipariş verdim rabbim kucağımızı boş bırakmasın.Keçiboynuzu eşim mersin kullanıyor.Onunki güzel şeker katkı vs yok

Saraçoğlundan şimdi sipariş verdim rabbim kucağımızı boş bırakmasın.Keçiboynuzu eşim mersin kullanıyor.Onunki güzel şeker katkı vs yok
Neyi verdiniz çoban çökerten mi bende alayım ? Keçi boynuzuda soğuk sıkım hünnap var bizde oda iyi sanırım

X