Erkek İnfertilitesi Spermde baş anomalisi ile hamile kalanlar...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
biz 3 ay imprly maxigo ve teatrio kullandık
onunda 20 25 günü içmedi diyebilirim
bu konularda aşırı huysuz bi kocam var ikinci testte herşey aynıydı
şuan ocaktan beri hiç bişey içmiyo
ki doktor bizie en az 6 ay düzenli kullanın dedi
bizde varikoselde var birinci derece reflülü ama ameliyat önermediler
bende kendi çapımda insanların kullanıp yararlandığı vitaminleri araştırıyorum
proseed plus evicap q10 ve çoban çökerten morfolojiye en fayda sağlayan şeyler gibi görünüyor
baş anormalisi çok yüksek bizde çok korkuyorum
Selam
Eşim maxigo kullandı bir ay aşılamada sperm sayısı 100 milyon artmıştı, öncesinde 205 milyondu aşılama da 335 milyon civarıydı bu ay gene kullanıyor.

Saf E vitamini mutlaka kullanmak gerekiyor sanırım birde q10 ama hangi markanın dozajı yeterlidir nedir kafam allak bullak oldu

Evet istanbul Mahsin balabanda tedavi olmuştu.Bakalım bu ayda olmazsa Ramazan ayından sonra Göztepe medikalde nur hoca var tüp bebek tedavisi görecez
Muhsin bey e varikosel için bende gitmek istiyorum nasıl bi doktor ? Bülent bey bize varikoseliniz ameliyatlık değil dedi hatta varikol yok diye not aldı

Birde ben kendimde sigara kullanıyorum eşim kullanmıyo Allahtan
Bende hormonlar yumurtlama iyi çıktı ama bırakmam lazım

Eklentiler

• 126FF65B-DFDB-4663-A9FD-E48A4F863DCD.jpeg
    126FF65B-DFDB-4663-A9FD-E48A4F863DCD.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 56
Gönderin ikisini de 🌈
Bu da 2 aylık vitamin kullanımından sonra bahçecide verdiğimiz
Aslında buna daha çok güveniyorum fakat bundada baş anormalisini detaylandırmamışlar
Bülent beye söylediğimde yahu siz ona takılmayın değerleriniz kötü değil ne değerlerle ne gebelikler gördük dedi bana 🤦🏻‍♀️ Utandım bende üstelemeye

Eklentiler

• 6593B284-CAD8-49BD-BCCA-329B552BE751.jpeg
    6593B284-CAD8-49BD-BCCA-329B552BE751.jpeg
    92,4 KB · Görüntüleme: 59
Muhsin bey e varikosel için bende gitmek istiyorum nasıl bi doktor ? Bülent bey bize varikoseliniz ameliyatlık değil dedi hatta varikol yok diye not aldı
Muhsin bey iyi doktor yalnız yanlış anlamayın maddi durum iyiyse gidin derin paragöz kesinlikle değil ama ameliyat nerden baksaniz 10.000tl bulur.Medical bahcelievlerdede üroloji hocası var hem iyi hemde maliyet düşük onlarda ameliyat yapıyor bende sonradan ogrendim

X