Erkek İnfertilitesi Spermde baş anomalisi ile hamile kalanlar...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bu da 2 aylık vitamin kullanımından sonra bahçecide verdiğimiz
Aslında buna daha çok güveniyorum fakat bundada baş anormalisini detaylandırmamışlar
Bülent beye söylediğimde yahu siz ona takılmayın değerleriniz kötü değil ne değerlerle ne gebelikler gördük dedi bana 🤦🏻‍♀️ Utandım bende üstelemeye
Bülent hocayı sopayla kovalamak lazim yahu hızlı ileri 0 diyor morfoloji 1 yanı 10 spermden 1 kalite bunlar nasıl yorum yapıyor.Bizimde durum sizin gibi proxed plus kullandı ileri hareket bayağı fark etti ameliyattan sonrada morfolojide yükselme oldu sayı arttı gebelik olmadi nasip işi ama sorun yok diyen hocalar sınır oluyorum

Aslında buna daha çok güveniyorum fakat bundada baş anormalisini detaylandırmamışlar
Bülent beye söylediğimde yahu siz ona takılmayın değerleriniz kötü değil ne değerlerle ne gebelikler gördük dedi bana 🤦🏻‍♀️ Utandım bende üstelemeye
İlki ne kadar güvenilir bilmiyorum bu da pek açıcı değil ne yazık ki, yani onların olur deşiği değerler sanırım tüp bebekte oluyor genelde çoğunda bu bakış açısı var doğru olsa her su hamile kalırdık kesin.
Onların görüşüne göre tutmayan bir şeyler olduğu kesin..
Siz takviye kullanıp bence baharda testimi yeniden verin ona göre tedavi sürecinizi başlatın 🌿

Bülent hocayı sopayla kovalamak lazim yahu hızlı ileri 0 diyor morfoloji 1 yanı 10 spermden 1 kalite bunlar nasıl yorum yapıyor.Bizimde durum sizin gibi proxed plus kullandı ileri hareket bayağı fark etti ameliyattan sonrada morfolojide yükselme oldu sayı arttı gebelik olmadi nasip işi ama sorun yok diyen hocalar sınır oluyorum
Tüp bebeğe göre yorum yapıyorlar sanırım 🤷‍♀️ Çok ilginç gerçekten

Tüp bebeğe göre yorum yapıyorlar sanırım 🤷‍♀️ Çok ilginç gerçekten
Kesinlikle bence de nasıl olsa tüp bebek için sperm var diyip normal diyolar
Bende dedim hız sıfır diye yıkama sonrasını baz alıyoruz dedi
Bence varikoselimizde ameliyatlık zaten ya ağrı yaprsa ya sperm değerlerini bozarsa ameliyat diyolar bozmuş işte daha ne kadar bozucak

İlki ne kadar güvenilir bilmiyorum bu da pek açıcı değil ne yazık ki, yani onların olur deşiği değerler sanırım tüp bebekte oluyor genelde çoğunda bu bakış açısı var doğru olsa her su hamile kalırdık kesin.
Onların görüşüne göre tutmayan bir şeyler olduğu kesin..
Siz takviye kullanıp bence baharda testimi yeniden verin ona göre tedavi sürecinizi başlatın 🌿
Ben kendime görede bi takviye planlaması yapmayı düşünüyorum e vit q10 vs. Gibi imprly ve maxigo falanda devam ettiricem

Muhsin bey iyi doktor yalnız yanlış anlamayın maddi durum iyiyse gidin derin paragöz kesinlikle değil ama ameliyat nerden baksaniz 10.000tl bulur.Medical bahcelievlerdede üroloji hocası var hem iyi hemde maliyet düşük onlarda ameliyat yapıyor bende sonradan ogrendim
İsmi nedir hocanın biliyomusunuz
Bu arada bende proxeed alıcam hız için
Napıcağımı bilmez bi şekilde kaldım 4 aydır
Eşimde Bülent hocayı duydu ya sen abartıyosun stresten olmuyo diyo bana çarpıcam bi tane 🤦🏻‍♀️

İsmi nedir hocanın biliyomusunuz
Bu arada bende proxeed alıcam hız için
Napıcağımı bilmez bi şekilde kaldım 4 aydır
Eşimde Bülent hocayı duydu ya sen abartıyosun stresten olmuyo diyo bana çarpıcam bi tane 🤦🏻‍♀️
Stres işin biraz teselli edici kısmı kimileri ameliyat oluyor 5 ay içinde hamile kalıyor varikosel ameliyatı yada hiteroskopi oluyor 2 ay sonra gebe kalıyor demekki tıbbi dokunuş var.

Doğal olur ama ne zaman olur sorun burada. Bu değerlerle de hamile kalanı okuduk forumda bir kişi eskiden. Bu değerler süreyi uzatır haliyle. Takviye kullanıp 3 ay biraz daha düzelterek öyle tüp bebek deneyebilirsiniz. Hem ihtimal artar, belki de doğal oluşur. Yada vaktiniz varsa biraz daha.

Doğal olur ama ne zaman olur sorun burada. Bu değerlerle de hamile kalanı okuduk forumda bir kişi eskiden. Bu değerler süreyi uzatır haliyle. Takviye kullanıp 3 ay biraz daha düzelterek öyle tüp bebek deneyebilirsiniz. Hem ihtimal artar, belki de doğal oluşur. Yada vaktiniz varsa biraz daha.
ben aslında kendimde birşeyler eklemek istiyorum
e vitamini vs. gibi ama birşeye ters etki yaparım diye korkuyorum bi doktora daha gitmek istiyorum eşim yanaşmıyor
bi onunla uğraş bi oku oku kafayı ye olan hep bize oluyor Allah yardım etsin ya

ben aslında kendimde birşeyler eklemek istiyorum
e vitamini vs. gibi ama birşeye ters etki yaparım diye korkuyorum bi doktora daha gitmek istiyorum eşim yanaşmıyor
bi onunla uğraş bi oku oku kafayı ye olan hep bize oluyor Allah yardım etsin ya
Evicap 200 lük kullanabilirsiniz. Ben araştırıp alıyordum. Zaten 3 ay kullanıp öyle test vermek lazım. 2 ay da erken bir süre. Evicap, imprly+ diğer takviye ile 3 ay devam edebilirsiniz. Evet erkeklere bırakırsak işler zorlaşabiliyor.

X