Spiral taktiranlar bakabilir mii??

ayoyamoannesi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
170
8
24
Merhaba arkadaşlar bundan 4 ay once 10 yıllık spiral takdirdim 23 yaşındayım ilk defa spiral kullanıyorum spiral den önce yüzümden hiç bir şekilde sivilce yoktu ergenlik döneminde bile sivilce görmedim ama spiral taktirdiktan hemen sonra yüzümde sivilce doldu özellikle çene bölgemde hemde ağrılı ucu olmayan sivilceler acaba spiral in yan etkisi mi bunu yaşan arkadaşlar var mi ?

Diğer koruma yöntemlere göre çok iyi ama spiral den sonra baya sivilcelenme oldu dediğin gibi yazan kimse yok demk ki sıkıntı yokmuş😊bazı insalnlardada kilo alma falan oluyo diyolar

Diğer koruma yöntemlere göre çok iyi ama spiral den sonra baya sivilcelenme oldu dediğin gibi yazan kimse yok demk ki sıkıntı yokmuş😊
Bazı insalnlarda bel.agrisi falanda yapiyo diyolar ben hic taktirmadim.ama.artik taktirmam lazım

Merhaba arkadaşlar bundan 4 ay once 10 yıllık spiral takdirdim 23 yaşındayım ilk defa spiral kullanıyorum spiral den önce yüzümden hiç bir şekilde sivilce yoktu ergenlik döneminde bile sivilce görmedim ama spiral taktirdiktan hemen sonra yüzümde sivilce doldu özellikle çene bölgemde hemde ağrılı ucu olmayan sivilceler acaba spiral in yan etkisi mi bunu yaşan arkadaşlar var mi ?
Spiralin yüzünüzdeki sivilcelerle hiçbir ilgisi yok. Güle güle kullanın. 😊

Ya teşekkür ederim hormonsal bir durum mu acaba doktor spiral takdirmadan önce horman testleri tutmuştu değerlerin iyi demişti acaba stres de etkiliyor mu
Ya sivilcenin hele de ani sivilce basmasının diyetten, strese, hormonlardan, deri floranıza kadar, sistemik başka hastalıkların özelliğine kadar 40 çeşit nedeni olabilir. Bir iki hafta bekleyin, geçmezse Cildiye doktoruna gözükün.

Ya sivilcenin hele de ani sivilce basmasının diyetten, strese, hormonlardan, deri floranıza kadar, sistemik başka hastalıkların özelliğine kadar 40 çeşit nedeni olabilir. Bir iki hafta bekleyin, geçmezse Cildiye doktoruna gözükün.
Ayy sen şimdi böyle deyince panik oldum zaten doktora gitmekten korkuyorum bnde hastalık hastası var bide panik atak :KK43: kötü birsey değildir İNSAALLAH

Ayy sen şimdi böyle deyince panik oldum zaten doktora gitmekten korkuyorum bnde hastalık hastası var bide panik atak :KK43: kötü birsey değildir İNSAALLAH

Sivilceden mi panik oluyorsunuz? Sordunuz, size bilgi verdik.

X