Spirituel arkadaşim

fafama

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2014
331
135
Arkadaşim spirituel konularla ilgili enerji yolla da yeni tanıştığım çocuk mesaj atsın dedim o da tamm yollarım dedi. Çocuk mesaj atınca yok artık nasıl oldu falan diye yazdım arkadaşima yazar ama dikkatli çalış travmalarından arın yoksa bunun sonu da diğer ilişkilerin gibi aynı olur yorumladın mi aynı şeyleri yaşamaktan ben enerji yollarım çocuk yazar ama travmaların geçmezse yine aynı son olur yazdı. Kendisi beş yıllık evli sürekli çok aşığım sırılsıklam aşık oldum travmalarımi iyilestirdim bak diye hava atar . Kocasını da dedesi buldu kendisi bile bulamadi... Ben de cevap olarak güvenme şu an ki haline kimseyi de yargılayıp hor görme 10 sene sonra boaananlar da var yazdım . O da bana enerjilerle çalışıyorum sen de çalış sen de evlenirsin dedi . Ben de evlenmek filan istemiyorum bundan da ayrilcam kına yakarsınız yazdım.. çok sinirliyim ya tam heyecanla yazdı diyorum kız diyo dikkat et sonu aynı olmasın. Bu arada önceki ilişkilerim kavga gürültü bitmedi cidden kader kısmet değilmiş..

Yani arkadaşımla aramız bozuldu haklı değil miyim yani böyle davranması yanlış değil mi.

Hiiiiç bişey anlamadım :işsiz: allah başka dert vermesin diyip geçeyim bari

Nasıl enerji yolluyor kendi ona takıldım biraz + sizinle samimiyeti varmış demek ki öyle söylemiş alınganlık yapmış gibisiniz ..

Arkadaşın yanlış bir üslüpla doğru şeyler söylemiş. Bunla ilgili araştırmalar var. Eşler değişse bile biz kendimizi iyileştirmediğimiz sürece ilişkiler yanı sarmala giriyor.
Umarım mesaj atan çocukla mutlu olabileceğiniz güzel bir ilişkiniz olur.

Arkadaşim spirituel konularla ilgili enerji yolla da yeni tanıştığım çocuk mesaj atsın dedim o da tamm yollarım dedi. Çocuk mesaj atınca yok artık nasıl oldu falan diye yazdım arkadaşima yazar ama dikkatli çalış travmalarından arın yoksa bunun sonu da diğer ilişkilerin gibi aynı olur yorumladın mi aynı şeyleri yaşamaktan ben enerji yollarım çocuk yazar ama travmaların geçmezse yine aynı son olur yazdı. Kendisi beş yıllık evli sürekli çok aşığım sırılsıklam aşık oldum travmalarımi iyilestirdim bak diye hava atar . Kocasını da dedesi buldu kendisi bile bulamadi... Ben de cevap olarak güvenme şu an ki haline kimseyi de yargılayıp hor görme 10 sene sonra boaananlar da var yazdım . O da bana enerjilerle çalışıyorum sen de çalış sen de evlenirsin dedi . Ben de evlenmek filan istemiyorum bundan da ayrilcam kına yakarsınız yazdım.. çok sinirliyim ya tam heyecanla yazdı diyorum kız diyo dikkat et sonu aynı olmasın. Bu arada önceki ilişkilerim kavga gürültü bitmedi cidden kader kısmet değilmiş..
Biraz iyilikten maraz gördüm sizi Kadın doğru demiş, travmalarınız varsa veya ilişkileriniz hep aynı sebepten bitiyorsa bir sorununuz var demekki.

Kadın samimiyete güvenip güzel birşey söylemiş,uyarmış. İyilik yapmış pişman etmişsin. Birde yok dedesi buldu vs kıskançlık yapmışsın. Dedesi buldu diye illa boşanacakmı yada mutsuz mu olmalı? Özür dileyip gönlünü almalısın. Art niyetle söylenen bir şey göremedim ben.
Alnı öpülesi yorum

Bence kadın haklı. Çözemeden zatenn insan her iliskisinde kısır döngü gibi aynı seyleri yaşıyor. Cocukluktan kalma travmalardan bahsediyor arkadaşın. Ve düşündüğünü yaşarsın enerjiyi sende yollayabilirsin söylediklerine dikkat edersen . Neyi yüksek tutarsan o gelir.

Sen yolla gerisine karışma deseydiniz.

Kadın doğru demiş.Kadina verdiğiniz cevaba bakılırsa gerçekten halletmeniz gereken şeyler var..

Kadın size kötü birşey söylememiş,ne güzel yol gösteriyor. Siz gereksiz alınganlık yapmış birde 10 sene sonra boşananlar var demişsiniz. Çok ayıp yaptığınız ve çocukca. Özür dilemeniz lazım.

X