Spirituel arkadaşim

Size gayet guzel bir uyarida bulunmus arkadasiniz. Asil siz “su anki durumuna guvenme, 10 sene sonra bile insanlar bosaniyor” diyerek ayip etmissiniz. Sanki oyle bir temennide bulunur, beddua eder gibi olmus ve cidden ayip olmus

Yani arkadaşımla aramız bozuldu haklı değil miyim yani böyle davranması yanlış değil mi.
Siz de arkadaşınıza çok ters laflar etmişsiniz ama. Benim de öyle enerji ile kafayı bozan bir arkadaşım var mesela hastalıklar olsun, terslikler olsun insan evrene gönderdiği enerji ile kendi çağırıyormuş bunları, öyle söylüyor. Hatta çocuğu hasta olan ortak bir arkadaşımız var ona "senin negatif enerjin oğluna yansıdı, ondan hasta oldu" dedi. Bir anneye denecek laf mı? Benim kedim biraz obez, Kısırlaştırdıktan sonra normal mama ile besledim ve biraz fazla verdim. Bana "kediler negatif enerjiyi toplar, kedin senin negatif enerjini alıp şişmiş" dedi :KK70:Kayınpederim kanser oldu "kendini yeterince sevmeyen insanlar kanser olur" dedi. Bu laflar normal geliyor ona, karşısındakini kötü hissettirecek bir şey söylediğinin farkında değil. Ben olsan "hı hı" der geçerim. Huyu öyle demek ki.

X