Sporella'ların günlüğü

Cnm. Spora devam şallı dvd leri aldım bısıklette yapıyorum. Bu pazartesı gene devam edıcem. Cunku haftasonu moralsızım motıvasyonsuzum ama şazartesı toplıcam kendımı. Sen naptın. Devam mı spora
Evet devam edoyorum. Ama bur programa oturtmak istiyorum. Yaptigim sey belli olsun ne zaman yapacagim belli olsun. Simdi ne zaman kafama eserse kafama estigi sekilde yapiyorum. Faydasi da dokunmuyor dolayisiyla..

Evet devam edoyorum. Ama bur programa oturtmak istiyorum. Yaptigim sey belli olsun ne zaman yapacagim belli olsun. Simdi ne zaman kafama eserse kafama estigi sekilde yapiyorum. Faydasi da dokunmuyor dolayisiyla..
Valla ben 4 hafta yaptım hem dıyet hem spor kılo kaybetmedım ama sıkılastım. Arkadasım yemekten 4 saat sonra spor yap yag yakarsın dıyor. Bu pazartesı bu tarz bır sıstem olusturcam. Pılates tavsıye ederım vucudu cokguzellestırıyor. Kolay gelsın

slm kızlar bende sporu hayatıma soktum şükür grubunuzun kuralları var mı,ya da katılmam da sakınca?

slm kızlar bende sporu hayatıma soktum şükür grubunuzun kuralları var mı,ya da katılmam da sakınca?
Kural yok yaptıgınıyaz. Sıkıldıkca yaz. Öğrendıkceyaz. Ben okuyor yazıyorumburada bırı var rahat ol

Ben 2 dr arkadasımla aclık denemesıne gırdım 36 saat su sekersız cay kahve soda alcez sadece. Su andada cardıyo yapıyorum sındılık ıyı houston. Kılo 73. Amac 10 kılo vermek. Optum saygılar

Kural yok yaptıgınıyaz. Sıkıldıkca yaz. Öğrendıkceyaz. Ben okuyor yazıyorumburada bırı var rahat ol

Ben 2 dr arkadasımla aclık denemesıne gırdım 36 saat su sekersız cay kahve soda alcez sadece. Su andada cardıyo yapıyorum sındılık ıyı houston. Kılo 73. Amac 10 kılo vermek. Optum saygılar
Bende optum canim.sagol E Elispo
Gecen sene senle 1 basliktaydik sanki yazisiyorduk yine konu zayiflamaydi sanirim ☺
Ben 1 aydir hayatima sporu soktum ve cok rahatladim.
Ilk 1 hafta 2 ser saat sahilde yurudum.
Sonra jillian michaelse basladim.
Bu surecte evde misaifr var 10 gundur bende bi kac gun jillian yapamayinca sahile gdip yuruyorum 1.5saat yada karin egzersizleri evde.
Ama jilliandan cok mutluyum.
Yarim saatte kan ter icinde kalmak beni alistirdi baya.
Misafirler gidince dahada agirlik verecegim spora ve diyete.
Henuz diyet yok.
Suan 68 kiloyum.hedefim - 10 tabi.

Bu arada zayiflamada diyet ve spor taraftariyim ama aclik otunu anlatti yakin bir tanidigim.onla zayiflamis nettede baktim
Zarari olmayacaksa deneyecegim 3 4 gun sonra.
Diyet ve sporumun yaninda azicik etki etse yeter.

Bende optum canim.sagol E Elispo
Gecen sene senle 1 basliktaydik sanki yazisiyorduk yine konu zayiflamaydi sanirim ☺
Ben 1 aydir hayatima sporu soktum ve cok rahatladim.
Ilk 1 hafta 2 ser saat sahilde yurudum.
Sonra jillian michaelse basladim.
Bu surecte evde misaifr var 10 gundur bende bi kac gun jillian yapamayinca sahile gdip yuruyorum 1.5saat yada karin egzersizleri evde.
Ama jilliandan cok mutluyum.
Yarim saatte kan ter icinde kalmak beni alistirdi baya.
Misafirler gidince dahada agirlik verecegim spora ve diyete.
Henuz diyet yok.
Suan 68 kiloyum.hedefim - 10 tabi.

Bu arada zayiflamada diyet ve spor taraftariyim ama aclik otunu anlatti yakin bir tanidigim.onla zayiflamis nettede baktim
Zarari olmayacaksa deneyecegim 3 4 gun sonra.
Diyet ve sporumun yaninda azicik etki etse yeter.
Aclık otu degıl bıldıgın açız. Dun saat yedı de yedım aksam dahada yemedım

Evet nickini hatırlıyorum. İzmirde miydin ?

Ben şallı ile dvd den calısıyorum şallının hareketlerı cok guzel yapıyor vucudu.
Jıllıan bı ara bende calıstım dayak atıyo du bana sankı. Cok agır :)

Bız en son pazar aksamı yedık carsamba sabah meyve yıcez.

Valla ben 4 hafta yaptım hem dıyet hem spor kılo kaybetmedım ama sıkılastım. Arkadasım yemekten 4 saat sonra spor yap yag yakarsın dıyor. Bu pazartesı bu tarz bır sıstem olusturcam. Pılates tavsıye ederım vucudu cokguzellestırıyor. Kolay gelsın
spordan sonra da yemek yerseniz tabii ki :)

Sizce nasıl bir düZen olmalı?
Spordan iki saat önce bol proteinli ve sağlıklı karbonhidratlı( nohut yulaf mercimek vs...) beslenme. Daha sonra yuksek tempolu spor ardindan bir saat sonra falan yine ayni sekilde bol proteinli kalsiyumlu ve saglikli karbonhidrat seklinde. Spor öncesi ve sonrasi beslenme en az spor kadar onemli ki faydasi gorulebilsin.

X