Squat yapacak spor arkadaşları aranıyor

aslidirasli1

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
262
466
47
Merhaba
Popo ve bacak şekillendiren squat son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı . Daha önce birlikte yapan gruplar olmuş ama uzerinden çok zaman geçmiş. Benimle birlikte 30 gün boyunca squat yapacak arkadaşlar arıyorum. Ne dersiniz var mısınız?

SQUAT-1.jpg

İlkbahar ayları kapıda. Tüm kış boyunca fazlalıkları kalın kazakların, kabanların altında saklamayı başarmış olanlar için tehlike çanları çalmaya başladı. Fazla kilosu olmayanların bile sıkılaşma ihtiyacı hissettiği yaz aylarına bu kadar az kalmışken tek bir hareketle kalkık bir popo, ince bel ve sütun gibi bacaklara sahip olabilirsiniz. Tüm kaslarınızı çalıştıran bu egzersiz programı ile kısa sürede şekle gireceksiniz. Gelin 30 günlük Squat programının detaylarını birlikte inceleyelim.

Squat en etkili kalça egzersizi olmasının yanında bacakları ve karın kaslarını çalıştırması nedeniyle sizi kısa sürede sıkılaştıracak bir egzersiz programıdır. Tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden biri ise egzersiz yaparken aletlere ihtiyaç duyulmamasıdır. Böylece evinizde rahatlıkla yapabilir, spor salonlarına gitmeden siz de incelebilirsiniz.

1 aylık Squat programı ile hızlandırılmış olarak şekle girebilirsiniz. Squat yapmadan önce 15 dakika ısınma hareketleri yapmayı ihmal etmeyin.

30 günlük Squat programında ilk gün 50 Squat ile başlayarak her gün 5 adet arttırıyorsunuz. 30 gün boyunca 3 gün Squat yapıp, 1 gün tatil yapıyoruz.

SQUATS-PROGRAMI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu 30 günlük squat inceltiyormu kalinlastriyormu benim ince ve küçük bir popom var ve biraz kalinlasmasini ve popomunda fark edilmesini istiyorum. Bu Program ne işe yarıyor şimdi :KK48:

X