Storye anında bakıp beğeni yapmayanlar

Hikayelerde en çok baktığımız kişiler mi en başta çıkıyormuş kesin bilgi mi bu?
Evet instagram sizin ilgilendiğiniz kişileri en önlerde gösteriyor mesela hikayesine sürekli bakıyorsanız ya da profiline girip bakıyorsanız fotolarını beğeniyorsanız gibi o kişiyi size gösteriyor ilk sıralarda

Kızlar peki beni takip eden ama ben istek attığımda gördüğü halde kabul etmeyen birinin amacı nedir bu da bana çok anlamsız geldi açıkçası
B birdeliningunlugu cokta cazip gelmiyor demek ki birilerine:)
Siradan buluyorlar,artik bikildi ya,kimseyle paylasmiyorum da bakmiyorum da,yeniyken de bakmazdim,banane baskasi ne yapmis,ne yemiş,nasil laf sokmuş😒

Beğeni satın alanlar için süper tarif ettin tebrikler 👍👍beğeni bile satın alıyorlar girip bakıyorsun beğenilerine tuhaf tuhaf isimler bariz ortada satın aldığı
Çünkü kişilik bozuklugu yasayanlar sosyal medya gibi bi yerde adam yerine konmak istiyor benim gorduklerim boyle en azindan. Ogretmen memur vs oyle insanlar bu arada bunlar.. ergen degiller yani.
Gercek hayatta ezik bi karakter, takipci begeni satin alarak kendini sisirmeye calisiyor. Ne garip degil mi? 😃

Belki bunu mu dert ettin diyeceksiniz sosyal medyadaki tavırlar o kişilerin bize hislerini yansıtıyor diye düşündüğümden sormak istiyorum bazı Kişiler var hikaye attığım anda bakıyor, saniyesinde izliyor yani benim paylaşımlarım ilgini çekiyor ki ilk sıralarda çıkıyorum onun sayfasında ama aynı Kişiler asla fotolarımı beğenmiyor ne türden olursa olsun ( manzara, aile, kitap, arkadaş, gezi) yani diyeceksiniz ki ilgi alanına girmiyordur hiçbiri mi girmez ben bunu kötü niyetli biraz sinsice buluyorum sizler ne düşünüyorsunuz , bir de beni takip ediyor ben ona istek attığımda kabul etmiyor ben bu kişiyi takipçimden çıkarsam çocukça bi hareket mi olur samimi gelmiyor bu sebeple beni izlemesini de istemiyorum biraz bu konuda fikir alışverişi yapmak istedim ☺️
Bu kadar önemsemeyin, çıkarın gitsin😇 ben mesela 3000 kişiyi takip ediyorum, 300 takipçim var. Muhtemelen arkadaşlarım 3000 kişinin içinde kayboluyor, farkedemiyorum bile

Belki bunu mu dert ettin diyeceksiniz sosyal medyadaki tavırlar o kişilerin bize hislerini yansıtıyor diye düşündüğümden sormak istiyorum bazı Kişiler var hikaye attığım anda bakıyor, saniyesinde izliyor yani benim paylaşımlarım ilgini çekiyor ki ilk sıralarda çıkıyorum onun sayfasında ama aynı Kişiler asla fotolarımı beğenmiyor ne türden olursa olsun ( manzara, aile, kitap, arkadaş, gezi) yani diyeceksiniz ki ilgi alanına girmiyordur hiçbiri mi girmez ben bunu kötü niyetli biraz sinsice buluyorum sizler ne düşünüyorsunuz , bir de beni takip ediyor ben ona istek attığımda kabul etmiyor ben bu kişiyi takipçimden çıkarsam çocukça bi hareket mi olur samimi gelmiyor bu sebeple beni izlemesini de istemiyorum biraz bu konuda fikir alışverişi yapmak istedim ☺️
Ay cidden saniyesinde dakikasinda bakilinca boyle mi zannediliyor ya? Bosluktan efenime solim işsizlikten bakiyorum ben...

Instagramda uzun vakit geçirdiğim zamanlarda bazılarının hikayesine saniyesinde baktığım oluyor, hiçbirini de özel olarak takip etmiyorum. Öyle denk geliyor. Aynı zamanda fotoğraflarını beğenmediğim de oluyor. Sinsi ve kötü niyetli mi oluyorum şimdi :KK70: Böyle şeylere takılıp bu tarz çıkarımlar yapmak çok absürt bence

Ay cidden saniyesinde dakikasinda bakilinca boyle mi zannediliyor ya? Bosluktan efenime solim işsizlikten bakiyorum ben...
Demek istediğim farklı bişeydi aslında bende bazı ünlü hesaplara bakarım ama çok story attıkları için de ilk görenlerden olurum ama bazen beğenir bazen beğenmem paylaşımlarını, ama tanıdığım konuştuğum kişilerin nadir paylaşımlarını beğenirim genelde bu arada beğeni sayısına taktığım yok öyle olsa gelen her takibi kabul edip beğenilerimi artırabilirdim , teşekkürler yorum için

Demek istediğim farklı bişeydi aslında bende bazı ünlü hesaplara bakarım ama çok story attıkları için de ilk görenlerden olurum ama bazen beğenir bazen beğenmem paylaşımlarını, ama tanıdığım konuştuğum kişilerin nadir paylaşımlarını beğenirim genelde bu arada beğeni sayısına taktığım yok öyle olsa gelen her takibi kabul edip beğenilerimi artırabilirdim , teşekkürler yorum için
Begeni sayisiyla ilgili bisey demedim ki ben?

Instagramda uzun vakit geçirdiğim zamanlarda bazılarının hikayesine saniyesinde baktığım oluyor, hiçbirini de özel olarak takip etmiyorum. Öyle denk geliyor. Aynı zamanda fotoğraflarını beğenmediğim de oluyor. Sinsi ve kötü niyetli mi oluyorum şimdi :KK70: Böyle şeylere takılıp bu tarz çıkarımlar yapmak çok absürt bence
Arkadaşlarınız foto attığında hiç beğenmez misiniz yani sadece bakıp bakıp çıkanları bir burada gördüm , Neyse anlaşılan gereksiz insanları gereksiz önemsemeyi bırakmam lazım teşekkürler cevaplar için

Ben sosyal medyada hic aktif degilim story de kimseyi secmem siradan denk geliyor benide boyle zannediyor olabilirler ama hic alakasi yok
Begeni yorum isine girersem bu sefer aman beni unuttun tantanasi baslayacak en iyisi sosyal medyada kendim hic yokmus gibi davranmak sadece story takibi diyordum oda degilmis

Hikaye olayı yaygınlaşınca fotoğraf beğenileri azaldı . Eskiden daha çok onemseniyordu galiba beğeni sayısı ama merak etmeyin herkesin beğenileri azaldı . Ben anasayfaya bakmıyorum bile

Canım belki senin paylaşımlarını beğenmiyordur Ona göre değildir. Ben de bazen sadece storyleri izleyip çıkıyorum kim ne post atmış bakmıyorum bile bende mi sinsi oluyorum 😅 AA bi de bunu hikayesine yazanlar oluyor hikayelerime bakıp postlarımı begenmeyenler falan diye yazıyorlar hikayelerine. Bu kadar dert etmeyin like sayısını 😅

X