su arıtma cihazı kullanan varmı? yardım lütfen..

İhlasın su arıtma cihazının fiyatını pahalı bulduğumuz için arkadaşlarımızın da tavsiyesi üzerine spring water marka su arıtma cihazı aldık.çok memnunuz.1 yılı geçti alalı.Eğer düşünürseniz araştırın derim.Fiyatı 700 civarıydı.Biz Kampanyalı 600 tl aldık.Yemek,Çay yapımında, meyve sebze yıkamada kullanıyorum.Bize filtreleride ücretsiz vermişlerdi.Artık hazır su içemiyorum.Çünkü tadı çok güzel ve alıştık tadına...
Hala kullanıyor musun,memnun musun?

Merhaba herkese biz de iki seneye yakın aosmith marka kullanıyoruz. eski su arıtmam için her ay gelip kapımızı çalıp filtre değişim zamanı geldi diyorlardı. yaklaşık 300 tl falan veriyorduk.. Meğer filtre bu kadar sık değiştirilen bisey değilmiş :sinirli:

Bir komşumuzda gördük lily ismi ürünün çok şık bir musluğu var. Her açıp kapattığınızda tepesi yanıyor. Her gelen misafir soruyor nerden aldın diye :KK76: Lily filtresinin ne zaman değişeceğini de kendi söylüyor :KK70: Musluğun açma kapama yerindeki renk kırmızıya dönüyor artık kimse kandıramaz beni :KK70: Suyu lezzetli, meyvemi sebzemi yıkıyorum, içiyorum, çay da daha lezzetli .. Öyle yani kızlar öneririm size a.o. smith sorularınıza cevap veririm çocuklardan vakit buldukça :halay:

Hanımlar merhaba,
Dokuz aşamalı Spring Water su arıtma cihazı satın aldım su ve arıtma ile ilgili bütün sorunların çözüldü. Ürettiği suyun kalitesi de oldukça güzel. İyi günler sitesinden alınmış analiz raporu da var üstelik teyze hm belgesi de var firmanın. Spring Water yılların firması ve pazarlama stratejisi gereği internetten satışı hedeflediğinden fiyatları çok uygun. 650 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyorsunuz herkese tavsiye ediyorum. Verdiği suyu ph 8 olarak veriyor, bu da alkali oldugu için cok saglıklı. Teknik ve satış sonrası hizmetleri de oldukça iyi, sizin için takip ediyorlar değişim ve bakımları. Fiyat fayda olarak düşünülürse Spring Water ı herkese öneriyorum

kızlar su arıtma cihazı kullanan varmı içinizde. hangi marka önerirsiniz. biz ihlasın su arıtma cihazını almayı düşünüyoruz kullanan varmı bu markayı. önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.a.s
Su arıtma firmasında çalışıyorum 15 gün ücretsiz yönlendiriyoruz evinizde kullanarak alıp almamak sizin tercihinize kalıyor isterseniz yönlendirebiliriz

ben size Spring Water Önerebilirim ben, Annemler, kız kardeşim hepimiz kullanıyoruz evimizde, Almadan önce senin gibi araştırma yapmıştık, eşim daha iyi biliyor bu konuları araştırıyor, Avrupa!nın en iyi su arıtma cihazını aldık dedi. 8 adet filtresi var ve suyu mükemmel, incelemeni tavsiye ederim. fiyatını net bilmiyorum ama, İncele İstersen

Bende Artvetek Arıtma Teknolojilerini önermek istiyorum. 1 yıl oldu alalı ama çok memnun kaldım.

kızlar su arıtma cihazı kullanan varmı içinizde. hangi marka önerirsiniz. biz ihlasın su arıtma cihazını almayı düşünüyoruz kullanan varmı bu markayı. önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.a.s
Eski bir konu ama,arıtma aldınız mı?hangi marka?memnun musunuz?ben de taktırmak.istiyorum.

2023 su arıtma cihazı önerileri tavsiyeleri...

X