Su Gibi Fox Tv

Haahah fox tv özenle seçiyor bence oradakileri,bu kadar anormal insan tesadüfen oraya toplanmış olamaz:KK70:

Haahah fox tv özenle seçiyor bence oradakileri,bu kadar anormal insan tesadüfen oraya toplanmış olamaz:KK70:

kesinlikle katılıyorum
her evlenen çiftin evine gidip isteme törenini çekmeleri de ayrı saçmalık
yayınlayacak bişiy bulmaları lazım tabi
seçmece bunlar gel vatandaş:KK53:

kesinlikle katılıyorum
her evlenen çiftin evine gidip isteme törenini çekmeleri de ayrı saçmalık
yayınlayacak bişiy bulmaları lazım tabi
seçmece bunlar gel vatandaş:KK53:

hahaha sunanlarda hayır yok zaten hele songül karlı ve konuşma tarzı mahalle kadını ağzıyla konuşuyor bazen çok itici

Gercekten cok degisik tipler var nerden bulmuslar bunlari anlamadim :KK1:

Aysunun evlenmey niyeti yok bence unlu olmayq gelmis o yuruyusu beni oldurecek,
Tanitima ciktiklarinda kendini defilede saniyor zaar:KK53:

Gercekten cok degisik tipler var nerden bulmuslar bunlari anlamadim :KK1:

Aysunun evlenmey niyeti yok bence unlu olmayq gelmis o yuruyusu beni oldurecek,
Tanitima ciktiklarinda kendini defilede saniyor zaar:KK53:

Hahaha dün Aysun'un ve Osman'ın yürüyüşüne acayip güldüm, Aysun birde şarkı çalınca ''in my bedroom'' şarkısını çalmayın beni baştan çıkarıyor diyor hahaha ay:KK70::KK70::d

osman ve selman oraya ne amaçla çıkmış anlamadım. biri hayatını tarkan taklidi(!) yaparak idam ediyomuş... kim ona kız verir yahu? öteki de aklı fikri reklam yok bir sürü hayranı varmış da bilmemne,bu program bunların egosunu şişirip duruyor... aysun da ayrı bi dünya.. in my bedroom yerine çarpık bacaklı mıyım şarkısı daha uygun olurdu...

osman ve selman oraya ne amaçla çıkmış anlamadım. biri hayatını tarkan taklidi(!) yaparak idam ediyomuş... kim ona kız verir yahu? öteki de aklı fikri reklam yok bir sürü hayranı varmış da bilmemne,bu program bunların egosunu şişirip duruyor... aysun da ayrı bi dünya.. in my bedroom yerine çarpık bacaklı mıyım şarkısı daha uygun olurdu...

hahaha ayyy çok güldümmm:KK70:::d

selman aslinda sirin bi yüzü var ama sirinlik yetmiyor :KK1:
osman daha once esra erolmu zuhal topalmiydi neydi katilmisti gorur gormez tanidim bakiyim dedim yanilmamisim :KK53:

selman aslinda sirin bi yüzü var ama sirinlik yetmiyor :KK1:
osman daha once esra erolmu zuhal topalmiydi neydi katilmisti gorur gormez tanidim bakiyim dedim yanilmamisim :KK53:

Ünlü olmak için kanal kanal geziyor desene :)) zuhal topal'da bir kadın vardı ya adı neydi unuttum..tuhaf tuhaf kahkahalar atıyordu her şeye.. öpücük tiki vardı hahaha hehhhhh hatırladım THE DÜRDANE ona ne oldu acaba şömineli ev istiyordu en son :::::KK70:DDDDDDDDD

Ünlü olmak için kanal kanal geziyor desene :)) zuhal topal'da bir kadın vardı ya adı neydi unuttum..tuhaf tuhaf kahkahalar atıyordu her şeye.. öpücük tiki vardı hahaha hehhhhh hatırladım THE DÜRDANE ona ne oldu acaba şömineli ev istiyordu en son :::::KK70:DDDDDDDDD

şiir okuyordu değilmi?ona bende çok gülüyordum

şömineye odun olmuştur nolacak :KK1:

Durdaneden haberim yok :KK70: ama komik kadindi..:KK23:

illa bi lafı konu edip 3saat uzatacaklar :KK31:
hadi selman gangnam style yapsın :KK9: :KK9:

X