Su Gibi Fox Tv

"Su Gibi"yi sunan Songül Karlı ile Uğur Arslan'ın aldıkları maaşın aynı olduğu ortaya çıktı.
Güncelleme:06 Nisan 2013 16:35

Türkücü Karlı ile aynı zamanda şair kimliğiyle de dikkat çeken Arslan'ın programdan aylık 85 bin TL maaş aldığı öğrenildi. Aylık memur maaşının ortalama 2 bin TL olduğu bir ülkede aylık olarak 85 bin TL alan iki sunucu, üç yıldır süren programda sergiledikleri uyumlu arkadaşlığı iş dışında da yaşıyor ve çok iyi anlaşıyor

kaç gündür de aklımda bu soru vardı ne alakaysa:KK1: bu haberi görecekmişim meğer :KK1: vay anasını bu millet aç kalmayıp napsın

vay arkadaş su gibi aştı kendini adamların hepsi 3 4 tane bayanı bi arada idare ediyo hepsinin çıktı foyası meydana :KK1:

vay maşallah her ay bir ev parası alıyorlar
uğur aslan sıkıldım su gibiden diyordu:KK1:
sıkılacak ne var asgari ücretle ayda kaç saat çalışan insanlarımız var bunlar günde 3-5 saat için
tonla para kazanıyorlar nankörlük değilde ne bu?

esmiranın hala kızına da talip çıktı ama o istemedi evlenmeyi düşünmüyorum dedi..nedense artık su gibi daha eğlenceli geliyor bana esranın prog farklı geliyor artık değişti sanki biraz :26:

ya bu ne komedidir yaa adam ağladı diz çöktü deryanın önünde tabi hemen o yürekleri parçalayan şarkılar çalınmaya başladı uğur arslan da aldı mikrofonu hala şarkı söylemenin derdinde tey Allahım :KK1:

zaten o potansiyeli vardı aysunun boşuna beklettiler..nedir Songül kovmuş olsun diye yoksa çoktan gidiciydi o :KK1: o değil de selman birgülün yasını tutuyo galiba uzun zamandır göremedim..bu arada şu Fransalı iki kardeş çok gıcık mahalle muhabbeti gibi gelene gidene gülüm güzelim..songüle de dediler onlara da yol görünüyo bence :KK1:

ayy şimdi izledim aysunun olayını çok basit gerçekten
iyi olmuş çıkartılması onu yürütüp şımarttılar kendini bişiy zannetti
evet fransadan gelen kardeşlerde çok mahalle ağızlıymış ne zamandır izlemiyordum:KK53:
yakında gider onlarda
:KK34:

uğur arslan her şarkıya eşlik edicem diye kendini paralıyor gül gibi mustafa cecelinin şarkısını batırdı
zaten solist çocuk kendi yorumunu katıp batırıyor :KK1:

dün gelen ali bey neydi öyle ya :KK60:
sakizmi cigniyodu neydi talip geldigi kadinin bakislari agliyacakti nerdeyse kadin,
kacti zor kurtardi kendini :KK60:

Songül Karlı'dan şaşırtan açıklama
'Su Gibi'nin sunucularından Songül Karlı, hamile olabileceğinin sinyallerini verdi.

Uğur Arslan'la birlikte Fox TV'de 'Su Gibi' programının sunuculuğunu yapan türkücü Songül Karlı, canlı yayında hamile olduğunun sinyallerini verdi.

Programı sunarken başının döndüğünü ifade eden Songül Karlı, "1 haftadır baş dönmesi yaşıyorum. Bir kızımız olabilir. Kız olsun diye çıldırıyoruz ikimizde. Bu sene olmasın seneye olsun istiyorum, ama kesin netice için test yaptıracağım" dedi.

Partneri Uğur Aslan, "Var mı öyle bir şey" diye sorunca Karlı, "Olmaması için bir şey yapmıyorum. Olmaması için bir engelim yok, ama olması için çaba da göstermiyorum" dedi.

ben de songül niye sahnenin ortasında oturuyo diyorum :KK1:
demek hamile olabilirmiş hadi hayırlısı olsun
2 3gündür bakamıyorum programa neler oluyor neler bitiyor acep:KK8:

Su Gibi programının sunucusu Songül Karlı geçtiğimiz hafta canlı yayında "Yüzde 75 hamileyim" açıklamasında bulunmuştu.
Güncelleme:06 Mayıs 2013 17:36

Karlı, bugünkü programında ise hamile olmadığını açıklarken gözyaşlarına hakim olamadı.

Ünlü sunucu, "çok da hazırladınız beni 'hamilesin, hamilesin' diye. Aslında çok da çocuk doğurma yanlısı biri değilim. Eşimin de bir çocuğu var, benim de bir çocuğum var. İki insan bir araya geldi diye illa bir çocuk olmamalı bence, birbirlerini seviyorlarsa. O kadar söylediniz ki, ben de hazırlamışım kendimi hamileyim diye. Ama hamile değilim" derken gözyaşlarını tutamadı.

Canlı yayına telefonla bağlanan eşi Metin Yüncü ise, "Songül'cüğüm ayakta ve hayattayız. Senin gözyaşına hiçbir şeye değişmem. Niye üzülüyorsun, ben de üzülüyorum" dedi.

bugünkü durumu da kullandılar resmen
hemen bi şarkı türkü çalmaya başladılar bi gözyaşıdır ki aktı
sanki çok kötü bişi olmuş gibi..çok yersizdi bugün herşey

X