Su Gibi Fox Tv

Songülün o kadar aglamasi fazlaydi bence duygusal anina denk geldi,
sonucta cocugu var hani cocugun olmayacak deseler neysede:KK25:

herşeyi reyting için kullanıyorlar
bir kaç sene önce sezon finalinde songül karlı kimle evlenicek demişlerdi
programın sonunda oğlu çıktı damat olarak:KK1:

Biri şu Songül Karlı'nın ağzına lahmacun küreğiyle vurabilir mi? Mahalle kadını ağzıyla program sunması yok mu, Tanrım bir insan bu kadar itici olabilir.

ne zamandır izleyemiyorum özledim aslında programı
delisini kendini akıllı sananını :KK1:
bu program beni çok güldürüyor yaa :KK9:

bir de şu mankenimiz aysun vardı da o da atıldı malesef programdan :KK1:
neyse biri gider biri gelir zaten :KK9:

evett nefes darlığı çekiyordu zaten vefat etti ben sürekli evde olduğum için izliyorum :)) lola nın sametini çok kıskanmıştım çok yakışıklı bir çocuktuu :)))) bir tane de sabahat hanım var yaşlı teyzenin ağzında diş yok yat kat yakışıklı koca ister konuşması beni bitiriyor :))

evett nefes darlığı çekiyordu zaten vefat etti ben sürekli evde olduğum için izliyorum :)) lola nın sametini çok kıskanmıştım çok yakışıklı bir çocuktuu :)))) bir tane de sabahat hanım var yaşlı teyzenin ağzında diş yok yat kat yakışıklı koca ister konuşması beni bitiriyor :))

O lola dediğin önceden Esra Erol'da ki yabancı uyruklu kız mı.. onun adı Lola değildi takma isim mi takmış kendisine.. Uyuz oluyorum ona dengesiz

O lola dediğin önceden Esra Erol'da ki yabancı uyruklu kız mı.. onun adı Lola değildi takma isim mi takmış kendisine.. Uyuz oluyorum ona dengesiz

esradaki esmiraydı o da evlendi canımcım
epeyde olaylı olmuştu esmira su gibideyken
yıldırım beyle filan görüntülenmişti iki program da birbirlerine düşüp iyi reyting aldı anlayacağın :KK1:

esradaki esmiraydı o da evlendi canımcım
epeyde olaylı olmuştu esmira su gibideyken
yıldırım beyle filan görüntülenmişti iki program da birbirlerine düşüp iyi reyting aldı anlayacağın :KK1:

$hqdefault.jpg

Bu değil mi canım, benim bahsettiğim bu önceden Esra'daydı.. orada da dengesizdi:KK70: evlenmiş heralde

sami ve pelinin olayı çok saçma adamın ne istediği belli değil
hem nişanına gelmedi hemde gizli kapaklı konuşmalar yapıyor anlamadım
uğur aslan ve songülde bunu kullanıyor tabi:KK34:

sami ve pelinin olayı çok saçma adamın ne istediği belli değil
hem nişanına gelmedi hemde gizli kapaklı konuşmalar yapıyor anlamadım
uğur aslan ve songülde bunu kullanıyor tabi:KK34:

sonrada gelmedimi bekliyorlardı sonunu göremedim.?songül de konuşmalarıyla seda sayanı taklit ediyor hep kısa elbise takma saçlar yüksek topuklular dudaklar yapma ayyy çok yapmacık.uğurda hep alttan alttan alay ediyor insanlarla

sonrada gelmedimi bekliyorlardı sonunu göremedim.?songül de konuşmalarıyla seda sayanı taklit ediyor hep kısa elbise takma saçlar yüksek topuklular dudaklar yapma ayyy çok yapmacık.uğurda hep alttan alttan alay ediyor insanlarla

yok ertesi gün geldi,üstü kapalı konuşmalar yaptı adam stüdyoyu terk etmek istedi falan:KK1:

X