şu gözlerime bakın :(

tiddly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2013
126
1
öncelikle şunu söyleyim badem gözlü güzel gözlü insanlar bunun kıymetini bilin vallahi şanslisiniz. sonbahar sonlarına doğru bir aksilik çıkmazsa isteme olayım var söz nişan bir arada çıkarmak istediğimiz için o gün biraz özenli olmak istiyorum haliyle herkes gibi. bu zamana kadar gözlerime sadece kalem çekiyordum ama şimdi böyle bir durum olunca bende makyaj yapmıyorum geçen bir deneme yapayım dedim bir far bu kadar mı kötü durur bir insanda ya valla ağlayasım var :mad: göz kapaklarım sarkık olduğu için hiç bişe yapamıyorum yapsamda yakışmıyor. bu sarkıklığı gidermenin ameliyat dışında bir yolu yok mu bayanlar lütfen yardım edin bildiğiniz bir yüz yogası yada başka bir yöntem. bende özel günümde güzel olmak istiyorum yaa. bunlarda mümkün olduğunca net çekmeye çalıştığım gözlerim.belki böyle daha kolay fikir verirsiniz
g1.jpg
g2.jpg

kaşınız gözünüz gayet güzel hiç dert edinmeyin ....fakat çok takıyorsanız gözlerinizin üzerine ince bir şekilde yukarı kavis vererek kalem çekerseniz inanın çok fark eder birde rimel :)) estetiğe başka bir şeye gerek yok bence....

kaşınız gözünüz gayet güzel hiç dert edinmeyin ....fakat çok takıyorsanız gözlerinizin üzerine ince bir şekilde yukarı kavis vererek kalem çekerseniz inanın çok fark eder birde rimel :)) estetiğe başka bir şeye gerek yok bence....
özellikle doğalken çektim ki daha net olsun diye. ben günlük hayatta eyeliner çekiyorum hep zaten ama gece makyajı özel bir makyaj yapamıyorum. nişanı geçtim onu bir şekilde idare etsen hafif makyajla düğünde ne yapacağım yine göz kalemi rimel mi sadece. öyle gelin makyajı mı olur :KK43:

ya birde fotoğrafta gerçekten çok belli olmuyor ama göz uçlarım düşük göz kapaklarım sarkık deli ediyor beni. hani hep şu gördüğümüz buğulu bakış gece makyajı gölgeli makyaj filan var ya onların hiç biri gitmiyor olmuyor. göz kapağıma hafif renkli bir şey sürsem kurbağa gibi oluyorum resmen. pfff çok söyleniyor gibi gözükmek istemiyorum sadece güzel görünmek istiyorum :)

Kaşlarınız çok kavisli. Gözlerinizi daha düşük gösteriyor. Daha düz bir Kaş şekline geçin bence.
hmm evet onun da etkisi var biraz, fakat yapısı böyle. benim kaşımdan düz kaş çıkarmı ki :) uçları aşağı bakıyor kaşlarımın değil mi büyük ihtimal o da çok etkiliyor

hmm evet onun da etkisi var biraz, fakat yapısı böyle. benim kaşımdan düz kaş çıkarmı ki :) uçları aşağı bakıyor kaşlarımın değil mi büyük ihtimal o da çok etkiliyor
Kaşların en kavisli yeri var ya, orayı iki milim aşağıdan alsan kısalır o mesafe. Gözü hiç düşük olmayan birinde bu kadar yüksek Kaş olsa onda da mesafe fazla gözükür. Bence kaşlarını almayı bırak bir süre. Sonra daha az kavisli olarak al. Dümdüz olmasına gerek yok. Kavis kısmını daha aşağıdan alacaksın ucuna doğru inceltceksin çok güzel olur.

Resim ekledim. O mesafeyi kısaltır ucunu da kısaltırsan azıcık, kaşınla gçzün arasındaki mesafe azalınxa çok daha güzel gözükür.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 155
öncelikle şunu söyleyim badem gözlü güzel gözlü insanlar bunun kıymetini bilin vallahi şanslisiniz. sonbahar sonlarına doğru bir aksilik çıkmazsa isteme olayım var söz nişan bir arada çıkarmak istediğimiz için o gün biraz özenli olmak istiyorum haliyle herkes gibi. bu zamana kadar gözlerime sadece kalem çekiyordum ama şimdi böyle bir durum olunca bende makyaj yapmıyorum geçen bir deneme yapayım dedim bir far bu kadar mı kötü durur bir insanda ya valla ağlayasım var :mad: göz kapaklarım sarkık olduğu için hiç bişe yapamıyorum yapsamda yakışmıyor. bu sarkıklığı gidermenin ameliyat dışında bir yolu yok mu bayanlar lütfen yardım edin bildiğiniz bir yüz yogası yada başka bir yöntem. bende özel günümde güzel olmak istiyorum yaa. bunlarda mümkün olduğunca net çekmeye çalıştığım gözlerim.belki böyle daha kolay fikir verirsinizEki Görüntüle 1219647 Eki Görüntüle 1219648
canım banada farı ilk sürdüğümde tuafıma gitmişti yakışmıyor zannetmiştim ama sürekli kullanınca güzel durduğunu görüyorsun... takma bence bu kadar birşey yok yani

Göz kapaklariniz sarkik degil göz sekliniz degisik bence
Ameliyatsiz cözüm pek yok yüz yogasi bir süre idare eder ama kalici cözüm operasyon maalesef cok fazla da takinti haline getircek bir durumunuz yok gözleriniz güzel yorgun görünmüyorsunuz

Resim ekledim. O mesafeyi kısaltır ucunu da kısaltırsan azıcık, kaşınla gçzün arasındaki mesafe azalınxa çok daha güzel gözükür.
ayyy bir de resimle anlatmış canım benim ya:) evet dediğini anladım mantıklı aslında gerçi baya sürer uzaması ama denemek gerek . kuaföre gidip sorayım o zaman. bu konuda bilgin olduğuna göre bu işle filan mı uğraşıyorsun canım ?

gayet güzel gözlerin kaşının şeklini değiştirirsen gözlerin dahada güzel durur bence

canım banada farı ilk sürdüğümde tuafıma gitmişti yakışmıyor zannetmiştim ama sürekli kullanınca güzel durduğunu görüyorsun... takma bence bu kadar birşey yok yani
belki de ondandır bilemiyorum. geçenlerde ilk defa süreyim dedim palyaçoya benzedim resmen.bir de beyaz tenli olduğum için koyu renkler daha çok göze batıyor. hani derler ya boya küpüne girip çıkmış diye öyle desinler istemiyorum arkamdan :)

Göz kapaklariniz sarkik degil göz sekliniz degisik bence
Ameliyatsiz cözüm pek yok yüz yogasi bir süre idare eder ama kalici cözüm operasyon maalesef cok fazla da takinti haline getircek bir durumunuz yok gözleriniz güzel yorgun görünmüyorsunuz
aynen canım ameliyat gerekir kurtulmak istersem tabi ama onu en son çözüm olarak düşünmekteym. benim durumumda olupta egzersizle filan geçirmeye çalışan varsa diye öğrenmek istedim. ama maşallah herkes gözünden memnun sanırım..

öncelikle şunu söyleyim badem gözlü güzel gözlü insanlar bunun kıymetini bilin vallahi şanslisiniz. sonbahar sonlarına doğru bir aksilik çıkmazsa isteme olayım var söz nişan bir arada çıkarmak istediğimiz için o gün biraz özenli olmak istiyorum haliyle herkes gibi. bu zamana kadar gözlerime sadece kalem çekiyordum ama şimdi böyle bir durum olunca bende makyaj yapmıyorum geçen bir deneme yapayım dedim bir far bu kadar mı kötü durur bir insanda ya valla ağlayasım var :mad: göz kapaklarım sarkık olduğu için hiç bişe yapamıyorum yapsamda yakışmıyor. bu sarkıklığı gidermenin ameliyat dışında bir yolu yok mu bayanlar lütfen yardım edin bildiğiniz bir yüz yogası yada başka bir yöntem. bende özel günümde güzel olmak istiyorum yaa. bunlarda mümkün olduğunca net çekmeye çalıştığım gözlerim.belki böyle daha kolay fikir verirsinizEki Görüntüle 1219647 Eki Görüntüle 1219648
Canim kaslarini duzeltirsen guzel olur gozlerin iyi yanliz likit sorxugunde kalin surme diplere dogru sur gozlerin buyuk iri gosterecek ve kuyruklu yapin daha guzel bir gorunum olacaktir yanliz sorun gozlerde degil kaslarda canim yapamam diyorsan kalemle cizebilorsin

X