Su içemiyorum

ben de icemiyorum. canin istemiyor.sadece yagli seyler yemissem hararet yaparsa icebiliyorum. ama benim en buyuk problemim ictigim suyun metrelerce bagirsaklardan deil de daha kisa bir yoldan gitmesi. bir bardak su icsem hemen tuv ihtiyaci duyuyorum. ben de yatmaya 2 saat kaladan itibaren icmiyorum. disari cikarken icmiyorum. disardayken icmiyorum. eve gelince de kola ve kahve iciyorum. suya ihtiyac duymuyorum sonra. yani su tuv olayi olmasa cok istiyorum aliskanlik haline getirmeyi ama zirt pirt cekilmiyor:umursamaz:

Demek yanlız değişmişimmm..Uff hiç aklıma su içmek gelmiyorrr..Çevremdekilerinn su içmesine özeniyorumm.1 bardak suyu yavaş yavaşş zorlaa zorlayınca kötü oluyorum neden içemiyoruz ki yaaaa:sinifsinif:

bardak bardak su içen insanlara imreniyorum valla
bende çok baharatlı yada çok tatlı bişey yemesem aklıma bile gelmez su içmek
keşke içebilsem çok faydalı ama napıyım içemiyorumbenneyaptımki

selam arkadaşlar. peki hazımsızlık sorunu olan varmı aranızda.ben su içemediğim içinmi acaba sindirim sorunum var dr. a gittim bi şey çıkmadı..galiba susuzluktan oluyor..mafoldumben

Ayy ben de hic su icemiyorum, deli olcam yaa. Gun icinde en az 2 litre su icme aliskangligim olsun istiyorum, her aksam kendi kendime "bugun ne kadar su ictim?" diyorum... ama hep husran.

Benim bir onerim var, su icemiyoruz ama suya karistirilan, meyveli icecekler icebiliriz. Mesela tang gibi.

ben de hiç su içemiyorum, özellikle de kışın soğuklarda aklıma bile gelmiyor..kabızlık problemim var , meyve de tüketmiyorum..sanırım nedeni bu..evde bile şaşal suyum var yanımda, su içeyim diye yani..ama öyle de böyle de hiçbir şekilde su içmiyorum, canım istemiyor..:KK43: buna bir çözüm bulmak lazım :KK43: var mı fikri olan ? canım ne meyve istiyor ne de su..

Su tuketimi cok onemli arkadaslar. Ben de cok tuketenlerdenim. Ne yapin ne edin kendinizi zorlayin. Ne kadar cok icerseniz vucut o kadar cok isteyecektir. Vucuda su girisi az olunca vucut da suyu tasarruflu kullanmaya calisir ve vucudunuzun yatkin oldugu pek cok hastaligin gelisim sureci hizlanir. Cildiniz cabuk yaslanir, ileri yaslarda cikacak metabolik rahatsizliklar daha erken cikar. Goz kurulugu, bobrek hastaliklari, yaslanma, kabizlik pek cok insanin yasadigi ama daha fazla su tuketimiyle daha az yasayacagi rahatsizliklarin bir kaci. Ayrica kahve cay meyve suyu iciyorum onlar yeter diye dusunmeyin. Mesele bir fincan kahve icilmesi vucuttan 2 fincan su atilimina neden olur.O yuzden boyle sivilari tuketseniz bile su icmelisiniz. Ben de cok su icenlerdnim. Bazen susuzluktan dolayi uykumdan bile uyaniyorum. Esim agzina cesmeden hortum baglayacagim senin diye dalga gecer.Bas ucumda, cantamin icinde hep bir sise su bulunduruyorum. Ama 3.5 litreyi de gecirmemeye calisiyorum. Cunku cok asiri su tuketimi de iyi degil..

bende su içemem şöylebardak bardak içenlere özenirim hep deben neden içemiyorum acaba yazın yine içiyorum ama kışın aklıma gelirse çok az sayıda halbuki benim sık sık içmem lazım ama nerdeee

bende içemeyenlerdenim eşim lıkır lıkır içer benim günlerce aklıma gelmez bile :KK43:
gözaltlarım mor sindirim ve boşaltım sistemide problem çok acaba sudanmıdır :18:

Çok kötü ya benimde hiçç aklıma gelmiyor 3-4 gün hiç içmediğimi biliyorum o derece :KK50: sahurda en azından annem zorla içiriyor yoksa hiç hatırlamıyorum.

nedense ben 1-2 bardak su içsem karım ağırmaya başlıyor hızlı içtiğimden olsa gerek bnde o yüzden pek içemiyorum

X