su içmiyorum sürekli çişim geliyor altıma kaçırıyorum

perfect libra

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
10
9
43
Hanımlar konuyla ilgili sürekli doktora gittim ancak bir teşhis konulamadı. Ben zaten susayan biri değilim bir bardak su içiyorum diyelim kat kat fazlası geliyor sürekli tuvaletteyim.çişimin geldiğini hissettiğim anda sıkışıyorum ve kaçırıyorum artık kendimden nefret ediyorum günlük hayatımı maf etti bu durum çıldırmak üzereyim.doktora gittim kaç kez yok yok yok(ŞEKERİME BAKILDI,KEGEL EGZERSİZİ SÖYLENMEDİ AMA BEN KENDİMCE ÇOK KISA SÜRE YAPTIM. AMA SU İÇMEDEN BENİM VÜCUDUM BU KADAR SUYU NEREDEN TEMİN EDİYOR CİDDEN ANLAMIYORUM)(DOĞUM YAPMADIM,HİÇ CİNSEL İLİŞKİM OLMADI)HERKESE TEŞEKKÜRLER

Son düzenleme:
Hanımlar konuyla ilgili sürekli doktora gittim ancak bir teşhis konulamadı. Ben zaten susayan biri değilim bir bardak su içiyorum diyelim kat kat fazlası geliyor sürekli tuvaletteyim.çişimin geldiğini hissettiğim anda sıkışıyorum ve kaçırıyorum artık kendimden nefret ediyorum günlük hayatımı maf etti bu durum çıldırmak üzereyim.doktora gittim kaç kez yok yok yok
diyabete bakıldı mi ?

Hanımlar konuyla ilgili sürekli doktora gittim ancak bir teşhis konulamadı. Ben zaten susayan biri değilim bir bardak su içiyorum diyelim kat kat fazlası geliyor sürekli tuvaletteyim.çişimin geldiğini hissettiğim anda sıkışıyorum ve kaçırıyorum artık kendimden nefret ediyorum günlük hayatımı maf etti bu durum çıldırmak üzereyim.doktora gittim kaç kez yok yok yok
Kegel egzersizi yapmalısınız idrar kesesi sarkma yada o kaslarda gevşeme var demektir kaçırma ondan oluyor Kegel egzersiz ile o kasları güçlendirirsiniz kaçırma olmaz sık tuvalete çıkma için yapılacak bişey yok

İdrar kesenize ve kaslarınıza bakıldı mı? Kegel egzersizi yaptınız mı? Bazen operasyonla kaslara işlem yapıyorlar öyle bir operasyondan bahsedilmedi mi?

Kafein ve alkol kullanımı da kısıtlamalı.
Biyolojik bir sebebi yoksa hiperaktif mesane sendromu olabilir. Kegel egzersizlerine devam👈

Doğum yaptınız mı daha önce?
Bu sebepten az su içiyorsanız ondan vazgeçin idrar yolu enfeksiyonu olmayın
Kegel egzersizini düzenli yapmalısınız

Aşırı aktif mesane hastası olabilirsiniz. Mutlaka iyi bir üroloji doktoru bulun.
Su içmeyip çay kahveyi fazla tüketiyorsanız o da bu durumu tetikler.

Bende de benzer şekilde çok sık tuvalete gidiyordum. Doktora gittim, ilaç tedavi her şeyi denedim. iyi olcak yerine tam tersine kötüye gitti. 1 dk içinde yetiştim yetiştim. yetişemezsem kaçırıyordum. öyle böyle değil. bütün mesaneyi boşaltıyordum. Mecbur bez kullanmaya başladım. Sizde doktora görünün. Aşırı aktif mesane olabilir.

Hanımlar konuyla ilgili sürekli doktora gittim ancak bir teşhis konulamadı. Ben zaten susayan biri değilim bir bardak su içiyorum diyelim kat kat fazlası geliyor sürekli tuvaletteyim.çişimin geldiğini hissettiğim anda sıkışıyorum ve kaçırıyorum artık kendimden nefret ediyorum günlük hayatımı maf etti bu durum çıldırmak üzereyim.doktora gittim kaç kez yok yok yok(ŞEKERİME BAKILDI,KEGEL EGZERSİZİ SÖYLENMEDİ AMA BEN KENDİMCE ÇOK KISA SÜRE YAPTIM. AMA SU İÇMEDEN BENİM VÜCUDUM BU KADAR SUYU NEREDEN TEMİN EDİYOR CİDDEN ANLAMIYORUM)(DOĞUM YAPMADIM,HİÇ CİNSEL İLİŞKİM OLMADI)HERKESE TEŞEKKÜRLER
Bnde böyleyim annem ergenken doktora götürmüştü böbreklerin fazla calisiyo demişti malesef uzun yol gidemiyorum stres oluyorum

Aşırı aktif mesane sendromu. Küçükken büyük küçük abdestinizi tutuyorsanız mesane deki detrisör kası genç yaşta bozuluyor ve kontrol edemiyorsunuz. İlaç ve botoks tedavisi var. Çok iyi prof. Bir ürologa gidin. İlaç yavaşlatıyor bu durumu çok sık gitme ihtiyacı azalıyor aniden kasılıp kaçırma azalıyor. Ama tamamen geçmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bununla yaşamayı öğrenmelisiniz. Çay kahve c vitamini gibi mesaneyi aniden irrite eden içecek yiyecekleri tüketmeyi minimuma düşürmelisiniz. Suyu asla kesmemelisiniz ki idrar kanalları zarar görebiliyor böbrek iflasına sebep olabiliyor Allah korusun. Susuzluktan mesane yi irrite eden birşey. Günde en az 7 8 bardak su içebilmelisiniz. Onun dışında bu su vücudumdan nerden çıkıyor demişsiniz su içmediği iz için vücut ödem yapıyor ve sonra bu şekilde bırakıyor. Yıllardır bununla yaşamayı öğrendim. Daha az evvel çok sıkıntılı uyandım ve sonuç bir ton temizlik. Açıp okuyayım benim gibi varsa bakayım dedim. Allah yardımcınız olsun. Adet dönemlerinde ve yumurtlama zamanı felan daha çok kaçırabilirsiniz. Östrojen artışı mesane yi irrite eder ve kas gevşer.

X