Su orucuna niyet ediyorum

Evet başlıktan da anlaşıldığı üzere su orucuma niyet ettim
Bugün ilk günüm biraz su diyeti gibi oldu çay kahve vs tükettim çünkü
Yarın tam oruç gibi yapmaya ve sadece su içmeye çalışacağım
Aidin Salih hanım yavaş yavaş başlayın diyor
24-36-48-72 saat şeklinde kademeli artırın diyor
On günden sonrasına gerek yok ama iştah gelmemişse devam edin diyor

Daha önce üç gün deneyimlemiştim

Şimdi tekrar başladım süreci beraber izleyelim diye konu açtım. Kaç gün yapacağım buna bedenim karar verecek ne zaman iştahım açılırsa o zaman bırakacağım.
İlk iki günden sonra zaten vücut zararlı kötü hücreleri imha etmeye başlıyor bu süreçte de yemeklere karşı istek olmuyor. İştah geldiğinde yapılacaklar listesi de var hemen katı gıdaya geçilmiyor.
Fibromiyalji ağrılarım için yapıyorum, fazla kilolarım da giderse çok mutlu olacağım
Başlangıç kilom 64.9
Dün akşam yediğim yemek sondu niyet ettim uyudum
saat 16.30 magnezyum sülfat içtim biraz baş ağrım var ama dayanılmaz değil günlük bildirim yaparım inşallah
Allah kolaylık ve şifa versin amin

LÜTFEN ÇOK ZARARLI SADECE SU MU YEMEK YOK MU YORUMLARINIZI BU ORUCU ARAŞTIRDIKTAN SONRA YAPIN YAPACAKSANIZ TEŞEKKÜRLER 🤗
Şifa olsun.

Şu ingilz tuzu olayını çözemedim ya dün 1 tatlı kaşını bir bardak suya karıştırıp içtim hala bir etkisi olmadı normal mi acab
Canım İngiliz tuzu için yemekten sorma bi 7-8 saat geçmeli değilse çok tehlikeli olabilir bağırsak delinmesine bile yol açabilir dikkat et
Bir tatlı kaşığı bende de çok etki etmedi
Dün bir tatlı kaşığını tepeleme doldurdum içtim yatarken, sabah işlem tamamdı
Miktarı kendin ayarlayacaksın
Kan grubun ne
Bi de kabızlık var mı

İkinci günümü geride bıraktım
Baş ağrım dışında iyiyim çok şükür
Enerjim yerinde
Ara ara açlık hissediyorum bu da normal zaten
Biraz temizlik yaptım bugün çamaşır yıkadım dün yıkananları katladım yerleştirdim
Yarın da böyle enerjik geçer diye düşünüyorum inşallah

62.4 ile su orucuna başlamış bulunuyorum 5 günlük niyet ettim Allah şifalandırsın kolaylaştırsın amin

bende yarın başlıcam inşallah geçen iki günde bıraktım :KK43: inşallah ramazan kolaylığı ile rahatça yapabilirim
Yarım bırakmak iyi değil deniyo ama bazen mecburen ya da nefsimize yenik düşüp bırakıyoruz canım önemli olan kaldığın yerden devam edebilmek
İnşallah kolaylıkla yaparız
Kaç gün niyetleneceksin

İkinci günden selamlar
Bir miktar açlık var ama öldürücü değil🤣
Başım daha önce yaptıklarımdaki gibi agrımıyor çok şükür
Bundan sonra yapacağım su oruçlarında öncesinde üç gün oruç tutmayı sonra su orucuna gecmeyi düşünüyorum böyle daha kolay inşallah

Salı akşam bitiriyorum Allah izin verirse
Kilomu da çarşamba bildiririm 🤗

X