Şubat 2010 Asker Eşleri/Sevgilileri

ya şöyle bir durum var 2 yıllık tekniker olarak mezun oldu ama şimdi açıköğretime geçiş yaptı. ordan 4'e tamamlayacak.
O yüzden 15 ay :KK43:

Allah kavştursun sizi de ne güzel kısa dönem şanslısınız :)

hmm anladım canım :KK43: 4 yıllık bitirdi sandım :KK43: canım bak ilk günler çok zor ben çok kötü olmuştum, aklımı kaybedicektim resmen :KK43: nişanlıyız biz bu arada çok zor oluyo ama 1 haftada alışıyosun canım benm geçiyo yani :1hug:

bide biz hergün görüşüyoruz görüşmediğimiz gün yok zor olucak biliyorum.
Hafta içi haftasonu hep birlikteyiz.
Bende ne yaptım gittim kurslara kayıt yaptırdım.
Hafta sonuna 5 dk. boş zaman bırakmadım.
Napiim en azından haftasonu evde düşünmekten kafayı yemicem :)

bide biz hergün görüşüyoruz görüşmediğimiz gün yok zor olucak biliyorum.
Hafta içi haftasonu hep birlikteyiz.
Bende ne yaptım gittim kurslara kayıt yaptırdım.
Hafta sonuna 5 dk. boş zaman bırakmadım.
Napiim en azından haftasonu evde düşünmekten kafayı yemicem :)

en güzelini yapmışsın canım, bizde aynı öyleydik hergün buluşurduk buluşmadığımız gün bile yoktu ve öyle daha çok zor oluyo malesef :KK43:

evet canım ben gittim çok güzeldi yaa :KK70: canım seninle meslektaşız nerde oturuyosun

Bende çok gitmek istiyorum ki ınşallah gidicem.
Evet bende şimdi dikkat ettim. Küçükçekmece tarafındayım :) Sen

:KK70: sen istanbulun bi ucunda bende öbür ucundayım :KK70: bende pendikteyim canım :) yaş kaç

Larisa'cım TC kimlik numarası varsa sende kütüğü neredeyse o birliği ara mesela ben sinop'u aradım. Ne bileyim abimin askerliği nereye çıktı öğrenebilir miyim de ki ben öyle dedim Hemen söylüyorlar zaten. Arkasından iş çevirmek değil canım bilgi edinmek bu :1rolleyes:

gecen hafta okuldan kagıt gönderttiğini söyledi önümüzdeki hafta gidip bakıcakmış öyle dedi beyfendi :umursamaz:
acayip sinirlerimi bozdu...haberim yok olandan sabah sabah zaten baya bi fırca kaydım şakkıdı

ay yok yok soramam ben :bbo:
önümüzdeki ahftayı bekliyelim bakalım :mymeka:
asker yolu bende gözlücem galiba -tatlicadiarzu-

TC sini söyle ben ararım kaydirigubbakcemile3

Damlacım memnun oldum tanştığımıza :1hug:

Evet canım çalışıyorum canım boğuşuyorum. Sen neler yapıyosun

Larisa yaş kaç canım

Ohh kıslar ne güzel :)) daha sevgilileriniz askere gitmeden bulmuşsunuz birbirinizi. Ne kadar iyi bişey olduğunu askere gönderdikten sonra anlıcaksınızz.. Destek olmak çok önemli bu dönemde özellikle bide birbrinizi çok iyi anlıosanız turkbayragi

hadi ya şansına küs artık :1rolleyes:
vardır bir hayır.

sormayaaaa:umursamaz:
hayırlısı bakalım.

Ohh kıslar ne güzel :)) daha sevgilileriniz askere gitmeden bulmuşsunuz birbirinizi. Ne kadar iyi bişey olduğunu askere gönderdikten sonra anlıcaksınızz.. Destek olmak çok önemli bu dönemde özellikle bide birbrinizi çok iyi anlıosanız turkbayragi

bizimkinde şimdiden sanki stres sıkıntı var...
söylemiyor paylaşmıyor ne benle ne başkalarıyla ama ben ona baglıyorum
allahım sonumuzu hayır getire...
seninki askerdeydi dimi canım olumunekankayizsmile

sormayaaaa:umursamaz:
hayırlısı bakalım.

bizimkinde şimdiden sanki stres sıkıntı var...
söylemiyor paylaşmıyor ne benle ne başkalarıyla ama ben ona baglıyorum
allahım sonumuzu hayır getire...
seninki askerdeydi dimi canım olumunekankayizsmile

Evett inşallah yarın btiyo acemisi geliyo. 1haftalık tatilden sonraa Erzurum yolcusuu :a015:

X