Şubat 2010 Asker Eşleri/Sevgilileri

anladım canım bizim kısa dönem 2 ay bitti 3 ay kaldı kısmetse :KK70: rahaatlar Allaha şükür hergün arıyo 3-4 kez ama cep tel yok, tugay komutanlığında ollduğu için, BALIKESİR-EDREİT canım seninki? :)

canım seninki usta birliği mi
bnim askerimde balıkesirde yapıo

bizimki de bugün öğrendi safranbolu 'ya çıkmış jandarma 24 ünde teslim olucak allahım hepsine çabucak gidip gelmek nasip etsin

ahhh kızlar ahhh.benim canımda 21 şubatta bilecik'e gidecek.15 ay yapacak.şimdiden içimi öyle büyük bi hüzün kapladıki.nasıl dayanıcam ben..:KK43:

hepimiz aynı durumdayız ya gün yaklaştıkça içim yanıyor.
Her anı birlikte geçirmeye çalışıyoruz son 1 hafta kaldı :KK43:

hepimiz aynı durumdayız ya gün yaklaştıkça içim yanıyor.
Her anı birlikte geçirmeye çalışıyoruz son 1 hafta kaldı :KK43:

bunun doyumu yok canım ama tabiki her saniye yanınıza kar kalır
ama istersen 7/24 beraber ol yine özlersin yine özlersin :KK43:(

cidden ya bi kac gün kaldi ve ben yaklasIk 2 haftadir görüsemiyorum arkadsimla ama ilk zamanlar zor olur sonra alisiriz tabi sizinkiler sevdiginiz asik olduugnuz insan benim her ne kadar da en yakin arkadasim olsa sizinki daha bi baska

evet son haftamız maalesef :KK43: ve benimki askere gidicek diye acayip psikolojisi bozuldu hele günler yaklaştıkça daha da strese giriyo tabi beni de strese sokuyo senağlama

Benim nişanlımda gidiyorrrrrr.. içim bi buruk bi katıla katıla ağlayasım var,bir de mutlu önümüzde ki en büyük engel askerlikti.15 ay :KK43:

kızlar benimde abim gidiyor 23ünde askere uzun dönem ısparta ya.
aranızda vardı galiba sevdiği ıspartaya askere gidecek olan değil mi? turkbayragi

bunun doyumu yok canım ama tabiki her saniye yanınıza kar kalır
ama istersen 7/24 beraber ol yine özlersin yine özlersin :KK43:(

daha gitmeden özlüyorum belki sonra mecbur alışırım ama ilk zamanları düşünemiyorum. Muhtemelen uçakla gidecek bende onunla gidicem arkama baka baka yalnız dönücem :KK43:

Evet evet benim sevgilim de gidiyor Isparta Merkez'e çok zor günler bizi bekliyor

daha gitmeden özlüyorum belki sonra mecbur alışırım ama ilk zamanları düşünemiyorum. Muhtemelen uçakla gidecek bende onunla gidicem arkama baka baka yalnız dönücem :KK43:

o nasıl kötü bi durumdur bilirim canım hemde çoookk iyi bilirim
benim askerim çerkezköyde hafta sonları çarşı izinlerinde yanına gidiyorum geri gelirken haftaya yine gelceğimi bildiğim halde onun el sallaması otobüsün hareket edip ondan uzaklaşması canımdan can alıo kanım çekiliyo resmen
ama bak 2 ay geçti gidio işte biter inş.

oooy düşünemiyorum ne zor birde yalnız dönmek kalbini bırakıyorsun di mi resmen.
ah idencim çeker anlar derler ya en iyi sen anlıyorsun şimdi beni.
Geçer gitti mi gelir biter göz açıp kapayana kadar diyorlar
oldu gel bide bana sor :KK43:

arkadaslar sizin yine askere yollama firsatiniz oluyo , bende cok isterdim yaninda olmayi arkadasimin askere yollamayi ama uzakta kalcam telefonda vedalasip yollayacam o kadar :gitme:

arkadaslar sizin yine askere yollama firsatiniz oluyo , bende cok isterdim yaninda olmayi arkadasimin askere yollamayi ama uzakta kalcam telefonda vedalasip yollayacam o kadar :gitme:

ayy canım ya bnimkide askere gittiğinde bn tatildeydim ne ağlamıştım varya dağıtım izine gelip gideceği günü bnde gelim dedim istemedi hem sana hemde bana zor olur dedi ama bakalım büyük ihtimal nisanda izine gelcek uamrım gece felan gitmezde bnde yollamış olurumturkbayragi

Benim nişanlımda gidiyorrrrrr.. içim bi buruk bi katıla katıla ağlayasım var,bir de mutlu önümüzde ki en büyük engel askerlikti.15 ay :KK43:

ne zaman gidior sennki askere canım ewet o zamanlarda ne yapıcağını nasıl davranacağını bilemiosun ama üzülsende gururlu oluosun en güzeli işte işte sn demişsin en büyük engel askerlikti die kavuşucağınız günü göz önüne getir bak nasıl mutlu oluosun canım

allah hepimizi sağ salim sevdiklerimize kavuştursun

Allah askerlerimize sağlık versin onları tüm kötülükleren korusun:Saruboceq::Saruboceq:
biz yakınlarınada sabır versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benimde candostum biricik yol göstericimsenağlama
90/1 askere gidiyorsenağlamasenağlama
nereye gitceni yarın öğrenceksenağlamasenağlamamafoldumben
düşündükçe aklımı kaybetcek gibi oluyorumsenağlama:sinifsinif::gitme:mafoldumben
87 doğumlu fakak okulu yeni bitti şimdide gidiyorsenağlama

X