Şubat 2010 Asker Eşleri/Sevgilileri

Allah askerlerimize sağlık versin onları tüm kötülükleren korusun:Saruboceq::Saruboceq:
biz yakınlarınada sabır versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benimde candostum biricik yol göstericimsenağlama
90/1 askere gidiyorsenağlamasenağlama
nereye gitceni yarın öğrenceksenağlamasenağlamamafoldumben
düşündükçe aklımı kaybetcek gibi oluyorumsenağlama:sinifsinif::gitme:mafoldumben
87 doğumlu fakak okulu yeni bitti şimdide gidiyorsenağlama

allah kavuştursun canım zamnla alışırsın merak etme

allah kavuştursun canım zamnla alışırsın merak etme

sağol canımopuyorumnanaktan
tüm askerlerimizi sevdiklerine ailelerine kavuştursun:Saruboceq::Saruboceq:
bilmiyorum alışırmıyımsenağlama
şuan aklımı kaybedecek gibiyimm:gitme:mafoldumben

sağol canımopuyorumnanaktan
tüm askerlerimizi sevdiklerine ailelerine kavuştursun:Saruboceq::Saruboceq:
bilmiyorum alışırmıyımsenağlama
şuan aklımı kaybedecek gibiyimm:gitme:mafoldumben

Allah kavuştursun canım benim ya :1hug:
burda destek olucaz birbirimize üzülme
geçiricez birbir günleri :1hug:

Allah kavuştursun canım benim ya :1hug:
burda destek olucaz birbirimize üzülme
geçiricez birbir günleri :1hug:

Amin:Saruboceq: canım hepimizi Allah kavuştursun:Saruboceq::Saruboceq:
belki alışırım:sm_confused:
ama ilk başlarda çok zorlancammafoldumben:gitme:
ben aşırı duygusal ve sulu gözlüyümdür:gitme:senağlamasenağlamasenağlama

Amin:Saruboceq: canım hepimizi Allah kavuştursun:Saruboceq::Saruboceq:
belki alışırım:sm_confused:
ama ilk başlarda çok zorlancammafoldumben:gitme:
ben aşırı duygusal ve sulu gözlüyümdür:gitme:senağlamasenağlamasenağlama

canım zaman gelicek diceksinki ya ben nasıl rahat gülebiliyorum sevdiğim askerde
ama güülüceksin hayatına devam ediceksin zaman geçicek aşkın gelicek günler bitirerek biticek ama biticek

canım zaman gelicek diceksinki ya ben nasıl rahat gülebiliyorum sevdiğim askerde
ama güülüceksin hayatına devam ediceksin zaman geçicek aşkın gelicek günler bitirerek biticek ama biticek

bilmiyorumkismile:kedi: askere giden benim sevgilim seğilkibilmiyorumkismile:kedi:
can dostum bana tek destekçim hayatta bi ailem bi o:kedi: abi gibi:kedi:

günler bitecek biterkende bizide bitirecek:gitme:mafoldumben

bilmiyorumkismile:kedi: askere giden benim sevgilim seğilkibilmiyorumkismile:kedi:
can dostum bana tek destekçim hayatta bi ailem bi o:kedi: abi gibi:kedi:

günler bitecek biterkende bizide bitirecek:gitme:mafoldumben

walla canım iki tane abimgitti geldi askere canım gibi sevdiğim kuzenim şırnağın dağında yaptı kimseye bu kadar üzülmedim sevgili eş bambaşka bişey o yüzden sıkma canını çabuk alışırsın

off 24 ü gelsin istemiyorum :sinifsinif: nası götürüp bırakıcaz safranboluya bilmiyorum :sinifsinif:

walla canım iki tane abimgitti geldi askere canım gibi sevdiğim kuzenim şırnağın dağında yaptı kimseye bu kadar üzülmedim sevgili eş bambaşka bişey o yüzden sıkma canını çabuk alışırsın

sevgilin yada eşin değil askere bizim kadar üzülemezsinmi diyorsunsenağlama
bende kimseye bu kadarüzülmem

Benim Sevglimde Subat 25'de teslim olucak. Varlığına o kadar alışkınım ki gidince ne yapıcak hiç bilmiyorum kendimi büyük bi boşlukta hissedicem. mafoldumben

ALLAHim herkese sabir versiin , zamanla insan alisabiliyo ama ilk günler gercekten cok bunaltici olur , benimde bi cok sevdigim abim gitmisti ya sanki sevgilim gidiyo gibi üzüldüm ilk zamanlar cok bunalmistim

kızlar allah hepinizi bir an önce kavuştursun ilk başlarda hiç geçmicek günler çk bunalıcaksınız ama şu 400 lerden kurtulun öle ii oluo hiç üzülmemeninizi tavsiye ederim onunla gurur duymalıısnız sonuçta vatani görevini yapmaya gitti birçok insan bu görevi yerne getşrmemek için açıköğretime kaydoluo ünv.okuo kesinlikle üzüldüğünüzü onlara belli etmeyin.

allah yardımcınız olsun allah sabır versin kızlarfisfisfisfisfisfis

Kızlaarr geçicekk bugünler kendinizi boşuna yıpratmayın.. Sevgiliniz şuanda tek istediği şey sizi aradığnda iki çift tatlı söz.. =) Moralinizi yüksek tutunn. Onlar için hem zor hemde güzel anılarla dolu bi 15 ay geçirecekler tabi sizin desteğinzle beraberrr

X