ŞUBAT 2021 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAYACAKLAR BURAYA

Aminn inşallah. Siz nerede başlıyorsunuz

Benim de eş ağırlıklı. Rabbim nasip ederse her şekilde oluyor ama belki de tüp bebek vesile olacak diye biz de çıktık bu yola hayırlısıyla. Rabbim cümlemizi utandırmasın.

Merhaba bn de Zeki Bey'de tedavi oluyorum. İlk iki transferim ayrı ayrı Ağustos ve ocak ayında oldu dondurulmuş. İkisi de tuttu sonra düşükle sonuçlandı. demede senin yaştan dolayı mi Zeki bey iki embriyo transfer etti?

Benim de eş ağırlıklı. Rabbim nasip ederse her şekilde oluyor ama belki de tüp bebek vesile olacak diye biz de çıktık bu yola hayırlısıyla. Rabbim cümlemizi utandırmasın.
Bu problemler tamamen bahane aslında tüp bebek vs hepsi sadece birer aracı allah ol dediğinde hersey olur zamanı geldiğinde olucak ben inanıyorum bizim yapabileceğimiz elimizden geleni yapmak ve allaha güvenmek Hayırlı sonuclar alalım insallah

Aminn inşallah

32 yaşındayım canım 3 embriyo oluşmuştu 2 tane ve 1 tane şeklinde donduruldu 2tane çözülmüşken ikisini de verdi

12 şubat sanırım canım. Ben yumurtaları baskılaması için lucrin iğne vuruldum 2 aydır adet görmüyorum inşallah bu ay iğne 3 ayı bitirdi adet olurum senin ne zaman
Benimde 16 subat tam gününde gelirse

Merhaba hanimlar, benim 2 tup bebek denemem var , agustos ve ocakta. Agustostaki tutmustu ama 7 haftalikken gelisimi durdu dusukle sonuclandi, ocak ayindaki negatifti. Su an adetimi bekliyorum ve doktorla gorusmem var haftaya, son kalmis dondurulmus embryo ile subatta tekrar denemeyi dusunuyoruz.

Merhabalar. Hoşgeldiniz. İnşallah buraya yazan herkese hayırla ve sağlıkla bebesini kucağına almak nasip olur..

Merhabalar kızlar bizde Şubat ayı için nasipse başlıcaz inşallah RABBİM hepimizin sonuçları hayırlı olur pozitifi görürüz RABBİM kucaklarımızı boş bırakmasın

MDipse bizde düşünüyoruz. İnşaAllah hayırla kavuşuruz. Siz nerde düşünüyorsunuz

Bahçeci ile görüşme nasıl geçti acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…