Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile anneler güzel haberi alıp sorularımızı unuttunuz sizler de aşağıdaki soruları cevaplar mısınız?
Bu arada kan sonuçlarınız nasıl geldi?

@toffie33 @LorenaEce @honeyyball Smjj Smjj @tugce2110 @Ruyaperisi huliadoruk huliadoruk @eymentaa @Afitap_34 @Ozgurkus

1-Yumurtlamayı adetinizden sonra kaçıncı günü gördünüz?
2-Regl döngünüz kaç gün sürüyor?
3-Yumurtlamayı ne ile takip ediyordunuz?
4-İlk gebelik belirtileriniz ne idi?

5-Çatlamadan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?
Ben adetten 2 saat önce idrar testi yaptım oda silik çıktı sonea belirginleşti , doktorum bana adet öncesi idrar teslerinde silik çizgi hamilelik beta yüksek olmadığı icin tam çıkmamıştır dedi simdi perşembe gunu tekrar yapıcam sonra kan vericem ama hamileyim 2.ci oldugu icin öyle hissediyorum.. ☺️ Çünkü icimde yerleşen birseyler var karnımın üstünde dolanıyor.. 😹

Kızlar merhaba Ocak 20 de adet oldum 25 inde klomen kullandım 5 gün sabah akşam bu gün kontrole gittim 3 tane yunurtam olmuş 22 mm yarın sabah 8 buçuk da çatlatma iğnesi vurulacagim iğneden önce önerebileceginiz birşey varmı aç yada tok gitmenin bir önemi varmı bu 3. Denemem ayrıca rahim filmi çekildim oda temiz bide bu gün yunurtalarımın kalitesi için kan verdim oda çok iyi çıktı.
İnşallah pozitif olur tedavin

Size önerim şu kızlar pepapp programını indirin ben öyle hamilede kaldım arkadasımda öyle kaldı.. Orda adet öncenız ovulasyon zamanınız yumurtlamanız hepsi gun gun var haberiniz olsun arkadasımdada bendede sekmedi , uygulamayı indirin en azından kafanız biraz rahat olur..

Size önerim şu kızlar pepapp programını indirin ben öyle hamilede kaldım arkadasımda öyle kaldı.. Orda adet öncenız ovulasyon zamanınız yumurtlamanız hepsi gun gun var haberiniz olsun arkadasımdada bendede sekmedi , uygulamayı indirin en azından kafanız biraz rahat olur..
Bende o programı kullanıyorum canım Bat a 1 hafta var insallah doğru gösteriyordur merakla bekliyorum dün yaptım negatif çıktı 😔

Benimde 10 ayda oldu ama sana tavsiyem madem bu taraflara geliyorsun bide ona görün . Çok uzaklardan yanına gelen var
Evet aslında olabilir bu ay da bi geçsin de ondan sonra gelirim inşaallah peki seni bi sefer de mi hamile kaldırdı? bide nasıl bi tedavi yapıyor canım

Ücretli mi uygulama canim

Canım dr a gittin mi sorun var mı sen ya da eşinde çok stres yapiyosan o engel böyle diyorum ama elimizde değil kafayı boşalt sorun yoksa bnm de bat bugündü olmadim strese bağlı olabilir olursam spora falan gidicem evde tek başına dayanamiyorum artık gün saat geçmiyor
Canım sen ne yaptın? Regl oldun mu yoksa?

Bende o programı kullanıyorum canım Bat a 1 hafta var insallah doğru gösteriyordur merakla bekliyorum dün yaptım negatif çıktı 😔
Ben bir hafta önce yaptım erken test cikmadi bugun bat gunum olmadim dün gece idrar yaptim 2.cizgi silik çıktı sonra netleşti bekle sakın yapma herkesin bünyesi farklı

X