Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testim pozitif çıkmıştı, bugünde kan vermeye gittim, inşallah değerim yüksektir 🙏❤️ Allah burda bekleyen Herkese nasip etsin, sabır arkadaşlar 🙏💞
Herkese hayırlı olsun.. ben bugün mecburen muayene oldum cokyanmam vardi eyvah dedim idrar yolu enfeksiyonu. Bildiğiniz uçuk olmuş vajinada..aman muayeneleri ihmal etmeyin. Hatta gitmişken regle az kaldığını soyledim ve yumurtan çatlamış döllenme olmuş olabilir:) dedi. Bakalım adeti beklemece

Merhaba benimde bat10 şubat bir sağlıklı gebelik bir zorunlu kürtaj (bu ay düşünmeye başladık tekrar)yaş32 folbiol ve ovulasyon takip kanpıhtılaşması ve tiroid 😇

Herkese hayırlı olsun.. ben bugün mecburen muayene oldum cokyanmam vardi eyvah dedim idrar yolu enfeksiyonu. Bildiğiniz uçuk olmuş vajinada..aman muayeneleri ihmal etmeyin. Hatta gitmişken regle az kaldığını soyledim ve yumurtan çatlamış döllenme olmuş olabilir:) dedi. Bakalım adeti beklemece
AA onu da ilk defa duyuyorum neden olurmuş? Çatlamış olması da çok güzel bat ne zaman canım

Isteyken cok zorlaniyrm😞
Kuzum illa ki zordur başlarda olacak bunlar herşeyi göze aldık ve bi yavrumuz olsun diye neler yapıyoruz görüyorsun aklına bunları getir şükret modunu düşürme çok şükür de geçici süreç de dua et.. düzelecek inşallah

Kızlar merhabaa sonucumla geldim🙈

Eklentiler

• IMG_20210202_155752.jpg
    IMG_20210202_155752.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 74
Adet sonrası 15 gün gün asiriını deneyince de tutma ihtimali artıyor sanırım:)
Evet ben öyle düşündüm .Özellikle yumurtlama zamanlarında belirti olmayanlar için 🙂Ben takvimden takip ediyorum .Orda gösterilen riskli günlerden birkaç gün önce başladık garantilemek için .Bat gününe kadar deniycez.Kismet.🙂

Size önerim şu kızlar pepapp programını indirin ben öyle hamilede kaldım arkadasımda öyle kaldı.. Orda adet öncenız ovulasyon zamanınız yumurtlamanız hepsi gun gun var haberiniz olsun arkadasımdada bendede sekmedi , uygulamayı indirin en azından kafanız biraz rahat olur..
valla canım uygulamalara güvenmeyi bıraktım ben 30 ocakta ovülasyon günümdü benim ama hala pik görmedim ben

X