Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ümitlerinizi kırmak için söylemiyorum ben bu ay testte kıpkırmızı bir pozitif gördüm cümle aleme duyurdum hamileyim diye akşam gittim kan testine koskoca bir negatif :KK43: kimyasal gebelikmiş düştü yani lütfen siz kendinizi kışa hazırlayım yaz çıkarsa bahtınıza sonrası çok kötü oluyor tecrübeyle sabit :KK43:
Kimyasal gebelik nasıl oluyor .. çok geçmiş olsun canım

Dış gebelik değildir canım onda değer düzensiz artar muhtemelen kese boş ultrason muayenesi olman lazım ona göre belirler dr
Dün tahlil yaptırdım tekrar 216 ya çıkmış canım ve kahve leke devam ediyor. Cuma 46 dı 3 gün sonra yani pazartesi 216 ya çıktı tekrar

Kimyasal gebelik nasıl oluyor .. çok geçmiş olsun canım
kimyasal gebelik adetim 4 gün geçti test yaptım silik çıktı pozitif 12 gün çeti kopkou pozitif 13 gün kan testi beta hcg 0,100 değer yok :KK43:
tabi ben şok testlerimi görsen basbas bağırıyor pozitif diye ama yok sonra 18 gün adetim geçti adet oldum :KK43:

Dün tahlil yaptırdım tekrar 216 ya çıkmış canım ve kahve leke devam ediyor. Cuma 46 dı 3 gün sonra yani pazartesi 216 ya çıktı tekrar
Allahım hayırlısı ile versin canım dur sabret yükselecek bak Recep ayı hürmetine kuzum benim :)

kimyasal gebelik adetim 4 gün geçti test yaptım silik çıktı pozitif 12 gün çeti kopkou pozitif 13 gün kan testi beta hcg 0,100 değer yok :KK43:
tabi ben şok testlerimi görsen basbas bağırıyor pozitif diye ama yok sonra 18 gün adetim geçti adet oldum :KK43:
Anladım canım çok geçmiş olsun

kızlar günaydın cumartesi günü transfer oldum bugün işe başladım işim evime yakın olduğu ve masa başı çalıştıgım için içim biraz rahat,geçen yıl yaptırdığımda yerleşme kanamam gelmişti ama kaçıncı gün geldi hatırlamyorum, henüz gelmediği için biraz korkuyorum belimde ağrı var, ve gögülerim çok şişti ağrıyor,tabi ki coğu ilaçlardan oluyor....heyacanlı şekilde bekliyorum herkese hayırlısını versin

kızlar günaydın cumartesi günü transfer oldum bugün işe başladım işim evime yakın olduğu ve masa başı çalıştıgım için içim biraz rahat,geçen yıl yaptırdığımda yerleşme kanamam gelmişti ama kaçıncı gün geldi hatırlamyorum, henüz gelmediği için biraz korkuyorum belimde ağrı var, ve gögülerim çok şişti ağrıyor,tabi ki coğu ilaçlardan oluyor....heyacanlı şekilde bekliyorum herkese hayırlısını versin
allahım emeklerini boşa çıkarmasın gülüm tez vakitte al güzel haberini inşallah

Uff anlayamadm ki ya bugün 10. Gün lekelenmemin asla kanamaya regl e dönmedi prodictor early test yaptım dün onda belirgin pembemsi çizgi mevcut bu sabah da normal kaset test yaptım bisey çıkmadı noluyooo inanın anlayamadm😂
işte bu yaşadığın kimyasal gebelik canım bende bu ay aynen öyle oldum maalesef :KK43:

X